Press "Enter" to skip to content

7 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

7 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumu


Başak 07 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Venüs iletişim kuşağınızdan çıkarak tatlılığıyla ışığını yıldız haritanızın tabanına taşımaya hazırlanıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca yuvanızın tadını çıkarmak ve evle ilgili her şeye öncelik vermek size çok büyük bir keyif getirecek. Sığınağınızı iyice güzelleştirmenizin tam vakti sevgili Başaklar.

Reklamlar

Aslan 07 Ekim 2013 Pazartesi
Aşk gezegeni bugün kardeş bir ateş grubu burcuna giriyor. Bu sayede hem kendi coşkulu enerjiniz körükleniyor, hem de Venüs’ün önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk ve zevk evinizi aydınlatacak olmasının keyfini sürmeye başlıyorsunuz. Romantizm ve maceranın alev alev akmasına hazır olun.

Yengeç 07 Ekim 2013 Pazartesi
Aşk ve güzellik gezegeninin bugün burcunuzun yıldızlarını terk etmesi sizi üzecek ama işe iyi yönünden bakın sevgili Yengeçler. Muhteşem Venüs şu anda iş ve iyilik evinizi aydınlatıyor. Gündelik işlere duyduğunuz hevesin geri dönüşünü sevinçle karşılayın ve kendinizi yeniden spor salonuna atın; hem de seve seve.

İkizler 07 Ekim 2013 Pazartesi
Venüs, Akrep burcunun karanlık sularından çıkarak Yay burcunun ateşli yıldızlarına girerken, atmosferdeki aşk titreşimi de değişiyor. Zıt burcunuz işin içinde olduğundan, ilişki kuşağınız önümüzdeki birkaç hafta boyunca aydınlık bir etki altında olacak sevgili İkizler. Aşka, güzelliğe ve maceraya odaklanın.

Boğa 07 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Yay burcunun ateşli diyarına giren yönetici gezegeniniz Venüs, önümüzdeki birkaç hafta boyunca seks kuşağınızı aydınlatacak. Sizin için yılın en tutkulu zamanlarından biri. Hayat gücünüzle muazzam bağlar kurarak her türlü durağan enerjiyi şehvetli bir hale getirebilirsiniz.

Koç 07 Ekim 2013 Pazartesi
Aşk ve zevk gezegeni bugün seyahat kuşağınıza giriyor. Yolculuk isteğinin sizi bu kadar şiddetle sarmasına şaşırmamalı, sevgili Koçlar. Kalbiniz uzak diyarlarda. Venüs aynı zamanda kardeş ateş grubu burcunuzda tam bir parti havası estiriyor, siz de kendinizi çok coşkulu ve cüretkar hissediyorsunuz.

Balık 07 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle enerji derin ve karanlık olmaktan çıkarak coşkulu ve ateşli bir hal alıyor. Güzellik ve para tanrıçasının hediyeleri önümüzdeki birkaç hafta boyunca kariyer kuşağınızı aydınlatacak sevgili Balıklar. Bu etkiden, risk alarak ve ufkunuzu genişleterek faydalanın.

Kova 07 Ekim 2013 Pazartesi
Son birkaç hafta boyunca kariyer evinizi aydınlatan aşk ve güzellik tanrıçası Venüs, sosyal kuşağınıza geçiyor. Artık sevginizi ve dikkatinizi arkadaşlarınızla uzun vadeli hedeflerinize yöneltebilirsiniz. Büyük şeyler yapmak için tutkulusunuz, hevesiniz de fena halde bulaşıcı!

Oğlak 07 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk enerjisi de başka bir yöne kayıyor sevgili Oğlaklar. Sosyal dünyanıza odaklanmak yerine, tek balınıza zaman geçirmeye ve bundan keyif almaya eğilimlisiniz. Dört başı mamur bir tatile çıkamasanız bile küçük bir kaçamak yapmaya çalışın. Kendi içinize odaklanabilmeniz için bu şart.

Yay 07 Ekim 2013 Pazartesi
Çok şanslısınız sevgili Yaylar. Aşk ve güzellik gezegeni bugün burcunuzun cüretkar yıldızlarına giriyor. Kendinizi zevke ve ilişkilere boğazınıza kadar gömerek şımarmanızın tam vakti. Her zamanki gibi listenizin birinci maddesinde seyahat var. Parti kızı davranışlarınız ön plana çıkıyor.

Akrep 07 Ekim 2013 Pazartesi
Güzellik ve aşk tanrıçasının bugün burcunuzun karanlık ve seksi yıldızlarından çıkması sizi üzecek sevgili Akrepler ama kendinizi perişan etmeyin, çünkü Venüs’ün desteği hala sizinle. Artık odak noktasında para ve mal-mülk meseleleri var, hepsi bu. Aklınıza gelebilecek en çılgınca biçimde para kazanacak ve harcayacaksınız.

Terazi 07 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün yönetici gezegeniniz Venüs burç değiştiriyor, bu nedenle dünyanız yeni bir döneme kaymaya başlıyor. Dikaktinizi para ve değerler konularından iletişim ve kendini dürüstçe ifade etme konularına yöneltiyorsunuz. Her zamankinden daha dobra davranabilirsiniz, bu da iyi bir şey.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.