20 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

20 Eylül 2013 Cuma Günlük Burçlar


Terazi 20 Eylül 2013 Cuma
Güç ve dönüşüm gezegeni Plüton altı ay boyunca ortaya çıkardığı engellerin, gecikmelerin ve iç hesaplaşmaların ardından sonra nihayet geri gidişine son veriyor. Gezegenin yıldız haritanızın tabanına inmesi dolayısıyla aile meseleleri bayağı ağırlaşabilir. Zorluklar güç getirir, siz de şu anda her zamankinden güçlüsünüz.

Reklamlar

Başak 20 Eylül 2013 Cuma
Güç gezegeni geri gidişini sona erdirdiğine göre, romantizm ve yaratıcılık dünyalarınız çok daha seksi bir hale bürünecek. Altı aylık geri gidiş döneminin ardından, nihayet sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz artık. Gözleriniz açık, tutkularınız da berrak sevgili Başaklar.

Aslan 20 Eylül 2013 Cuma
İş projelerinizde ilerlemeye hazır olun, sevgili Aslanlar. Evet, ulaşmak için ter döktüğünüz her şeye eninde sonunda ulaşacaksınız. Güç gezegeni geri gidişten çıkıyor, o nedenle kaybedecek vaktiniz yok. Geçtiğimiz altı ay boyunca her şey askıdaydı ama şimdi hızlı bir akış başlıyor.

Yengeç 20 Eylül 2013 Cuma
Bugün ilişki kuşağınızdaki gözlerden uzak ve apaçık değişiklikleri dikkatle izleyin sevgili Yengeçler. Plüton geriye gidişine ortaklık kuşağınızda son veriyor. Geçtiğimiz altı ay boyunca her türlü yakın ilişkinizdeki irili ufaklı bütün meseleleri açığa çıkarmıştı, bu dönem nihayet bitiyor.

İkizler 20 Eylül 2013 Cuma
Güç gezegeni Plüton altı ay boyunca yoğun bir geriye gidiş dönemi yaşadı. Bu süreç bugün sona eriyor ve bu nedenle havada büyük bir değişiklik söz konusu. Uzun süre önce gömdüğünüzü sandığınız çok eski bazı korku ve güvensizliklerinizle yüzleşmek zorunda kaldınız. Öğrendiğiniz dersleri hazmedip yolunuza devam edebilirsiniz artık.

Boğa 20 Eylül 2013 Cuma
Plüton’un altı ay boyunca sizi birbiri ardına karanlık deliklere attıktan sonra bugün nihayet geriye gidişi sonaerdirmesiyle, enerjide muazzam bir değişiklik söz konusu. O karanlık yerlerde yalnız değildiniz sevgili Boğalar. Geçen Nisan’dan beri herkes kendi gölgeleriyle yüzleşmek zorunda kaldı.

Koç 20 Eylül 2013 Cuma
Bugün kariyer konusunda önemli gelişmeler var sevgili Koçlar. Güç gezegeni Plüton, geçtiğimiz Nisan ayından beri bütün projelerinizi askıya almanıza neden olduktan sonra nihayet yıldız haritanızın üst kısmında geri gidişten çıkıyor. Bu altı aylık süreçte bütün profesyonel planlarınızı yeniden gözden geçirdiniz, değerlendirdiniz ve düşündünüz.

Balık 20 Eylül 2013 Cuma
Plüton nihayet geri gidişten çıktığına göre, her şeyin değişmesine hazır olun. Arkadaşlık ve uzun vadeli hedefler eviniz radikal biçimde yön değiştiriyor. Artık nereye ve kiminle gittiğiniz konusunda kafa karışıklığı ve durgunluk yaşamayacaksınız sevgili Balıklar.

Kova 20 Eylül 2013 Cuma
Ayaklarınızın altındaki yerin kaydığını hissedeceğiniz yoğun bir gündeyiz. Hafif, basit yaklaşımları tercih edersiniz ama ne yapalık, “yeraltını” yöneten gezegen altı aylık geri gidiş döneminden çıkıyor. Son zamanlarda içinde bulnduğunuz kendinize dönük ruh halinden yakında kurtulacaksınız.

Oğlak 20 Eylül 2013 Cuma
Yaşattığı hayal kırıklıklarının ardından Plüton nihayet burcunuzdaki altı aylık geri gidişine son veriyor. Bir adım ilerlemek yerine iki adım geri atmaya zorlanıp durdunuz ama engeller birer birer kalktığına göre, artık hızla ve güvenle ileri atılabilirsiniz.

Yay 20 Eylül 2013 Cuma
Finansal durumunuzun iyiye gideceğini duymak hoşunuza gider herhalde. Plüton altı ay boyunca ağır ağır geriye gittikten sonra bugün nihayet yeniden ilerlemeye başlıyor. Parayla ilgili bütün stratejilerinizi gözden geçirdiğinize göre, atılım yaparak bol bol para kazanmanızın vakti geldi.

Akrep 20 Eylül 2013 Cuma
Hızlı yönetici gezegeniniz Plüton konuşma ve düşünme kuşağınızda geri gidişini sona erdiriyor. Artık iletişim çok daha sorunsuz bir şekilde ilerleyecek. Geçtiğimiz altı ay boyunca kendinizi özellikle içinize kapatmış olabilirsiniz ama çok kısa sürede en iyilerle çene yarıştırmaya hazır olacaksınız.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş