Press "Enter" to skip to content

3 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

3 Eylül 2013 Salı Günlük Burçlar


Terazi 03 Eylül 2013 Salı
Gün biterken Ay sosyal kuşağınızdan çıkacak sevgili Teraziler, o nedenle arkadaşlarınızla bir öğle yemeği planlamanız çok iyi bir fikir. Gün sona ermeden herkesi aramaya ve internetten bağlantıya geçmeye vakit ayırın. Bu akşamdan sonra birkaç gün boyunca kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Tek başınıza.

Reklamlar

Başak 03 Eylül 2013 Salı
Ay yarın burcunuza giriyor sevgili Başaklar. Yüksek enerji döneminiz başlamadan önce kalan birkaç saati ruhunuzu doyuracak bir şeyler yaparak geçirmelisiniz. Birkaç gün boyunca herkes sizi arayacak ve yanında isteyecek, o nedenle tek başınıza kalmanız mümkün olmayabilir. Şimdi başınızı dinleyin ve bunun tadına varın.

Aslan 03 Eylül 2013 Salı
Bugün, Ay’ın burcunuzdaki son günü sevgili Aslanlar. Yüksek enerji döneminizin günün geç saatlerinde sona ermesinin ardından enerjinin sanki sahneden kulise geçmişsiniz gibi hafifçe değiştiğini hissedeceksiniz. Bir süre sonra spot ışıklarının altından çekilmek sağlıklı bir davranıştır sevgili Aslanlar. Parlak ışıklar sonunda aşırı ısınır.

Yengeç 03 Eylül 2013 Salı
Bugün değerlerinizle gerçek anlamda yüzleşiyorsunuz sevgili Yengeçler. Neye ihtiyacınız olduğunu, neleri istediğinizi zannettiğinizi inceliyorsunuz. Sizin kadar güvenlik odaklı birinin arada sırada bir adım geri çekilip paranın gerçek anlamını değerlendirmesi gerekir. Daha az çalışıp hayatın tadını daha fazla çıkarmayı bir düşünün.

İkizler 03 Eylül 2013 Salı
Bugün işlerinizi erken bitirin, çünkü günün sonuna doğru Ay boşluk konumuna geçerek kendinizi biraz amaçsız hissetmenize yol açacak. Gerçek gücünüz, özellikle yazma ve iletişim alanında olmak üzere, sabah saatlerinde saklı. Mesaj yazmaya, e-posta göndermeye ve tweet atmaya bir an evvel başlayın.

Boğa 03 Eylül 2013 Salı
Bugün herhangi bir adım atmadan önce güvenceye ihtiyaç duyabilirsiniz. Korkular ve güvensizlikler her tarafınızı sarmış durumda. Onları bastırmaktansa duygularınızı incelemelisiniz. Hepsinin bir kaynağı var sevgili Boğalar, şu anda bu kaynakla yüzleşmeniz çok sağlıklı.

Koç 03 Eylül 2013 Salı
Bugün kendinizi dünden biraz daha sakin hissedeceksiniz. Bir molaya ihtiyacınız var, bize inanın. Tutkularınız sizi ateşlediğinden tükenene kadar koşturmanız işten bile değil, hem de ne yaptığınızı fark bile etmeden. Biraz durup gevşeyin, çünkü yarın yine hayhuya dalmak isteyeceksiniz.

Balık 03 Eylül 2013 Salı
Günün büyük kısmını işkolik olarak geçireceksiniz ama her şeyi bir anda tamamlama arzusu öğleden sonranın geç saatlerinde biraz azalacak. Önümüzdeki birkaç gün ortaklıklarla ve bire bir ilişkilerinizi iyileştirmeyle ilgili. Akşam olmadan işleri bitirin.

Kova 03 Eylül 2013 Salı
Son zamanlarda insanlarla uğraşmak size zor geliyorduysa, bunun için mükemmel bir bahaneniz var. Şu andaki Ay döngüsünün ters etkilerine yalnızca bu günün geç saatlerine kadar katlanmanız gerekiyor sevgili Kovalar. Neyse ki ışıl ışıl parlayan sosyal becerileriniz hemen geri dönecek.

Oğlak 03 Eylül 2013 Salı
Bugün derinlere dalmak sizin için çok kolay sevgili Oğlaklar. Ay akşama kadar dönüşüm kuşağınızda kalarak ruh halinizde tam işin özüne inmenizi sağlayacak yollar açacak. Şu anda yüzeysel gözlemler hiç ilginizi çekmiyor, her şeyi, tüm yönleriyle bilmek istiyorsunuz. Aradığınız cevapları bulmak için derine inin.

Yay 03 Eylül 2013 Salı
Bugün güzel, aydınlatıcı sohbetlere ve tozlu, eski kitaplarla dolu kütüphanelerde bulabileceğiniz bilgilere ihtiyaç duyacaksınız. Çabucak bir Google araştırması yapmak değil, gerçek ve derin bilgeliğe gömülmek istiyorsunuz. Bunu elde etmenizin en iyi yolu, bir süredir etrafınızda olan birine sorular yöneltmek.

Akrep 03 Eylül 2013 Salı
Bugün, yapabildiğiniz en erken saatte kariyer meseleleriyle ilgilenmeye başlayın, çünkü akşam olurken Ay yıldız haritanızın bu bölgesinden çıkacak. Enerjinin pozitif ve üretken olmasından faydalanıp bütün gayretinizi profesyonel hedeflere yöneltin. Ayın sonuna kadar bu kadar kuvvetli enerji bulamayacaksınız.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.