30 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

30 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Aslan 30 Eylül 2013 Pazartesi
Hem tutkulu, hem de potansiyel olarak dengesiz, çok hareketli bir gün geçirmeye hazır olun sevgili Aslanlar. Ay’la Mars burcunuzun yıldızlarında buluşuyor ve sizi, kendinizi cüretkar ve ateşli bir şekilde ifade etmeye yönlendiriyorlar. Fazla dominant olmakla suçlanabilirsiniz ama siz bunun sadece özgüven olduğunu düşünüyorsunuz.

Reklamlar

Yengeç 30 Eylül 2013 Pazartesi
Ay’la Mars bugün para kuşağınızda bir araya geliyorlar sevgili Yengeçler. Bunun iki sonucu olabilir. Banka hesabınızı boşaltana kadar savurganlık yapmak isteyebilir ya da ayaklarını yorganına göre uzatmayı öğrenmesi gereken kişilere para harcama konusunda endişelenebilirsiniz. Cömertlikle akıllıca finansal planlama yapma arasında bir denge tutturun.

İkizler 30 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün, görünüşe göre incir çekirdeğini doldurmayacak bir mesele hakkında kısa sürede tam bir savaşa dönüşebilecek bir tartışmaya tutuşmak işten bile değil. Herkes gururla ilgili meselelerde son derece hassas, o nedenle adımlarınızı her zamankinden daha dikkatli atın. Karşılıklı saygıya özen gösterin ve herkesin farklı görüşte olabileceğini unutmayın.

Boğa 30 Eylül 2013 Pazartesi
Ciddi bir spor programı uygulamaya başlamak istiyor ama bir türlü motive olamıyorsanız, bugün tam günüdür! Ay’la Mars yıldız haritanızın tabanında buluşuyor ve güçlü bir fiziksel araçla kendinizi ifade etmeye yönelik tutkunuzu yeniden bulmanız için mükemmel bir fırsat yaratıyorlar.

Koç 30 Eylül 2013 Pazartesi
Ay’la Mars’ın romantizm kuşağınızda bir araya gelmesi, bugününüze bir festival neşesi getiriyor sevgili Koçlar. Gururunuzun aşkla ilgili niyetlerinizin önüne geçmemesine dikkat edin. Haklı olmak mu daha önemli, yoksa mutlu olmak mı? İlla da kavga edecekseniz, barışmanızın da kavganız kadar ateşli geçmesini sağlayın.

Balık 30 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün iş hayatınızda patlamaya hazır bir enerji söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınız, takdir edilmediklerini ya da saygısızlığa uğradıklarını düşünebilirler, hem de hiç de gerçekçi olmayan bir biçimde. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmeye kalkışmayın sevgili Balıklar. Bu çift yönlü bir yol, o nedenle ne almak istiyorsanız onu verin.

Kova 30 Eylül 2013 Pazartesi
Şu anda ortaklık kuşağınızda güçlerini birleştiren Mars’la Ay’ın coşkulu etkisi sayesinde ilişkilerinizle ilgili meseleler çabucak alev alabilir. Saygı ve takdir edilme konusunda bir tartışma çıkmasına hazır olun. Kavganın hangi tarafında olursanız olun, işin sırrı daha fazla sevgi ifadesi kullanmakta.

Oğlak 30 Eylül 2013 Pazartesi
Ego savaşlarıyla dolu bir güne hazır olun. Herkes saldırı ya da savunma durumunda. Bugün her şey gurur ve saygıyla ilgili, o nedenle sevdiklerinize saygı gösterdiğiniz ve onların da aynı şeyi size yaptığını hissettiğiniz sürece her şey yolunda gidecek. Aksi takdirde herkes çabucak parlayabilir.

Yay 30 Eylül 2013 Pazartesi
Seyahat tutkunuz sürüyor, üstelik Ay uzak mesafe seyahatleri evinizde Mars’ın yanına katıldığından daha da aciliyet kazanıyor. Bir sonraki maceranıza atılmak için bir an evvel harekete geçeyim derken daha sonra pişman olacağınız kararlar almayın. İki ayağınızı bir pabuca sokmanıza gerek yok sevgili Yaylar. Kesin seçim yapmadan önce bütün olasılıkları değerlendirin.

Akrep 30 Eylül 2013 Pazartesi
Bugünkü coşkulu ve talepkar Ay etkisi, özellikle kariyerinizle ilgili meselelerde aşırı uçlara yönelmenize neden olabilir. Çalışkanlığınızın yeteri kadar takdir edilmediğini düşünüyorsanız, bayrakları açabilirsiniz sevgili Akrepler. İstediklerinizi doğrudan dile getirmekten çekinmeyin.

Terazi 30 Eylül 2013 Pazartesi
Bugünkü aksi hava rekabet ve dikkat çekme ihtiyacı doğurabilir. Spot ışıkları için kavga edecek türde biri değilsiniz ama dostlarınızın ya da iş arkadaşlarınızın dikkatleri üzerlerine toplamak için giriştikleri fazla bariz davranışlar sizi rahatsız edebilir. İhtiyaçlarınızın göz ardı edildiğini hissettiğiniz takdirde ortamdan derhal uzaklaşın ve kendinizle ilgilenin.

Başak 30 Eylül 2013 Pazartesi
Ay’la Mars hayal gücü ve geri çekilme kuşağınızda bir araya geliyorlar. Rüyalarınıza ve yüzeyde görünenlerin altında kaynayan şeylere dikkat etmelisiniz. Duygularınızı ve bilinçaltı dürtülerinizi görmezden geldiyseniz, şimdi hepsi karşınıza çıkacak.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş