23 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

23 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Başak 23 Eylül 2013 Pazartesi
Günün erken saatlerindeki Ay-Mars çatışması bu Pazartesi ters tarafınızdan kalkmanıza yol açabilir. Tabii bunun için önceden tedbir almadığınız takdirde, sevgili Başaklar. Uyandığınız andan itibaren her şeye süper pozitif bir yaklaşım sergiler ve hiç kimsenin, hiçbir şeyin moralinizi bozmasına izin vermezseniz, her şey yolunda gidecek.

Reklamlar

Aslan 23 Eylül 2013 Pazartesi
Yarının ilerleyen saatlerinden itibaren birkaç hiper sosyal gün sizi bekliyor, o nedenle bu arada yarım kalmış işleri tamamlayın ve bir sürü şeyi aradan çıkarın. Şu anda bütün dikkatiniz kariyerinize yönelik. Son haftaların ne kadar dağınık ve stresli geçtiği düşünülürse, yetişmeniz gereken çok şey var sevgili Aslanlar. Kolları sıvayın.

Yengeç 23 Eylül 2013 Pazartesi
Duygusal açıdan hassas yöneticiniz Ay, sabahın erken saatlerinde Mars’la zorlu bir açı yapıyor. Bu nedenle bütün gününüz biraz saldırgan bir huysuzlukla geçebilir. Derin derin nefes alın ve hayal kırıklığına uğradığınız zamanlarda kendinize fazla yüklenmeyin. İşin sırrı, mümkün olduğunca sık mola vermekte.

İkizler 23 Eylül 2013 Pazartesi
Ay bu gecenin geç ve yarın sabahın erken saatlerinden itibaren burcunuzun yıldızlarına giriyor, yani yüksek enerjiyle dolu birkaç gün geçirmeye hazır olun! Şu andan itibaren Perşembe gününün ilk saatlerine kadar dünya emrinize amade sevgili İkizler. Çekiciliğinizi kullanacak ve en doğru insanlarla, en doğru zamanlarda konuşacaksınız.

Boğa 23 Eylül 2013 Pazartesi
Ay, sabahın erken saatlerinde burcunuzun yıldızlarından çıkıyor ama kozmik etkisi bütün gün sürecek, yani bu enerjiyi üretkenlik için kullanmaya devam edebilirsiniz. Büyüleyiciliğinizin dorukta olduğu günlerden birindeyiz sevgili Boğalar, o nedenle hem işte, hem de eğlencede istediklerinize ulaşmak için bundan faydalanmaktan çekinmeyin.

Koç 23 Eylül 2013 Pazartesi
Nereden ve nasıl başlayacağınızı bilemediğiniz o tuhaf günlerden biri. Ay boşlukta olduğunda genellikle yaşanan bu durum, bugünkü hiçbir yere ait olamama duygusunun da sebebi. Haftanın ilerleyen günlerinde çok entelektüel bir sürece girmeye hazırlanıyorsunuz, o nedenle bugün biraz mola verebilirsiniz.

Balık 23 Eylül 2013 Pazartesi
Gezegenler bugün dünkü kadar uyumlu ve huzurlu değil ama bu nedenle akışınızı bozmanıza gerek yok. Etrafınızdaki gerginliklere ve tartışmalara kulak tıkayın, gerekirse evde kalın. İnsanlar incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler yüzünden kavga etmeye meyilli. Mutluluğunuzu kaybetmenize değmez.

Kova 23 Eylül 2013 Pazartesi
Aile ve para meselelerinde gerginliğe dikkat edin. İnsanlar bugün çok alıngan. Karşılaşacağınız aşırı tepkiler ve inatçılık sizi şaşırtabilir. Sakin ve mantıklı tek ses sizinki olabilir ama ne yazık ki diğerlerinin sizi dinleyeceğinin ya da anlayacağının garantisi yok.

Oğlak 23 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün havadaki gerilim daha yüksek, sevgili Oğlaklar. Tam hayatınızın tatlı ve dengeli bir tempo tutturduğunu düşündüğünüz sırada, bir sonraki değişiklik dalgasıyla karşılaşıyorsunuz. Bunun huzurunuzu bozmasına gerek yok. Tırmanmanız gereken bir dağ daha ve çözmeniz gereken bir sorun daha diye düşünün.

Yay 23 Eylül 2013 Pazartesi
Dünkü kısa süreli talihten sonra enerji dramatik biçimde değişiyor. Ego işin içine karıştığında kusursuz bir denge ve huzur yakalamak kolay değildir. Bugün para, saygı ya da gururla ilgili tartışmalara kapılıp gitmeniz işten bile değil. Elinizden geldiğince sakin ve dengeli olun.

Akrep 23 Eylül 2013 Pazartesi
Dünkü tatlı akışın sürükleyip getirdiklerinden sonra, ilişkiler birdenbire kavgacı bir hal alıyor. Seçim şansınız var sevgili Akrepler. Çatışmadan kaçınabilir, ya da en azından intikam hırsına kapılmayarak gerilimin artmasını engelleyebilirsiniz. Haklı çıkma ve kendinizi kanıtlama ihtiyacına yenik düşmeyin.

Terazi 23 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün para ve değerler konularında gerginlik yaşanabilir, o nedenle huzurunuzu tehdit eden şeylerden uzak durmaya bakın. Dünkü ekinoksta hissettiğiniz mutluluk dolu yerde kalmaya çalışın sevgili Teraziler. Yani kıymetli dinginliğinizi bozacak çirkinliklerden kaçının. Buna kesinlikle değmez.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş