14 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

14 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burçlar


Terazi 14 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün duygusal kapasiteniz bir sınavdan geçiyor sevgili Teraziler. Zorlu bir aşkı mı seçeceksiniz, yoksa aşırı duygusallığa mı kapılacaksınız, karar vermekte güçlük çekiyorsunuz. Bu ikisini birleştirebilirsiniz, her şey kusursuz olacak.

Reklamlar

Başak 14 Eylül 2013 Cumartesi
Zamanınızı ve enerjinizi arkadaşlarınızla vakit geçirmeye ayırmanız için mükemmel bir gün. Yanlarında kendinizi en rahat hissettiğiniz sosyal çevrelerde bulunun. Sizinle benzer şeyleri düşünen insanların desteğini aldığınızda yapabilecekleriniz sizi bile şaşırtır. Yalnız başınıza uğraşmayın, en azından şimdilik.

Aslan 14 Eylül 2013 Cumartesi
Gezegenler hayallerinizle daha sıkı ve pratik bağlar kurmanızı istiyor. Evet, artık bir şeyi denen yapmadığınıza dair mazeret üretmeyi bırakmalısınız. Olasılıkları bütün kalbinizle ve ruhunuzla değerlendirin. Hissedebilirseniz, yapmamanız için bir sebep yok.

Yengeç 14 Eylül 2013 Cumartesi
Ay gugün yeniden zıt burcunuzda ama bu defa ilişkilerinize ek bir baskı getiriyor. Şu andaki ortaklıklarınızı değerlendirirken ne kadar cömert ve iyimser davranırsanız, potansiyel o kadar yüksek olacak. Kaybedebileceklerinizden korkmak yerine nasıl ilerleme kaydedeceğinizi düşünmelisiniz.

İkizler 14 Eylül 2013 Cumartesi
Yıldızlar kazandığınızla harcadığınız para arasında bir denge oturtmanızı istiyor. Neden bir türlü tasarruf edemediğinizi merak ediyorsanız, bugün nereyi düzeltmeniz gerektiğini bulmak için sıkı bir araştırma yapabilirsiniz.

Boğa 14 Eylül 2013 Cumartesi
Romantik ateş devam ediyor ama aşk denklemi konusunda tuhaf bir şekilde pratik olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sevgiliniz söz konusu olduğunda alışveriş mantığıyla düşünmemeye çalışın, bunu yapmayacak kadar cömertsiniz. Verdiğiniz er ya da geç size geri dönecektir.

Koç 14 Eylül 2013 Cumartesi
Evinizle kariyeriniz arasındaki çekişme bugün sizi üzüyor. Her ikisi de kendinizi adamanızı istiyor ama birini diğerine tercih etmeniz mümkün değil. Enerjinizi ikisi arasında bölüştürüyor, sonra da yorgunluktan bitap düşüyorsanız, sağlıklı bir denge bulmaya çalışmalısınız.

Balık 14 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün yeniden sosyal kuşağınızda olan Ay, arkadaşlarınızla olan işbirliğinizi vurguluyor. Arkadaştan ziyade aileniz olduğunu hissettiğiniz insanlara başvurun, ortaya çıkacak yaratıcılık potansiyeline çok şaşıracaksınız. Şu anda etrafınızda ne kadar çok sizin gibi düşünen insan olursa, o kadar iyi.

Kova 14 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün gerçeklikle fantezi arasında güçlü bir çatışma var. iki dünya da bulanık ve belirsizken, nerede olduğunuzu anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Biraz kaçamak elbette gereklidir ama sorumluluklarınızı ihmal ettiğiniz için suçluluk duyacağınız noktaya gelmeyin.

Oğlak 14 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay yeniden burcunuzun yıldızlarında, ancak bu defa ilişki kuşağınıza baskı uygulaması söz konusu. Ortaklıklarınızdaki bütün dengesizlikler su üstüne çıkıyor ve eski uyumlu akışa dönmek için gerekli ayarlamaları yapmanızı istiyorlar. Her zaman verici taraf olamazsınız.

Yay 14 Eylül 2013 Cumartesi
Finansal durumunuzu kontrol altına almanız için çok uygun bir gün sevgili Yaylar. Artık aşırılıkları görmezden gelemezsiniz. Banka hesabınızdaki para buhar olup uçuyorsa, bunun sebebini bulmanızın tam zamanı. Para harcamayı seviyorsunuz ama savurganlık bir süre sonra hem duygusal, hem de maddi olarak zararlı hale gelir. Pişmanlık duymadan kendinizi şımartmanızın başka yolları da var.

Akrep 14 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün sınırlarınızı belirleme günü. Bir yöne ya da aşırı bir noktaya doğru kendinizi aşırı zorluyorsanız, bir denge tutturmanız gerekiyor. Nerelerde düzenleme yapmanız gerektiğini araştırın sevgili Akrepler.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş