10 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

10 Ağustos Burç Yorumları


Başak 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay para kuşağınıza giriyor ve para kazanma-harcama oranınızda daha fazla denge bulmanızı istiyor. Finansal durumunuzun nerede raydan çıktığını dikkatle incelerseniz, banka defterinizi sağlam akışına kavuşturmak için neleri değiştirmaniz gerektiğiniz daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Reklamlar

Aslan 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Daha fazla anlayış, diplomasi ve uyum bulmak için çalışıyorsunuz. Günün ana teması da iletişim zaten. Bir meselenin iki yüzünü de incelemek, sohbet becerilerinizi geliştirmek için anahtar görevi görecek. Her şeyin karmaşık olmasına gerek yok. Kendinizi sahne ışıklarından biraz uzak tutmanız yeter, canlarım.

Yengeç 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay yoldız haritanızın tabanına ilerliyor ve sizden ev hayatınızın dengelenmesi gereken yönleriyle ilgilenmenizi istiyor. Evinizi ya da ailenizi ihmal ettiyseniz, şimdi işleri yoluna koymanın ve dengeyi yakalamanın vakti. Hayat hangi açılardan sizin için uyumsuz?

İkizler 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay aşk ve yaratıcılık kuşağınızda sevgili İkizler. Denge ve uyum arayışınız sürerken, akışınızı sekteye uğratan her şeyi kesip atıyorsunuz. Şu anda aşırı uçları istemiyorsunuz. Kalbinizin isteklerine sıkı sıkı tutunun. İşleri gereğinden fazla karıştırmanın alemi yok. “Basit olsun” düsturunu benimseyin.

Boğa 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay gündelik rutinler evinize giriyor, bu da odak noktasını iş ve sağlık kuşağınıza yöneltiyor. Yıldızlar son zamanlarda edindiğiniz kötü alışkanlıklardan kurtulmanız konusunda size destek oluyor. Davranış kalıbınız ne kadar kemikleşmiş olursa olsun, şu anda dengeyi yeniden kurabilirsiniz.

Koç 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay ilişki evinize girerek duygusal yoğunluğu ortaklık ilişkilerinize yöneltiyor. Plüton da ilişkilerinizin devrim niteliğinde değişiklikler geçirdiği bu dönemde size destek olmak üzere sahneye çıkıyor. Değerli müttefikler arıyorsunuz ve bu arayışta ya hepsi, ya da hiç teması devam ediyor. Daha azına razı olmayın.

Balık 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Sevgili Balıklar, bugün Ay seks ve dönüşüm kuşağınızda. Dünün güçlü yıldızlarından öğrendiklerinizi uygulayarak en samimi ilişkilerinizde daha sağlam bir denge ve ahenk yakalayabilirsiniz. Sevgilinizle yatağa girin ve sezgilerinizin antenlerini açın ki, dengesi bozulmuş unsurları yakalayabilesiniz.

Kova 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün sosyal faaliyetler ve sohbetler sıradışı bir biçinde dinamik ve tatmin edici. İyi bir filozof gibi herhangi bir durumu bütün yönleriyle ele alma becerisine sahipsiniz. Bir sorunla ilgili olarak yeni bir yaklaşıma ihtiyacınız varsa ya da bakış açınızı genişletmek istiyorsanız, bugün zihninizi açık tutmanız gerekiyor sevgili Kovalar. Bunu yaparken birkaç kişinin daha ufkunu açacaksınız.

Oğlak 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün yıldızlarınızdaki Plüton’la yıldız haritanızın tepesindeki denge düşkünü Ay arasında güçlü bir dinamik var. Yani parmak ısırtacak sonuçlar almak için kariyer kuşağınızın üstünde çalışmalısınız. Profesyonel imajınızı daha parlak hale getirmek için mücadele veriyorsanız, artık buna bir son verebilirsiniz. Çözüm bugün kolayca gelecek.

Yay 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay, sosyal ve flörtçü yönünüzü tetikliyor, sevgili Yaylar. Dışarı çıkın ve güzel insanlarla vakit geçirin. Şu anda tam bir güç odağısınız, her şeyi görecek ve herkesçe görüleceksiniz. İnsanları mıknatıs gibi kendinize çekiyorsunuz.

Akrep 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay hareketleri, arada sırada her zamanki hayhuya biraz mola vermeniz gerektiğini hatırlatıyor sevgili Akrepler. Dengenizi yeniden kazanabilmenizin tek yolu bu. Aşırı uçlardan en azından geçici bir süre kaçınmanız gerekli, o nedenle mümkünse bütün dış iletişim kanallarını kapatın. Her şeyin fişini çekin ve içinize yönelin.

Terazi 10 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay burcunuzun huzurlu yıldızlarında sevgili Teraziler. “Yap ya da öl” diye emreden Plüton’la Ay’ın yakın ilişkide olması nedeniyle adalet ve eşitlik konusundaki duygularınız her zamankinden biraz daha yoğun olabilir. Dengesi bozulmuş şeyleri radikal bir değişimden geçirebilecekseniz hiç durmayın. Tereddüde yer yok.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş