Press "Enter" to skip to content

13 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar


Aslan 13 Ağustos 2013 Salı
Evle ilgili konularla ilgilenmeyi sürdüreceksiniz ama bugün parlak, güneşli bir atmosfer kendisini göstermeye başlıyor. Ay’la Jüpiter günün ilerleyen saatlerinde aynı hizaya gelince, çok zorlu şeyler atlatmış olsanız bile kendinizi gayet iyi hissedeceksiniz.

Yengeç 13 Ağustos 2013 Salı
Ay bugün en yoğun yıldız haritalarından birinde olmayı sürdürüyor ve zaten duygusal geçecek haftaya güçlü bir keskinlik katıyor. Neyse ki şu anda burcunuzun yıldızlarında bulunan Jüpiter, Ay enerjisiyle bağlantı kuruyor. Bu sayede neler yaşıyor olursanız olun, kendinize güveniniz artacak.

Reklamlar

İkizler 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün iç dünyanız pratik bakış açınızla uyum içinde, sevgili İkizler. Bazen en yüksek, en yaratıcı benliğimize ulaşmak için ne yapmak istediğimizi kısa görüntüler halinde gördüğümüz aydınlanma anları yaşarız. İşte sizin için o dönemlerden birindeyiz, o nedenle zihninizi açın, kalbinizle bağlantı kurun ve dikkatle dinleyin.

Boğa 13 Ağustos 2013 Salı
Birkaç gün daha düşük enerji döneminizde olacaksınız, buna rağmen bugün güçlü bir pozitif enerji akışıyla bağlantı kurmanız mümkün, sevgili Boğalar. Jüpiter ilişki kuşağınızda Ay’la yakın temas halinde çalışırken, bire bir ortaklıklarınız konusunda ciddi bir şifa bulabilirsiniz. En derin seviyede bağlanın.

Koç 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün duygusal açıdan bir derinlik söz konusu ama yine de iyimser ve fırsatlarla dolu bir havası var. Geleceğinize umutla baksanız da, şimdiki zamana sımsıkı bağlısınız ve sırf kendinizi kanıtlamak için gereksiz, huzursuzluk verici riskler almaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Işıkta yaşamak için karanlığın farkına varın.

Balık 13 Ağustos 2013 Salı
Atmosferde bu kadar su enerjisi varken, başınızı yukarıda tutmak biraz zor olabilir sevgili Balıklar. Siz elbette hayatı yüzerek geçirmeyi tercih ediyorsunuz ama kalbinizin derinliklerinde, nefes almak için yüzeye çıkmanızın gerekli olduğunu biliyorsunuz. Bugün sınırsız bir yaratıcılığı çok pratik bir yaklaşımla birleştirebilirsiniz.

Kova 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün yoğun titreşimler devam ediyor. Kariyerinizle ilgili bütün duygularınız ayakta. İyi haber: Geleceğinizle ilgili ciddi bir umut ve iyimserlik hissedeceksiniz, sevgili Kovalar. Canlandırma yapmak harikalar yaratabilir, o nedenle gözlerinizi kapatın ve kendinizi olmak istediğiniz profesyonel konumda hayal edin.

Oğlak 13 Ağustos 2013 Salı
Bir arkadaşınız bugün sırtınızı dayadığınız sağlam kaya olabilir ve size tam da ihtiyaç duyduğunuz iyimserliği sağlayabilir. Önemli değişimler geçiriyor ve yapmanız gerekenlere karşı bir direnç gösteriyor olabilirsiniz. Dönüşüm sürecinize nasıl başlayacağınıza dair baş başa bir görüşme, yoldaki engelleri aşmanızı sağlayacak. Tek başınıza ilerlemek istemiyorsunuz.

Yay 13 Ağustos 2013 Salı
Yöneticiniz Jüpiter, bugünün astrolojik olaylarında doğrudan yer alıyor ve hem size, hem de diğer herkese sallantılı birkaç günün ortasında çok ihtiyaç duyulan bir enerji veriyor. Bu parlak, cüretkar ve iyimser enerjiye sımsıkı sarılın sevgili Yaylar. Böylece bütün zorlukları aşabilirsiniz. Öyle olduğuna inandığınız takdirde her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz.

Akrep 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzun güçlü yıldızlarında olmayı sürdürüyor sevgili Akrepler. Mutlu ve şanslı Jüpiter, Ay’la buluştuğunda kendinizi tam formunda hissedebilir, her şeye gülüp geçebilirsiniz. Bir başka deyişle, kendinizi fazla zorlamayın. Bırakın yoğunlukla diğerleri uğraşsın. Sizin için hoş bir değişiklik olur.

Terazi 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün enerji yoğunluğunu hissettirmeye devam edecek sevgili Teraziler. Tatlı ve hafif şeyleri ne kadar zorlarsanız, dengenizi korumanız o kadar zor olacak. Bazen her hücreniz işleri yüzeysel tutmak konusunda ısrar etse bile, derinlere dalmaya razı olmanız gerekir.

Başak 13 Ağustos 2013 Salı
Bugün anahtar kelime umut, sevgili Başaklar; siz de bu duyguyu ifade etmek konusunda olağanüstü başarılı olacaksınız. Ay, şu anda sosyal kuşağınızda olan Jüpiter’le aynı hizaya geliyor, yani arkadaşlar dünyaya bakış açınızda önemli etkiler yaratabilir. Açık olun ve rengarenk görüşlerinizi herkesle paylaşın.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.