Press "Enter" to skip to content

24 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

24 Eylül 2013 Salı Günlük Burçlar


Aslan 24 Eylül 2013 Salı
Bugün bir yandan kendinizi konuşkan ve sosyal hissedebilirsiniz sevgili Aslanlar. Ancak öte yandan, günün erken saatlerinde bulanık, kafa karıştırıcı bir enerji söz konusu. Bir başka deyişle, dikkatinizi toplayabilmek için her zamankinden fazla kahveye ihtiyaç duyabilirsiniz. İyi bir kitapla, bulmacayla ya da hoş bir sohbetle zihninizi ne kadar meşgul ederseniz, kendinizi o kadar uyanmış hissedeceksiniz.

Reklamlar

Yengeç 24 Eylül 2013 Salı
Ay önümüzdeki birkaç günü geri çekilme kuşağınızda geçirecek. Bu kuşak, bilinçaltınızı yönetir. Kozmos size işleri ağırdan almanızı ve rüyalarınıza özel bir dikkat göstermenizi söylüyor. Yaratıcılığınız artmış olmalı. Yazmak ya da resim yapmak isterseniz, hiç durmayın.

İkizler 24 Eylül 2013 Salı
Önümüzdeki birkaç gün boyunca burcunuzun yıldızlarında kalacak olan Ay sayesinde, yüksek enerji döneminiz hızını almış durumda. İkizler enerjisi hakim olduğu sürece devam edecek bir uyarıcı bu, o nedenle iyi kullanın canlarım. İnsanlar sizi daha çekici bulacak ve sürekli yanınızda olmak isteyecekler.

Boğa 24 Eylül 2013 Salı
Ay burcunuzun yıldızlarından çıkarak finansal kuşağınıza girdi. Birkaç gün boyunca orada kalarak yeni gelir kaynakları bulmanız konusunda size yardımcı olacak. Zam almak ya da yeni müşteriler bulmak kafanızda öncelikli değilse, sonbahar gardırobunuza harcayacak paranız olması hoşunuza gidecektir. Hangisi olursa olsun, para büyük ihtimalle ana bir tema olacak.

Koç 24 Eylül 2013 Salı
Bu stresli ayın artık bitmek üzere olduğunuzu fark etmenizle bugün içiniz ferahlayacak sevgili Koçlar. Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca yıldız haritanızın en konuşkan kısmında olacağı için fazladan bir iyimserlik de hissediyorsunuz. Hiç durmayın, yeni insanlarla tanışıp zihin açıcı sohbetler yapın ya da son dedikoduları değerlendirin.

Balık 24 Eylül 2013 Salı
Önümzüdeki birkaç gün boyunca ev kuşağınız aydınlanıyor. Ailenizi, evinizi ya da gayrimenkulle ilgili meseleler gibi sıradan şeyleri bol bol düşüneceksiniz. Aklınızdaki her neyse, her gün bulunduğunuz fiziksel ortama dikkat etmeyi unutmayın. Şu anda çevreniz çok önemli.

Kova 24 Eylül 2013 Salı
Yaratıcılık kuşağınız şu anda güzel bir akışın etkisinde sevgili Kovalar. Fikirlerinizi ifade etmek için bu fırsatı kullanın. Paylaşmaya henüz hazır değilseniz, sorun yok. Hepsini bir yere yazmayı ihmal etmeyin yeter. Enerji dans etmeye ve resim yapmaya da son derece uygun. Sanatla uğraşın.

Oğlak 24 Eylül 2013 Salı
Önümüzdeki birkaç gün boyunca işle ilgili meseleler hızlanacak. Ay zamanlama kuşağınızda olduğu için çifte mesai yapmak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz ama neyse ki bütün işlerinizi tamamlayacak, hatta daha da fazlasını yapacak kadar enerjiniz var.

Yay 24 Eylül 2013 Salı
Ay birkaç gün boyunca zıt burcunuzda olacak sevgili Yaylar. Bu nedenle biraz halsizlik hissedebilirsiniz, kendinizi zorlamayın. Önemli toplantıları haftanın ilerleyen günlerine koyun ve iş bitirme tarihlerinizi de uygun şekilde ayarlayın. Hepsini halledersiniz, aceleye gerek yok.

Akrep 24 Eylül 2013 Salı
Derin ve gizli isteklerinizi ortaya koymanız mümkün. Ancak aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Arkadaşlarınız ile ilgili fikirleriniz değişiyor olabilir. Ancak bunları şimdilik kendinize saklayın ve gelişmeleri izleyin. Kararları değiştirmek için aceleci davranmamak gerekiyor. Gezdiğiniz yerlerde eski tanıdıklar ile karşılaşmanız mümkün.

Terazi 24 Eylül 2013 Salı
Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca hava grubu burcunuzun üstünde salınarak entelektüel kapasitenizi doruğa çıkaracak. Hayal gücünüz çok coşkun. Bu birleşim, uzun bir süredir düşünemediğiniz kadar harika fikirler üretmenize yardımcı olacak sevgili Teraziler. En değerlilerini kayıt altına almaya dikkat edin.

Başak 24 Eylül 2013 Salı
Bekleyip durduğunuz düzenli ve rahat titreşim nihayet geldi sevgili Başaklar. Yalnızca birkaç gün sürecek, o nedenle bu enerjiden mümkün olduğunca faydalanın. Engebeli yollar önümüzdeki hafta yeniden karşımızda olacak. Bugün zihinsel olarak uyarılmış ve hazır durumdasınız, o nedenle daha çok çaba gerektiren işleri halledebilirsiniz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.