Press "Enter" to skip to content

9 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burçlar

Reklamlar
Reklamlar

9 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları


Başak 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün sizi önce konuşup sonra düşünmeye iten cüretkar ve patavatsız bir enerji söz konusu. Bu durum, sizin analitik doğanıza epey ters, o nedenle ağzınızdan çıkanlar sizi bile şaşırtabilir. İpin ucunu kaçırıp büyük bir pot kırmamaya dikkat edin.

Reklamlar

Aslan 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün romantizm ve zevk kuşağınız alev almış durumda sevgili Aslanlar. Tam formunuzdasınız ve akla gelebilecek en çılgın eğlencelere hazırsınız. İş ve evle ilgili meseleler biraz beklesin, çünkü aklınız kesinlikle başka yerde. Dünyevi bir şeye odaklanamayacak kadar hayat dolusunuz.

Yengeç 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugünkü süper coşkulu Ay etkisi atmosfere ilham ve harika bir mizah duygusu getiriyor. Artık geçmiş acılara takılıp kalmak yok, sevgili Yengeçler. Şimdiki zamana dönün çünkü muhteşem fırsatlar ayaklarınızın dibine serilmek üzere. Kabuğunuzdan çıkmalısınız.

İkizler 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün ilişki kuşağınız ön planda sevgili İkizler. Coşkulu Ay enerjisi ortaklık kuşağınızı ve sosyal bağlarınızı aydınlatıyor. Tek başınıza olmaktansa birileriyle vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz. Görüş farklılıklarının birisiyle güçlerinizi birleştirmenizi engellemesine izin vermeyin; esnek ve açık fikirli olun.

Boğa 09 Ekim 2013 Çarşamba
Tıkanıp kaldığınızı hissediyorsanız, motivasyonunuz düşükse, bugünkü coşkulu Ay etkisi tam da ihtiyacınız olan itici gücü sağlayacak sevgili Boğalar. Tükenmiş olan enerjiniz yeniden kıvılcımlanacak. Bugün havadaki ilham elle tutulur bir halde. Birdenbire o kadar çok seçeneğiniz olacak ki, ne yapacağınızı şaşıracaksınız.

Koç 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün enerjikliğiniz ve iyimserliğiniz kesinlikle bulaşıcı. Bu kadar çok fikrinizin kıvılcımlanıp hayata geçmesine şaşmamak lazım. Bu hırslı ve uzak görüşlü etki altında yapabileceğinizden fazlasına söz vermemeye ya da üstesinden gelemeyeceğiniz işlere girişmemeye dikkat edin. Süper güçleriniz nefes kesse de siz de insansınız sevgili Koçlar.

Balık 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugünkü Ay enerjisi kariyer ve dünyevi hedefler konusundaki hevesinizi kıvılcımlandırma açısından mükemmel. Hiçbir kısıtlamanın olmadığı bir gün sevgili Balıklar, o nedenle profesyonel hedefleriniz konusunda büyük hayaller kurun. Korkunun büyüleyici şeyleri engellemesine izin vermeyecek kadar güçlüsünüz.

Kova 09 Ekim 2013 Çarşamba
Ay bugün arkadaşlık kuşağınızı aydınlatarak sizi canlı, neşeli bir havaya sokuyor. Bardağın dolu tarafını görmeniz ve boş kısmını unutmanız gereken bir gündeyiz. Enerji genel olarak iyimser ve yaratıcılık ateşiyle dolu. Sizinkine eş ruhlarla vakit geçirmeniz yepyeni, heyecan verici planlar doğurabilir.

Oğlak 09 Ekim 2013 Çarşamba
Ay hem parlak, hem de iyimser. Bu enerji son birkaç gündür kapılmış olabileceğiniz bıkkınlıktan kurtulmanızı sağlayacak. Şu anda genel resmi düşünüyor ve olasılıklarınızı genişletmeyi hayal ediyorsunuz. Hayal gücünüz ateşlenmiş durumda; sizi engelleyebilecek kısıtlamalara kafanızı takmıyorsunuz.

Yay 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında. Ekim ayının en yüksek enerjili günündesiniz. İnsanlar yaydığınız pozitif titreşimlerin cazibesine kapılıyor. Bütün dikkatler üzerinizde ve ne yaparsanız yapın her hareketiniz destek buluyor. İstediğiniz her şey için insanları ayağa kaldırabilirsiniz.

Akrep 09 Ekim 2013 Çarşamba
Mali konularınızı büyük bir coşkuyla ele almak için mükemmel bir gün. Ay, para evinizi güçlendiriyor ve para kazanma potansiyelinizi artırmanız için yepyeni ilhamlar getiriyor. Bu etki, banka hesabınızı kurutacağınız bir harcama tutkusuna kapılmanıza da yol açabilir, dikkat edin.

Terazi 09 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün düşüncelilik ve diplomasi pek kolay bulunmuyor, o nedenle biraz ağırdan alıp kelimelerinizi her zamankinden fazla ölçüp biçerek konuşmanız iyi bir fikir olabilir. Hemen sadede gelmek iyi bir şey olsa da, sonradan pişman olacağınız şeyler söyleyebilirsiniz. Üstelik tatlılıkla konuşmaya çalışmanıza rağmen sözleriniz niyetlendiğinizden daha sert çıkabilir.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.