Press "Enter" to skip to content

16 Şubat 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

16 Şubat 2014 Pazar Günlük Burçlar16 Şubat Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlari

Reklamlar

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)
Aslanlara güzel bir Pazar kahvaltısı yakışır.Ama bu kahvaltı pek de planladığınız gibi olmayacak.Akşama doğru kendinize gelip, bir toplantıya katılacaksınız.Bazı Aslanlar bugünü yatarak geçirmek isteyecekler. Uyku ve dinlenmek , onlara çok iyi gelecek.Aslan burcunun huzuru bulacağı bugün,kafasını rahatlatması için bir dönüm noktası olacak.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül)
Başaklar gezmeye gitmek için çalışacaklar ve başaracaklar. Ama fazla düzenli halleri ile kendilerine çevrelerine zorluklar çıkaracaklar. Stresli halleri ile çevrelerini strese sokmaları çok mümkün görünüyor.Başak Burçları akşama doğru biraz daha sakinleşebilirler.Bu arada boşa harcadıkları bir para için de oldukça büyük stres yaşayacak gibi görünüyorlar.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim)
Teraziler siz bugün mutlu bir gün yaşayacaksınız! Aklınızdaki bütün karışıklılar bitti. Hiçbir şeyin gerisini düşünmeyeceksiniz. Bir şeyin farkına vardınız ki, O da şu “Her şey olacağına varıyor”Teraziler ellerindeki bazı şeyleri başkaları ile paylaşacak ve bu onlara da karşılarındakilere de mutluluk verecek.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)
Akrepler bir tehlikenin hemen kıyısından geçecekler.Ama bunu umduklarından kolay bir şekilde atlatacaklar.Akrep Burcu insanları bugünkü bir toplantıyı, sıkıntılı geçirecekler.Çıkaracakları kıskançlık krizi ile karşılarındaki insanı üzecek ve sonra da özür dileyecekler.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)
Yay burcu insanları Pazar Günü heyecan ve hareket bekliyorlar. Onlara göre heyecanlı bir Pazar olamayacak ne yazık ki.Daha sakin bir gün geçireceksiniz.Aile ile ilgili baskılar yüzünden istediğinizi yapamayacak gibi görünüyorsunuz. Bu Pazar zor geçecek gibi…

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak)
Kafaya taktığınız her şeyi yapmak zorundasınız değil mi ?başka türlü mutlu olamıyorsunuz. Vücudunuz çok yorgun ama siz yine de dışarıdasınız ve bir şeyler için koşturuyorsunuz.Canınızı sıkan şeyler de olacak ama genel olarak mutlu görünüyorsunuz.Ve bütün gününüz böyle geçecek…

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat)
Eski bir hikâye bugün başınızı ağrıtacak gibi. Siz onu unutmayı çoktan kararlaştırmışken, tekrar ortaya çıkması kafanızı bozacak.Tam da tatil günü derken, aslında size pek de tatil gibi olmayacak, çünkü siz bir şekilde bugünde çalışacak gibisiniz.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Burçları uzun zamandır bu kadar çok eğlenmemiştik diyecekler. Arkadaş,eş,dost ya da komşularla hatıralarında uzun süre kalacak bir gün geçirebilirler.Ama kendilerini sıkıntılı bir hale sokmayı yine başaracaklar. Karamsar halleri başlarına dert açabilir. Biraz daha dikkat edip, çevrelerini yormasalar ne güzel olacak.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan)
Koç Burcu renkli bir Pazar gününe uzanacak gibi.Renkli Burca, renkli Pazar.Hayatın zorluklarını görse de, umursamayan Koçlar, bugün zorluklara karşı umursamaz davranacak.Paranız olsa da,idareli harcamayı alışkanlık haline getirdiğiniz için huzurlusunuz.Başkalarından beklemektense, kendi işinizi kendiniz halletmeyi seviyorsunuz.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs)
Evde bir tamir işi çıkacak.Ve boğalar bunu yapmak ya da yaptırmak için harekete geçecekler.Aileniz bir Pazar gezintisi yapmak isteyecek, siz bu konuda çekimser kalacaksınız. İki ayrı aile grubu arasında kalacaksınız. İki tarafta sizi çok zorluyor.Sonunda kendinizi sokağa atmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran)
Geçen hafta yaptığınız iş görüşmelerini kafanızdan geçirip, işlerinizi toparlamaya çalışacağınız bir gün. Doğru ya da yanlış kararları ölçüp tartacağınız bir gün.Büyük işlerin planları bugün kafanızda toparlanacak gibi. Ama ikizler hem eğlenip, hem plan yapabilecekler.Eğlenmeden bir iş yapmaları pek de mümkün görünmüyor.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz)
İstediğiniz gibi bir gün yaşayacaksınız. Tam Pazar keyfi dersek, yalan olmaz.Bu Pazar keyfini ailenizle daha da mutlu hale getireceksiniz.Ancak bir tek sıkıntı var, o da şu ki, hep kendi aileniz ile olmak istiyor, karşı tarafı hiç düşünmüyorsunuz. Evli yengeçler buna dikkat etsinler. Uzun bir yoldan arkadaşınız gelebilir.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.