Press "Enter" to skip to content

8 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

8 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Aslan 08 Eylül 2013 Pazar
Bugünkü Ay-Venüs buluşması özellikle güçlü ve tutkulu sevgili Aslanlar. Aklınıza gelebilecek en seksi biçimde içinizin derinlikleriyle bağlantı kurabilirsiniz. Özünüzde yer alan kadınsı ve seksi her şeyin tadını çıkarın. Saklamanız, utanmanız gereken hiçbir şey yok. Tepeden tırnağa seksi bir yaratıksınız.

Reklamlar

Yengeç 08 Eylül 2013 Pazar
Yaratıcılık dünyanız inanılmaz bir derinliğe ve seksiliğe büründü. Ay’la Venüs romantizm ve zevk kuşağınızda buluşuyor ve şahane bir gün yaşamanız için gereken her şeyi size sunuyor. Bu güzel ve tutkulu etkinin gücünü küçümsemeyin ve ona tamamen gömülmek için kendinize izin ver sevgili Yengeçler.

İkizler 08 Eylül 2013 Pazar
Ay ve Venüs, Akrep burcunun karanlık sularında buluşurken inanılmaz güçlü bir etki ortaya çıkıyor. Bunun en çok gündelik rutininizde hissedecek ve sıradan işlerinize daha fazla tutku ve derinlik getirmeyi arzulayacaksınız. Artık laf olsun diye hareket etmek yok, her şey ruhunuzu ateşlemeli.

Boğa 08 Eylül 2013 Pazar
Bugün Ay’la Venüs ortaklık kuşağınızda, zıt burcunuz Akrep’te bir araya geliyor. Bu durum ilişkileri özellikle seksi ve cazibeli kılıyor. Samimiyet ve bağlantı kurma isteğiniz nefis bir şekilde şiddetli. Sürdüğü müddetçe bu tutkulu etkiden faydalanın sevgili Boğalar.

Koç 08 Eylül 2013 Pazar
Ay ve Venüs’ün libido kuşağınızda buluşmasıyla süper seksi bir gün yaşıyorsunuz sevgili Koçlar. Ateşli çekiciliğiniz tavan yapmış durumda, o nedenle bu karizmadan faydalanın. Şu an her hareketiniz tehlikeli bir biçimde cazibeli ve baştan çıkarıcı. Fark edilen bir güçsünüz canlarım.

Balık 08 Eylül 2013 Pazar
Ay ve Venüs bugün buluşarak günü seksi ve güçlü kılıyorlar. En tutku duyduğunuz şey ne? Hayran olduğunuz şeylerle derinden ilgilenin. Yaratıcılık etkisi ya hep, ya hiç mantığını işaret ediyor. Bir şey hakkında alev almıyorsanız, unutun gitsin.

Kova 08 Eylül 2013 Pazar
Kariyer kuşağınızda güçlü bir etki var. profesyonel hedeflerinize olan tutkunuzu kaybettiyseniz, ilhamın ve yaratıcılığın ateşini yeniden tutuşturmanız için uygun bir andasınız. Bütün kalbinizi ve ruhunuzu arzularınıza yöneltin ve yıldızınızın nasıl parladığını seyredin, sevgili Kovalar.

Oğlak 08 Eylül 2013 Pazar
Bugünkü Ay-Venüs buluşması çok güçlü ve inanılmaz seksi. Bu derin ve muhteşem etkiden faydalanmayı ihmal etmeyin. Etkileri en yoğun olarak sosyal kuşağınızda hissedecek, harika bir şekilde derinlikli ve karizmatik insanlarla bir arada olacaksınız. Bugün sohbetleriniz çok anlamlı olabilir, olacak da zaten.

Yay 08 Eylül 2013 Pazar
Bugün Ay’la Venüs uyku ve rüyalar kuşağınızda buluşuyor. Gerçek dünyadaki insanlarla uğraşmak yerine kendi şehvetli fantezi dünyanıza gömülmek isteyebilirsiniz, bunun da bir sakıncası yok. Iç sığınağınızın, yani zihninizin güzelliğine kaçın.

Akrep 08 Eylül 2013 Pazar
Bugün Ay’la Venüs burcunuzun yıldızlarında buluşuyor sevgili Akrepler. Bundan güzel ne olabilir? Bütün seksi dünyalar birleşerek muhteşem bir etki yaratıyorlar. Cazibenizin doruğunda olduğunuzu söylemek az gelir. Efsanevi baştan çıkarıcılığınızı konuşturun. Kimse size karşı koyamaz canlarım.

Terazi 08 Eylül 2013 Pazar
Bugün Ay, güzel yönetici gezegeniniz Venüs’le buluşmak üzere komşu burcunuz Akrep’e giriyor; bu da atmosfere inanılmaz derecede seksi ve sağlam bir etki getiriyor. Tutkuları uygun bir şekilde kanalize etmeye dikkat edin ve her şeyi kendinize saklamamaya çalışın.

Başak 08 Eylül 2013 Pazar
İşler kesinlikle bekleyebilir sevgili Başaklar. Bugünkü Ay etkisi, her zamanki yapılacak işler listesi uğruna görmezden gelinmeyecek kadar seksi ve özel. Bu ender bulunan fırsattan faydalanarak hem fiziksel, hem zihinsel tutkuyla bağlı olduğunuz her şeyin derinliklerine dalın. Enerji muhteşem bir samimiyet yüklü.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.