Press "Enter" to skip to content

4 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

gunluk-burc-yorumlariAslan 04 Ağustos 2013 Pazar
Salı günü burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay yaklaştıkça, gitgide daha da heyecanlanacaksınız sevgili Aslanlar. Ne olduğunu tam olarak bilemeseniz de, bir şeylerin açığa çıkmak üzere olduğunu içgüdüsel olarak anlıyorsunuz. Dilek listenizi bugünden yaparak bu enerjiyi yakalamaya başlayın. Listeyi sonra istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yengeç 04 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay hala burcunuzun tatlı ve doyurucu yıldızlarında sevgili Yengeçler, bu yüksek enerji dönemini yakalamayı sakın ihmal etmeyin. Şu anda çok ciddi bir potansiyelle bağlantı kurmuş durumdasınız ama bu gücü kullanmanız gerekiyor. Hiçbir şey kendi kendine olmaz, harekete geçmelisiniz. Başarmak istediklerinizi düşünmek için biraz vakit ayırmanızın faydası dokunacaktır. Arkanıza yaslanın ve hayal kurun.

Reklamlar

İkizler 04 Ağustos 2013 Pazar
Yaklaşan Yeni Ay’ın enerjisi bugün devreye giriyor, o nedenle içinizde projelerinizi daha ileriye taşımak için bir istek olabilir. Kendinizi çok üretken ve heyecan verici bir haftaya hazırlamak için mükemmel bir Pazar günündeyiz. Bütün günü plan yaparak geçirmeyin ama yatmadan önce en azından bir yarım saatinizi ayırarak yapılacak işler listesi hazırlayın.

Boğa 04 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay hala iletişim kuşağınızda, bu nedenle duygularınızı elinizden geldiğince dürüstçe ve açıkça ifade etmek isteyeceksiniz, sevgili Boğalar. Dürüstlükle gereğinden fazla açıksözlü olmak arasında hassas bir denge var, siz de özellikle sevgiliniz ve dostlarınızla sohbetler söz konusu olduğunda bu güzel noktayı bulmayı başaracaksınız.

Koç 04 Ağustos 2013 Pazar
Bazen yıldızlar sanki haftanın hangi gününde olduğumuzu biliyor, sevgili Koçlar. Bugün, astrolojik enerjinin ve plan yapmanın kusursuz bir şekilde kesiştiği günlerden biri. Günlerden Pazar, yani dinlenme günü ve yıldız haritanız size evde kalıp keyfinize bakmanızı söylüyor. Geç saatlere kadar uyuyun, sevgilinizle keyifli yemekler yiyin ve genel olarak her türlü sorumluluktan kaçının.

Balık 04 Ağustos 2013 Pazar
Ay bir gün daha kardeş bir su grubu burcunda olacak sevgili Balıklar. Şu andaki astrolojik akıştan gayet memnunsunuz. Duygular sel gibi ama yaratıcılığınız o kadar üst düzeyde ki, arada sırada biraz gözyaşı dökmenizin hiç önemi yok. Balık burcu olmak için güzel bir gün.

Kova 04 Ağustos 2013 Pazar
Sağlıklı egzersiz için haftanın en iyi günlerinden birindeyiz sevgili Kovalar, özellikle de rutininizi değiştirme fikrine sıcak yaklaşırsanız. Genelde bisiklete biniyorsanız, bugün bir yoga seansına katılın. Pilates yapıyorsanız, aerobik sınıfını deneyin. Her zaman yaptıklarınıza yeniden bağlanmak için yeni bir yol bulmalısınız. Hareket edin.

Oğlak 04 Ağustos 2013 Pazar
Ay bir gün daha zıt burcunuzda sevgili Oğlaklar. Düşük enerji döneminizdesiniz, bu süreyi önümüzdeki günler için güç toplayarak geçirmeniz en iyisi. Kendinizi fazla zorlamayın ve bitkin düşmeyin. Sakin bir Pazar günü geçirmek için mükemmel bir fırsat. Gevşeyin, kitap okuyun, biraz buzlu çay için ve sonra da yatağa gidin.

Yay 04 Ağustos 2013 Pazar
Bugün kendinize derinlere dalma izni verirseniz, önemli bir dönüşüm fırsatı yakalayabilirsiniz. Şu andaki astrolojik konumlar gereği yalnızca parmağınızı sokup kaçmanız mümkün değil, biraz ıslanmaya karar verirseniz, tepeden tırnağa sırılsıklam kesileceksiniz. Bir başka deyişle, ya tam anlamıyla yüzeysel kalacaksınız, ya da derinlere dalacaksınız.

Akrep 04 Ağustos 2013 Pazar
Sevgili Akrepler, su elementi bir gün daha kozmosa hakim olacak, o nedenle bu Pazar günü daha derinlere dalmak için çok uygun. Birisini mümkün olabilecek en yakın seviyede tanımak mı istiyorsunuz? Bunun tam vakti. Sevdiğiniz biriyle önemli bir konuşma yapmaya ihtiyacınız varsa, şu anda bunu anlamlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi 04 Ağustos 2013 Pazar
Şu anda sizin için hem kariyer, hem de iletişim çok ön planda. Büyük hayallerinizi daha geniş bir kitleyle paylaşmaya hazırlanıyorsunuz. Bunu haftanın ilerleyen günlerinde gerçekleştirebilirsiniz, özellikle de işin temelini bugün atarsanız. Adınızı ışıklı tabelaya yazmak üzeresiniz sevgili Teraziler, yıldızlar da bunun için yolunuzu açıyor.

Başak 04 Ağustos 2013 Pazar
Bugün her türlü sosyalleşme faaliyetinizi gerçekleştirin sevgili Başaklar çünkü yarın tek başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ay, Pazar günü boyunca sosyal ağ kuşağınızda kalarak arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevgilinizle olan ilişkilerinizi besliyor. Şu anda hem verici, hem de alıcı olmak istiyorsunuz. Bu ikisini eşit olmasına dikkat edin yeter.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.