10 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

10 Eylül 2013 Salı Günlük Burçlar


Aslan 10 Eylül 2013 Salı
Aşk ve bağlantı gezegeni, Akrep burcunun yoğun ve durağan sularına giriyor. Bu durum, ilişkilerinizdeki tutkuyu artıracak. Söz konusu güçlü etkiyi ta içinizde hissedeceksiniz. Samimiyet arzunuz her zamankinden güçlü, hatta tam anlamıyla sizi ele geçirmiş durumda. Derinlere dalmaya hazır olun.

Reklamlar

Yengeç 10 Eylül 2013 Salı
Aşk ve güzellik tanrıçası Venüs önümüzdeki birkaç hafta için romantizm ve zevk kuşağınıza geçiyor ve oraya çok yakışıyor doğrusu. Aşk hayatınız çok tatlı bir hal alacak. Samimiyet, seksüalite ve baştan çıkarma enerjisi her şeyin merkezinde sevgili Yengeçler. Tadını çıkarın.

İkizler 10 Eylül 2013 Salı
Güzellik ve aşk gezegeni birkaç haftalığına Akrep burcunun seksi sularına giriyor. Sağlık, iş ve iyilik kuşaklarınızda sel gibi akan tatlılığı ve yaratıcılığı hissedeceksiniz. Gündelik işlerinizi güzelleştirin sevgili İkizler. Çirkin rutinleri kırın.

Boğa 10 Eylül 2013 Salı
Yöneticiniz aşk ve güzellik gezegeni bugün ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Boğalar. Zıt burcunuzla dengeyi kurabileceğiniz ve Akrep’in seksüel enerjisini istediğiniz gibi kanalize edebileceğiniz bir dönemdeyiz. Yıkıcılık ve yapıcılık arasında son derece erotik bir enerji var. ilişkinizin ateşini yeniden canlandırmak için bu dönemden faydalanın.

Koç 10 Eylül 2013 Salı
Aşk ve güzellik gezegeni, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kalmak üzere seksüalite ve dönüşüm kuşağınıza giriyor sevgili Koçlar; bu da yılın en heyecanlı ve çekici dönemlerinden birini başlatıyor. Yaşam gücünüzü ve libidonuzu her şeyi değiştirmesi kesin olan bir şekilde kullanıyorsunuz, hem de nasıl!

Balık 10 Eylül 2013 Salı
Aşk, güzellik ve para gezegeni, birkaç hafta kalmak üzere sizinle son derece uyumlu olan Akrep burcuna giriyor sevgili Balıklar. Sevgiyi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Uzak mesafe seyahat ve daha yüksek öğrenme planları yapmak için de mükemmel bir zaman. Ufkunuzu genişleten her şey kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.

Kova 10 Eylül 2013 Salı
Güzellik ve para gezegeni bugün yıldız haritanızın en tepe noktasına çıkıyor sevgili Kovalar. Venüs’ün cömertliği ve güzelliği her şeyi daha hoş, daha kazançlı bir hale getiriyor. Kariyeriniz için muhteşem bir destek. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca tutkulu ve çaba gerektirmeyen bir enerji sizinle.

Oğlak 10 Eylül 2013 Salı
Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, bugün sosyal kuşağınıza giriyor. Önümüzdeki birkaç hafta, sizinkine benzer hedefleri ve değerleri olan derin ve tutkulu ruhlarla bir araya gelmek için bol bol fırsatı beraberinde getirecek. Size benzeyen insanlarla buluşup onlardan ilham almak için inanılmaz derecede verimli bir dönem.

Yay 10 Eylül 2013 Salı
Aşk gezegeni Venüs, önümüzdeki birkaç hafta için rüyalar ve hayal gücü kuşağınıza giriyor. Yaratıcılığınızın ve tutkularınızın hızla artmasına hazır olun, sevgili Yaylar. Her türlü yatak keyfi için mükemmel bir zaman. Güzellik uykunuzu da yeteri kadar almanızın tam vakti.

Akrep 10 Eylül 2013 Salı
Ne şanslısınız sevgili Akrepler. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca Venüs’ün getirdiği güzellikler ve aşk sizinle olacak. Karanlık ve yoğun formunuzun tam zirvesindesiniz. Sizin için yılın en seksi dönemi. Tutkularınızın sizi ele geçirmesine izin verin, olması gereken bu. Kendinizi eğlenmeye vurun.

Terazi 10 Eylül 2013 Salı
Yönetici gezegeniniz Venüs bugün burcunuzun yıldızlarından ayrılıyor ama Akrep burcunda biraz daha derinleşip seksileşiyor. Bu etki her türlü yakınlık ve bağlantı açısından son derece iyi. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca para evinizde de güzel hareketler söz konusu, o nedenle kazanmaya hazır olun.

Başak 10 Eylül 2013 Salı
Bugün aşk ve güzellik tanrıçası Venüs, Akrep burcunun seksi sularına giriyor. Aynı zamanda önümüzdeki birkaç hafta boyunca iletişim kuşağınızı aydınlararak her sohbeti derin ve tutkulu bir hale getirecek. Baştan çıkarma önce zihinde olur, o nedenle bu etki altında her kelimenizi dikkatle seçin. Işıltınız tam bir afrodizyak.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş