Press "Enter" to skip to content

4 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar


Aslan 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yarın sizi destekleyecek bir Yeni Ay geliyor. Bu etkiyle bugün finansal meseleleriniz odak noktası olmalı. Ayrıntılar konusundaki dikkatiniz iyice keskinleşmiş durumda, bundan faydalanarak sayıları dikkatle inceleyin ve alacaklarınızla borçlarınızı tam olarak anlayın.

Yengeç 04 Eylül 2013 Çarşamba
İletişim kuşağınız yarınki Yeni Ay’ın doğrudan ve çok pozitif olarak etkisi altında. Enerji penceresi bugün açıldığı için bir şeyler yazma konusunda ilham bulabilirsiniz. Belki yalnızca liste hazırlayacak, gelişigüzel düşüncelerinizi not alacaksınız ama bir yandan da düzenli olarak günlük tutma alışkanlığı edinmeye çalışın.

Reklamlar

İkizler 04 Eylül 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç gün boyunca kendinizi güvende hissedeceksiniz ve ayaklarınız yere sağlam basacak. Bazı eski meseleleri çözmeye çalışıyor olabilirsiniz, hatta bu konu ta çocukluğunuza dek inebilir. Kısa bir süreliğine moraliniz bozulursa, bunun sebebi çok eskilerden kalma duygular olabilir. Şifa bulmak için kendinize izin verin sevgili İkizler.

Boğa 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yaklaşan Yeni Ay, kardeş bir toprak grubu burcunda, yani bugünden itibaren dünyaya yayılan enerji size çok uygun. Bu ay bazı sarsıntı unsurları da görülecek ama önümüzdeki birkaç günü şimdiki ana odaklanarak ve kendinizi son derece güvende hissederek geçirin.

Koç 04 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün iş ve küçük projeler evinizde görülecek Yeni Ay’a hazırlanmaya başlıyorsunuz. Serbest çalışıyorsanız sizin için daha da önemli bir dönem, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bol bol yeni iş alabilirsiniz. Yaşamınızı kazanmak için hangi işle uğraşıyorsanız uğraşın, bu süreçte sağlığınıza da büyük özen göstermeniz gerekiyor. Sporu programınızın önemli bir parçası yapın.

Balık 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yeni Ay yarın zıt burcunuzda olacak sevgili Balıklar ve ayın sizin için en yoğun anlarından birini ortaya çıkaracak. Bugünden başlayarak iki hafta boyunca ortaklığın hayatınızdaki anlamını netliğe kavuşturmak için pek çok fırsat yakalayacaksınız. İş hayatınızdan romantik ilişkilerinize dek bütün ilişkileriniz bu etki altında.

Kova 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yarınki Yeni Ay enerjisi atmosferi doldururken, büyük bir potansiyel ve pozitiflik hissedeceksiniz. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda bazı önemli değişimler geçirmeniz gerekebilir ama bunların sonuçları tamamen sizin elinizde sevgili Kovalar. Kendinize dönüşüm izni veri, hayatın kuralı bu.

Oğlak 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yarınki Yeni Ay yaklaşırken, kendinizi tam formunuzda hissedeceksiniz sevgili Oğlaklar. Bunun sebebi, Ay’ın kardeş bir toprak grubu burcunda olması ve size en çok ihtiyaç duyduğunuz türden sağduyulu desteği sağlaması. Üstüne bir şeyler inşa edebileceğiniz sağlam bir temeliniz olacak.

Yay 04 Eylül 2013 Çarşamba
Güzel Yeni Ay yarın resmi olarak bizimle olacak. Önceden plan yapmak çok işinize yarar sevgili Yaylar. Bu sayede muhteşem pozitif bir kariyer enerjisi yakalayabilirsiniz, bu da sonbahar başlarken tam ihtiyaç duyduğunuz şey. Önümüzdeki birkaç hafta ve ay boyunca başarmak istediklerinizi düşünmeye başlayın.

Akrep 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yarınki Yeni Ay enerjisi sosyal hayatınızı etkilemeye başladı sevgili Akrepler. Önümüzdeki birkaç gün boyunca dostlarınız hayatınızda önemli rol oynayabilir, o nedenle ilişkilerinizi elinizden geldiğince beslemeye özen gösterin. Bir organizasyonda liderlik size düşebilir, herkesin katkılarını göz önünde bulundurarak işlerin başına geçin.

Terazi 04 Eylül 2013 Çarşamba
Yeni Ay yarına kadar resmi olarak ortaya çıkmasa da, güçlü enerjisini hissetmeye şimdiden başladınız. Bu etki bilinçaltı düşünce kuşağınıza denk düşüyor, o nedenle biraz belli belirsiz. Zihninizin gerilerinde bir şeylerin kendi kendine çalıştığını hissedebilirsiniz. Bu gece rüyalarınıza özel bir dikkat gösterin.

Başak 04 Eylül 2013 Çarşamba
Senelik Yeni Ay’ınız yarın sizinle sevgili Başaklar. Bunun etkilerini çok ciddi olarak hissediyor olmalısınız. Hayatınızı, değiştirmek istediğiniz şeyleri tepeden tırnağa yenileyin. Sınırsız bir potansiyel söz konusu, kendinizi bir üst seviyeye çıkarmak için bundan nasıl faydalanmak istersiniz

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.