11 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar


Başak 11 Ağustos 2013 Pazar
Para kuşağınız, dönüşüm gezegeni Plüton’dan güçlü bir yönlendirme alıyor. Şu anda uç noktalara gitme dürtüsü sizi ele geçirebilir ama aslında ihtiyacınız olan radikal bir denge sağlama hareketi. Nerede yavaşlamanız gerektiğini kontrol edin, sevgili Başaklar. Biraz ayarlama yapma vakti.

Aslan 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün havada bulunan tutkulu enerji, iletişim tarzınızdan dışarı yansıyabilir. Elinizden geldiğince diplomatik davrandığınızı düşünseniz de, sözleriniz çok kuvvetli olacağı için güç gösterisi sergilediğiniz zannedilebilir. Kendinizi biraz tutmak için elinizden geleni yapın sevgili Aslanlar.

Reklamlar

Yengeç 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugünkü güçlü Plüton-Ay açısı, ortaklık kuşağınızı tutkulu bir şekilde aydınlatıyor. Yerine getirilmeyi bekleyen sözleriniz için ya yaparım, ya da ölürüm hissine kapılabilirsiniz, bu da çok iyi bir şey. Kendinizi bu şekilde adamazsanız, bitiş çizgisine varmadan planlarınız solup gidebilir. Korku yüzünden geri çekilmemek için sonuna kadar gitmeniz gerekiyor sevgili Yengeçler.

İkizler 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay aşk ve romantizm kuşağınıza giriyor sevgili İkizler. Ayrıca tutkularınız, seks kuşağınızdaki Plüton’dan ekstra bir itici güç elde ediyor. Sevdikleriniz ve arzu ettiklerini konusunda ya hep ya hiç diye düşünüyorsunuz. Daha azına boş yere enerji harcamayın, bir şey kazanamazsınız.

Boğa 11 Ağustos 2013 Pazar
Ailenize ve arkadaşlarınıza ne kadar bağlısınız sevgili Boğalar? Bu bağlılığınız ciddi bir sınavdan geçmek üzere. Sözlerinizi tutmaya dikkat edin, çünkü şu anda geri çekilmeye karar verirseniz insanlar pek hoşgörülü ve affedici davranmaz. İzlemeyi seçtiğiniz yolda sonuna kadar gidin.

Koç 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün aşk ve /veya yaratıcı hayatınız dramatik bir sınavdan geçebilir, sevgili Koçlar. Gezegenler sadakatinizin ne kadar güçlü olduğunu görmek için hatırı sayılır bir baskı uyguluyor. En iyi sonuçları elde etmek için kendinizi gözünü kapalı adayın. Bir sözü yerine getirme konusunda kararsız kalırsanız ya da sözünüzden vageçerseniz, çok kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Buna değmez.

Balık 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugünkü gezegenler, iş kuşağınızı sıkıştırıyor. Günlerden Pazar olmasına rağmen projelerin teslim tarihleri ve iş arkadaşlarınızdan gelen diğer talepler konusunda baskı hissedebilirsiniz. Gururunuzun verdiğiniz sözleri yerine getirmenize engel olmasına izin vermeyin sevgili Balıklar. Yapılması gerekenlere odaklanın ve başkalarına kulak asmayın.

Kova 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün hayatınızdaki insanlara özel bir dikkat gösterin. Ortaklıklarınızdaki tutku ve sadakat sınavdan geçiyor.Kelimeleriniz her zamankinden daha fazla ağırlık taşıyor, o nedenle özellikle de sevginizi ifade ederken dikkatli konuşmaya özen gösterin. Sözlerinizin ta kalbinizden geldiğinden emin olmadan konuşmayın sevgili Kovalar.

Oğlak 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay yeniden kariyer kuşağınızda sevgili Oğlaklar, Satürn de uzun vadeli hedeflerinizi sınavdan geçiriyor. Şu anda yaptıklarınızın beş ya da on yıl içinde istediğiniz yerde olmanızı sağlayıp sağlamayacağınız düşünün. Uzun vadeli tutkularınıza ve önceliklerinize odaklanmalısınız.

Yay 11 Ağustos 2013 Pazar
Hayalleriniz çok önemli bir sınavdan geçiyor. Kalbiniz şu anda yürüdüğünüz yola ne kadar bağlı sevgili Yaylar? Kendinize bu soruyu sormalıve çok dürüst bir cevap vermelisiniz. Yeterli sadakati hissetmiyorsanız, neyin eksik olduğunu ve tutkularınızı canlandırmak için ne yapmanız gerektiğini düşünün. Hayatı büyük bir macera gibi yaşamalısınız.

Akrep 11 Ağustos 2013 Pazar
Satürn bütünlüğünüzü sınavdan geçirmeyi sürdürüyor, bugünkü sınav da kariyerinizle doğrudan bağlantılı. Dünyaya nasıl bir mesaj veriyorsunuz sevgili Akrepler? Bu mesaj en derin değerlerinizle uyum halinde mi? Öyleyse, harika sonuçlar elde edeceksiniz. Değilse, neyin dengesinin bozuk olduğunu düşünmenizin vakti geldi.

Terazi 11 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay yeniden burcunuzun yıldızlarında, bu da dünkü dengeleme faaliyetinin yenilenmesini gerektiriyor. Uzun vadeli bir aşırı uçları törpüleme dönemindesiniz, özellikle de finansal kuşağınızda. Satürn zaten neredeyse bir yıldır bu kuşakta çalışıyor ve size tasarruf konusunda hem gerçek, hem de mecazi önemli dersler veriyor.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş