16 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

16 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Aslan 16 Eylül 2013 Pazartesi
Ay zıt burcunuzda, bu da şu anda sizi başkalarının ihtiyaçlarıyla ilgilenmeye yöneltiyor sevgili Aslanlar. Bunda biraz aşırıya kaçabilir, sonuç olarak da içerleyebilir ve negatif duygulara kapılabilirsiniz. Etrafınızdaki herkese hizmet etmeye bir mola vermek isterseniz, kendinizi suçlu hissetmeyin.

Reklamlar

Yengeç 16 Eylül 2013 Pazartesi
Kontrolünüz dışındaki olaylar yüzünden strese kapılıyorsanız, bugün dikkatinizi sekse yöneltebilirsiniz. Ay şu anda dönüşüm ve seksüalite kuşağınızda olduğundan, sevgilinizi ilginizle şımartmanız ya da yalnızsanız kendinize bir sevgili bulmak için ideal bir zaman. Sorun çıkmayacak sevgili Yengeçler, hem de hiç.

İkizler 16 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün kendinizi stresli hissederseniz (muhtemelen hissedeceksiniz, hafta sonunun baskısı henüz bitmedi), enerjiyi farklı bir yöne kanalize edebilirsiniz. Hayatınızın en şahane seyahatine çıktığınızı düşünün. Nereye giderdiniz, neler görürdünüz ve yolculukta yanınıza kimi alırdınız? Birkaç dakika bunları hayal edin, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Boğa 16 Eylül 2013 Pazartesi
İnanılmaz yoğun bir hafta sonuydu sevgili Boğalar, bugün de sıradan bir Pazartesi günü olmayacak. İşle ilgili baskılar her zamankinden daha ağır olsa da dikkatinizi toplamakta güçlük çekebilirsiniz, çünkü bir kulağınız başka tarafta olup bitenlerde. Kariyerinizi gitmesini istediğiniz yöne doğru itin ama bunu yapmak için kazma-kürekle işe girilmeniz gerektiği hissine kapılmayın.

Koç 16 Eylül 2013 Pazartesi
Geçen hafta sonunun yoğunluğu dolayısıyla “Bundan sonra birkaç hafta sonu evde oturacağım” demiş olabilirsiniz ama baskı yavaş yavaş da olsa hafiflemeye başlıyor. Arkadaşlık kuşağınızdaki Ay, insancıl yönünüzü vurguluyor. Bugün sevdiklerinizin yanında olmak için güzel bir gün.

Balık 16 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün dikkatinizi kendi içinize yöneltin sevgili Balıklar, çünkü bilinçaltı kuşağınız şu anda enerjiyle dolu. Meditasyon yapmanız, yoga dersine katılmanız ya da işten sonra bir kafede oturup günlüğünüzü yazmanız çok faydalı olur. Rüyalarınıza daha yakından bakmak için de mükemmel bir zaman.

Kova 16 Eylül 2013 Pazartesi
Ay bugün burcunuzun uçuk, bağımsız ve harika bir şekilde acayip yıldızlarında sevgili Kovalar. Çılgınlığınızı dünyaya haykırmanızın vakti. Aklınıza gelen en çılgın kıyafeti giyin ya da farklı olmaya cüret edin. İnsanlar kişiliğinizi her zamankinden de çok takdir edecek, bu da gerçekten çok önemli bir şey.

Oğlak 16 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün gerçek kumaşınızın bilincindesiniz sevgili Oğlaklar. Son zamanlarında uyanan şüphelerin gölgesine rağmen özgüveniniz sağlam. Ayrıca para konusunda bazı önemli kararlar alma becerisine de sahipsiniz, çünkü değerleriniz şu anda mali durumunuzla tam bir uyum halinde. Yıldızlar ufkunuzun genişlemesini destekliyor, o nedenle büyük düşünün.

Yay 16 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün söyleyecek çok şeyiniz var ama sözleriniz uzun, dramatik (hatta nevrotik) bir nutuk gibi yankılanabilir. Konuşmayı sürdürmeden önce biraz nefes almaya çalışın. Düşüncelerinizi paylaşmaya girişmeden önce kağıda dökmeniz daha sağlıklı olabilir.

Akrep 16 Eylül 2013 Pazartesi
Geçen haftanın stresi çok yoğundu sevgili Akrepler, siz de büyük ihtimalle bunu iliklerinize kadar hissettiniz. Neyse ki bu baskı bu hafta hafifliyor ve sürece katkıda bulunacak bir şey de mevcut. Ailenizle birlikte vakit geçirmek şu anda çok şifa verici olur. Annenizi, kardeşinizi ya da kuzeninizi aramak bile işinize yarar.

Terazi 16 Eylül 2013 Pazartesi
Ay romantizm kuşağınızda, yani şu anda bütün enerjinizi zevk peşinde koşmaya harcayabilirsiniz. Geçen haftanın ve hafta sonunun ne kadar stresli geçtiği düşünülürse, buna gerçekten ihtiyacınız var. Bugünü ofiste geçiriyor olsanız bile gevşemek, stresi azaltmak ve eğlenmek için yeni yollar bulun.

Başak 16 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün işlere gömülmek isteyebilirsiniz, bu da aşırı çalışan zihninizi sakinleştirip odaklanmasını sağlamanıza yardımcı olur. Sürekli yapmak zorunda olduğunuz angarya sayılabilecek işler varsa, önce onları aradan çıkarın. Bunu yapmak meditasyon görevi görür ve endişelerinizi yatıştırır.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş