9 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar
Reklamlar

9 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burçlar


Başak 09 Eylül 2013 Pazartesi
Yönetici gezegeniniz birkaç haftalığına varlık ve finans kuşağınıza giriyor sevgili Başaklar. Aklınız parasal durumunuza fazlasıyla takılabilir ama bundan her şeyi dengeleyip düzene sokmak için faydalanabilirsiniz. Banka hesaplarınızı kontrol edin ve neleri düzeltmeniz gerektiğini belirleyin.

Reklamlar

Aslan 09 Eylül 2013 Pazartesi
Konuşma ve düşünme gezegeni, birkaç hafta kalmak üzere iletişim kuşağınıza giriyor ve her türlü yazışmayı son derece kolaylaştırıyor. Cazibeniz ve diplomatik yetenekleriniz zirvede, o nedenle korktuğunuz için ertelediğiniz görüşmeler varsa, onlarla ilgilenmenin tam zamanı.

Yengeç 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişimi yöneten gezegen bugün burç değiştirerek zihinsel kuşağınızdan çıkıyor ve yıldız haritanızın tabanına geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aile meseleleri ve geçmişinizden gelen insanlar zihninizde ön planda olacak. Her şeyi düzeltmenin tam vakti.

İkizler 09 Eylül 2013 Pazartesi
Yönetici gezegeniniz bugün aşk kuşağınıza giriyor sevgili İkizler. Romantizm ve yaratıcılıkla ilgili düşünmek ve konuşmak için muhteşem birkaç hafta başlıyor. Güzelliğe yönelik sezgileriniz artmış durumda, en hoş, en diplomatik sözleri hiç çaba sarf etmeden buluyorsunuz. Bırakın zihniniz kalbinizin gösterdiği yere gitsin.

Boğa 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim gezegeni bugün iş ve sağlık kuşağınıza girerek sizden zihinsel enerjinizi gündelik akışınıza yöneltmenizi istiyor. Rutin işlerinizi çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Kendinizi ihmal edip hayatınızın dengesinin feci şekilde bozulmasına yol açtıysanız, önümüzdeki birkaç haftayı her şeyi yoluna koymak için kullanın.

Koç 09 Eylül 2013 Pazartesi
Bugün iletişim gezegeni ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Koçlar. Önümüzdeki birka. Hafta boyunca beyninizin diplomatik tarafını iş başına koşmaya hazır olun. İlişkiler konusundaki görüşmeleriniz verimli ve her zamankinden daha az mücadele gerektiriyor. Dinlemek ve kulak vermek arasındaki dengeyi yakalayacaksınız.

Balık 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim gezegeni Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kalmak üzere seksüalita ve dönüşüm kuşağınıza giriyor sevgili Balıklar. Aklınızın ruhunuzun derinliklerine dalmasına izin verin ve orada saklı bütün hazineleri, bütün sırları açığa çıkarın. İyice derinleşmenin tam vakti.

Kova 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim gezegeni, uzak mesafe seyahat ve yüksek öğrenme kuşağınıza giriyor, birkaç hafta da orada kalacak. Bir sonraki maceranızı ya da ufkunuzu genişletici deneyimi planlamaya başlayın. Yeni anlama ve bilgelik seviyelerine ulaşmak için sınırlarınızı zorlamadığınız takdirde içiniz rahat etmeyecek. Zihninizi her şeye açık tutun.

Oğlak 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim ve zihinsel süreçlerle ilgili her şeyi kontrol eden gezegen burç değiştiriyor, sizin de aklınız kariyer hedeflerinize kayıyor. Zihinsel güçlerinizi profesyonel imajınızı geliştirmek için kullanmanızın tam zamanı sevgili Oğlaklar. Genel misyonunuza nasıl daha fazla güzellik getirebileceğinizi düşünün.

Yay 09 Eylül 2013 Pazartesi
İletişim gezegeni sosyalleşme ve uzun vadeli hedefler kuşağınıza yerleşti. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bol bol sosyal bağlantı kuracaksınız sevgili Yaylar. Amacınıza bir adım daha yaklaşma konusunda size yardımcı olabilecek kişilerle tanışmak için cazibenizin ve şansınızın dorukta olduğu bir dönemdesiniz. Bakın kapılar önünüzde nasıl açılacak.

Akrep 09 Eylül 2013 Pazartesi
Haberci gezegen Merkür bugün uyku ve rüyalar kuşağınıza giriyor, o nedenle geceleri karşınıza çıkabilecek sembollere ve işaretlere özel bir dikkat gösterin. Gerçek dünyada pek iletişim kurduğunuzu hissetmeyebilirsiniz ama rüyalarınızdan çok şey öğreneceksiniz.

Terazi 09 Eylül 2013 Pazartesi
Mesajların ve zihnin gezegeni Merkür bugün burcunuza giriyor. Cazibenizin ve ışıltınızın doruğundasınız sevgili Teraziler. Sohbetler çok kolay, müzakerelerse sizin için çocuk oyuncağı. Doğuştan diplomatsınız, ahenge olan doğal eğiliminiz bu verimli ve dengeli gezegensel dönemde size çok faydalı olacak.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş