26 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

26 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burçlar


Terazi 26 Eylül 2013 Perşembe
Yöneticiniz Venüs bugün tam formunda ve etrafa güzellik saçıyor. Bolluk gezegeni Jüpiter’le arasındaki kusursuz uyum, karşınıza harika bir şeyin çıkacağını işaret ediyor. Söz konusu fırsat finansal durumunuzla ya da kariyerinizle ilgili olabilir. Belki de ikisiyle birden.

Reklamlar

Başak 26 Eylül 2013 Perşembe
Bugün iki tatlı gezegen arasındaki güzel buluşma harika bir hafta sonu için sahneyi hazırlıyor. Sosyal ağ kuşağınızdaki şanslı Jüpiter’le iletişim evinizdeki cazibeli Venüs sayesinde aşk ve romantizm birbirine karışabilir. Bir iş arkadaşınız sizi birisiyle tanıştırabilir, bu da bir başkasına giden yolu açabilir. Nasıldır bilirsiniz sevgili Başaklar. Dışarı çıkın ve insanların arasına karışın.

Aslan 26 Eylül 2013 Perşembe
En hoş gezegenlerin ikisi kozmik bir kucaklaşma yaşıyor. Bunun güzel etkilerini hafta sonu boyunca hissedebilirsiniz. Güzellik ve aşk gezegeni Venüs’le bolluk ve şans gezegeni Jüpiter birbirlerine güzel şeyler fısıldıyor. Sosyal yaşamınız ve ev hayatınız şu anda kusursuz bir uyum içinde ve fırsatlarla dolu.

Yengeç 26 Eylül 2013 Perşembe
Haziran’dan beri burcunuzda olan ve 2014’ün ortalarına kadar da yıldızlarınızda kalacak Jüpiter sayesinde şansınız yerinde sevgili Yengeçler. Bugün aşk ve romantizm gezegeni Venüs de bu ateşli gidişe karışıyor. Kozmik bereket bir seviye yükselmiş durumda. Aşk, kariyer ve diğer konularda sizin için güzel bir gün.

İkizler 26 Eylül 2013 Perşembe
Bugün geç saatlerde aşk ve güzellik gezegeni Venüs, şans ve bereket gezegeni Jüpiter’le buluşuyor. Bu birliktelik sizin için bol bol başarı ve zihin açma şansı getiriyor. Doğru zamanda doğru kişiyle tanışabilirsiniz ve bu kişi finansal (ya da romantik) olarak bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olabilir.

Boğa 26 Eylül 2013 Perşembe
Muhteşem yönetici gezegeniniz Venüs, ilerlemeci gezegen Jüpiter’le kusursuz bir uyum içinde olduğuna göre, şahane bir hafta sonuna hazır olun sevgili Boğalar. Bu kozmik düzen, özellikle en değer verdiğiniz ikili ilişkilerinizde olmak üzere en derin duygularınızı dile getirmeniz için mükemmel bir fırsat. Gerçek hislerinizi hiç çekinmeden söyleyin.

Koç 26 Eylül 2013 Perşembe
Ayın, hatta belki de bütün sonbaharın en güzel gününde olabiliriz sevgili Koçlar. Aşk ve romantizm gezegeni Venüs, ilerleme ve şans gezegeni Jüpiter’le flört ediyor. Bu dinamik ikili size pek çok kazançlı fırsat ve büyük ihtimalle aklınızı başınızdan alacak bir seks deneyimi getirebilir.

Balık 26 Eylül 2013 Perşembe
Romantik Venüs’le şans gezegeni Jüpiter bugün su grubu burçlarında buluşuyor. Hayat son derece zengin ve aşkla dolu. Tek dikkat etmeniz gereken, bu gezegen diziliminin ruh halinizi iyice kuvvetlendireceğini aklınızdan çıkarmayıp bütün gün mutlu ve neşeli olmak.

Kova 26 Eylül 2013 Perşembe
Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, şans gezegeni Jüpiter’le kusursuz bir uyum içinde olduğunda her şey biraz daha canlı ve iyi olur. Özellikle sağlık, kariyer ve iş konularında şanslısınız. Tek sıkıntı, gerçekçiliği bir tarafa bırakacak kadar iyimser olma riskiniz.

Oğlak 26 Eylül 2013 Perşembe
Aşk, güzellik ve romantizm gezegeni Venüs, bütün bereketli şeylerin yöneticisi Jüpiter’le buluşuyor. Bu sayede önümüzdeki birkaç gün sizin için büyülü ve muhteşem bir potansiyelle dolu olarak geçecek, özellikle de ikili ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız açısından. Şu anda her şey mümkün sevgili Oğlaklar, hele de kafaya koyarsanız.

Yay 26 Eylül 2013 Perşembe
Bugün yöneticiniz Jüpiter sahneye çıkıyor, o nedenle yeni gelişmelere, özellikle de aşk ve seks hayatınızdakilere dikkat edin. Bereket gezegeni, romantizm ve güzelliğin yöneticisi Venüs’le buluşuyor. Bu sayede muhteşem yeni fırsatlar elde edebilirsiniz, özellikle de yeni bir sevgili konusunda.

Akrep 26 Eylül 2013 Perşembe
Bugün çok özel bir gün sevgili Akrepler ve akşam yaklaştıkça daha da güzelleşecek. Kardeş bir su grubu burcundaki şans gezegeni Jüpiter, uzak mesafe seyahat kuşağınıza pek çok vaat getiriyor. Bu mega gezegen, şu anda burcunuzda bulunan Venüs’le buluştuğunda aşkta, güzellikte, romantizmde ve daha pek çok şeyde harika şeyler elde edeceksiniz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş