1 Ekim 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

1 Ekim 2013 Salı Günlük Burçlar


Aslan 01 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay ve Mars burcunuzun yıldızlarında buluşuyor sevgili Aslanlar. Bu durumla başa çıkabilecek misiniz? Tabii çıkacaksınız! Bir başka soru da, diğerlerinin sizinle başa çıkıp çıkamayacağı. Muhtemelen çıkamayacaklar ama bunun size ve süperstar gibi parlamanıza engel olmasına izin vermeyin. Tam gaz ileri sevgili Aslanlar!

Reklamlar

Yengeç 01 Ekim 2013 Salı
Bugünkü cesur ve küstah enerjide hiçbir hafiflik, yumuşaklık yok. Her şeyi fazla ciddiye alırsanız alınganlık yapabilirsiniz. İnsanlar hadlerini aşmış görünürlerse bir adım geriye çekilin ve durumun ne kadar komik olduğuna bir bakın. Dikkat çekmek ve sevgi görmek uğruna yapılan şeyler gerçekten hayret verici.

İkizler 01 Ekim 2013 Salı
Havada bugün süper coşkulu bir enerji var. Herkes dikkatleri üstüne toplamak ve bol bol övülmek istiyor. Ne almak istiyorsanız onu vermeye dikkat edin sevgili İkizler. Aşırı cömertlik diye bir şey mümkün değildir, verdikleriniz on misliyle dönecek. Hiç durmayın, sevdiklerinizi şımartın.

Boğa 01 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay ve Mars yıldız haritanızın tabanında güçlerini birleştiriyor. İnanılmaz bir huzursuzluk hissetmeye ve aynı zamanda yaratıcılık ateşiyle yanmaya hazır olun. Cüretkarca bir adım atılması gereken bir işi yapabilmek için daha cesur olmayı mı istiyordunuz? Şimdi tam zamanı. Sakın oyalanmayın.

Koç 01 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay’la Mars aşk kuşağınızı ateşe veriyor sevgili Koçlar. Bu kadar huzursuz enerjiyle ne yapmayı düşünüyorsunuz? Oradan oraya sıçramaya hazırsınız. Her şey size bağlı canlarım. Bu enerjiyi ya yaratıcı bir yöne kanalize eder, ya da göz göre göre başınızı derde sokarsınız. Tabii biraz tehlikeyi dayanılmayacak kadar cazip bulduğunuzu da unutmamak lazım.

Balık 01 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay’la Mars iş kuşağınızda biraz sorun yarattığı için havada bir sertlik söz konusu. Her şey saygı ve gururla ilgili, o nedenle bol bol iltifat etmeye özen gösterin. Minnettarlığı dile getirme konusunda cimrilik edilecek gün değil.

Kova 01 Ekim 2013 Salı
Ay’la Mars bugün “başkaları” evinizde bir araya geliyor; bu da ilişki kuşağınızın ciddi bir çekicilikle dolmasını sağlıyor. Seksi bir etki ama aynı zamanda dengesizlik potansiyeli de taşıyor, özellikle de güzel bir eğlence ego çatışmasına dönüşürse. Gururun aşkın önüne geçmesine izin vermeyin. Eski bir şarkıda söylendiği gibi, aşk gururdan güçlüdür.

Oğlak 01 Ekim 2013 Salı
Bugünkü coşkulu enerjide sakin hiçbir yön yok. Ay ve Mars güçlerini birleştirerek astrolojik etkileri müthiş bir gösteriye dönüştürüyorlar. Tabii gösteriş yapmak kendinizi rahat hissettiğiniz bir alan değil ama biraz cesaretin kimseye zararı olmaz. Ultra ciddi bir Oğlak’a bile!

Yay 01 Ekim 2013 Salı
Ay ve Mars bugün seyahat kuşağınızı çifte güçle ateşliyor. Çoktan uçağa atlamadıysanız, aklınız fikriniz, yüreğiniz yollarda. Çaresizlikten kendinizi yemeye başlamadan önce bir sonraki kaçamağınız için rezervasyon yaptırmanız yerinde olur. Ertelemeyin sevgili Yaylar!

Akrep 01 Ekim 2013 Salı
Ay’la Mars, profesyonel hayatınızın en iyi yönlerini açığa çıkarmak için el ele veriyor ve kariyer kuşağınızı kıvılcımlandırıyorlar. Kendinizi aklınıza gelen en cüretkar biçimde ifade etmekten çekinmeyin. İnsanlar yaptığınız hayret verici şeyleri görmek istiyor sevgili Akrepler.

Terazi 01 Ekim 2013 Salı
Ay ve Mars’ın arkadaşlar kuşağınızda buluşması bugün sosyal hayatınızın alev alev olmasını sağlıyor. Bu heyecan verici etkinin tek kötü tarafı egoların çatışma ihtimali. Gururun, sınırsız bir sevgi şenliğinin önüne geçmesine izin vermeyin.

Başak 01 Ekim 2013 Salı
Bugün havada yoğun ve coşkulu bir enerji var sevgili Başaklar. Ay ve Mars, hayal gücü kuşağınızda buluşuyor. Ayın yaratıcılık açısından en yüklü günlerinden biri olabilir. Aklınıza gelen bütün parlak fikirleri kağıda dökmeyi sakın ihmal etmeyin, yoksa bazılarını unutabilirsiniz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş