Press "Enter" to skip to content

21 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

21 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Başak 21 Ekim 2013 Pazartesi
Ayaklarınızı yere sıkıca basın ve yönetici gezegeninizin geri geri gideceği birkaç hafta boyunca sürecek yeni bir iletişim çılgınlığı dönemine hazır olun sevgili Başaklar. Ayrıntıların gözden kaçtığı, mesajların karmakarışık bir hale geldiği huzursuz dönemlerden biri bu. Her şeyi iki kere kontrol edin ve hiçbir şeyi çantada keklik saymayın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir.

Reklamlar

Aslan 21 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Merkür gerilemeye başlayacağı için iletişim çok hassas bir havaya bürünüyor sevgili Aslanlar. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca adımlarınızı dikkatli atın ve her şeyi iki kere kontrol edin. Önemli ayrıntıları gözden kaçırmak işten bile değil, sonra her şeyi yeni baştan yapmak zorunda kalabilirsiniz. Elinizden geliyorsa önemli kararları daha uygun bir zamana erteleyin.

Yengeç 21 Ekim 2013 Pazartesi
Romantik dünyanıza bugünden itibaren bir doz Merkür gerilemesi çılgınlığı karışıyor. Sevgilinizin birdenbire anlamadığınız bir dille konuşmaya başladığını düşünüyorsanız, bunun suçlusu birkaç hafta boyunca geriye gidecek olan iletişim gezegeni. Eski aşklarınızı özleyebilir ya da romantizmle ilgili bir nostalji duygusu hissedebilirsiniz.

İkizler 21 Ekim 2013 Pazartesi
Yeni bir Merkür’ün gerileme dönemi çılgınlığına hazır mısınız sevgili İkizler? Merkür yönetici gezegeniniz olduğundan etkileri çoğu burçtan fazla hissedeceksiniz. Bu defaki geçiş iş kuşağınıza denk düşüyor, o nedenle iş arkadaşlarınızla iletişim konusunda özellikle zorlanabilirsiniz. Az konuşun, dikkatinizi toplayın ve karşınızdakini iyi dinleyin.

Boğa 21 Ekim 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ortaklık kuşağınızda geri gidecek Merkür dolayısıyla ilişki meselelerine şiddetli bir vurgu olacak sevgili Boğalar. İletişim sorunları yaşanabilir, sevgilinizle ilişkinizde de ileriye değil geriye ya da yana doğru gittiğinizi hissedebilirsiniz. Bu, temeldeki çatlakları tamir etmenizi sağlayacak.

Koç 21 Ekim 2013 Pazartesi
Adımlarınızı geriye doğru takip etmeye hazırlanın ve bütün elektronik bilgilerinizi yedekleyin sevgili Koçlar. Bugün Merkür bir kez daha gerilemeye başlıyor. Bu etkinin gücünü seks ve dönüşüm kuşağınızda özellikle hissedeceksiniz. Eski sevgililerinizden biri aniden ortaya çıkabilir ya da geçmişte kalmış psikolojik meseleler yeniden boy gösterebilir.

Balık 21 Ekim 2013 Pazartesi
Yeni bir Merkür gerilemesi dönemindeyiz ve bu defa bunun etkisi seyahat kuşağınızdaki bir kaosla görülüyor. Rötarlara hazırlıklı olun ve her türlü programınızı iki kere kontrol edin. Yola çıkacaksanız havaalanına gidiş için fazladan zaman ayırın ve bütün bağlantıları dikkatle inceleyin. Gündelik haberleşmenizde de dikkatli olun, orada da gecikmeler yaşanacak.

Kova 21 Ekim 2013 Pazartesi
Genellikle korkuyla beklenen güçlü Merkür gerilemesi bugünden itibaren bütün hızıyla başlıyor. Bu etki, bir dizi iletişim sürtüşmesi ve başka rahatsızlık verici çatışmalara yol açacak. Bazı şeyleri kaybetmeye ya da elektronik aletlerin çökmesine hazırlıklı olun. Stresi minimum seviyede tutmak için yapacağınız her şeye fazladan zaman ayırmaya dikkat edin sevgili Kovalar. Birkaç haftaya sonra hepsi sona erecek.

Oğlak 21 Ekim 2013 Pazartesi
Şu anda açık ve karmaşık olmayan bir biçimde konuşmanıza olanak yok sevgili Oğlaklar. İletişim gezegeni Merkür, arkadaşlar ve uzun vadeli hedefler kuşağınıza da gerilemeye başladı. Pek çok geri adım atılabilir ve bir sürü yanlış anlaşılma yaşanabilir, o nedenle esnekliğinizi ve mizah duygunuzu kaybetmeyin. Her şeyi yeniden değerlendirmek için uygun bir zaman.

Yay 21 Ekim 2013 Pazartesi
Merkür gerilemesinin başlamasıyla, bugün karışıklık ve saçmalıkalr gırla gidiyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca güçlü bir nostalji hissedeceksiniz, geçmişinizden insanlar ve hatıralar ortaya çıkarak sizi eski güzel günlerle ilgili hayallere sürükleyebilirler. Geleceğin çok daha güzel olacağını unutmayın sakın.

Akrep 21 Ekim 2013 Pazartesi
Geminizi fırtınaya hazırlayın sevgili Akrepler, çünkü Merkür bugünden itibaren burcunuzun yıldızlarında gerilemeye başlayacak. Bu gerileme sizi bu kadar doğrudan etkilediği için hayatınızda cidddi bir kargaşa yaratbilir. Şimdilik önemli kararları ve taahhütleri erteleyin ve kendinize mümkün olduğunca kaçacak alan bırakın.

Terazi 21 Ekim 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç hafta boyunca iletişim gezegeni geriye doğru hareket edeceğinden, banka hesaplarınıza ve finansal kayıtlarınıza özel bir dikkat göstermelisiniz. Merkür gerilemeleri her türlü işlem için zorludur ama bu defakinin en şiddetli etkisi para evinizde görülecek. Borca girmekten kaçının.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.