Press "Enter" to skip to content

ikizler burcunun özellikleri (22 mayıs 21 haziran)

Reklamlar
Reklamlar

Burç Özellikleri
İkizler, Zodyak’taki üçüncü burç tur. Antik zamanlarda sizi Tanrıla rın arabası olarak nitelendiriyorlar dı; siz yaz başlangıcının en güzel haberlerini getirirsiniz. Güneş bu burca, gıpta edilecek derecede zekâ vermiştir. Size özel düşünülürse, İkizler civa gibi yerin de duramaz. Hava grubunun özelliklerini taşıyan değişken ve tahmin edilemeyen, sebatsız bir karakteri vardır. Güneşin verdiği, negatif etki yaratmayan kararlı bir zekâ sizi eş sizlik, canlılık ve sağlam bir karaktere götürür. Bir İkizler çocuğunu yetiştirmek aile için çok zordur, çünkü onu ideal bir şekilde geliştirmek için sınırsız bir özgürlük vermek gerekir. Bel ki bu, onun doymak bilmez istekleri ni karşılayabilir. Ama yine de bunlara değer. lkizler, karşısındakini ikna etmeyi becerir ve her şeyi formüle etmeyi bilir.

İkizler, kadınını veya erkeğini, risk rüzgârları esen, gizemli ve yeni liklerin yaşanabildiği her yerde bula bilirsiniz. Beceriye dayanan hızdan zevk duyarlar. Sporu severler ve iyi sporcudurlar. Bu becerikli tip, özel likle kayağı, dalmayı, ata binmeyi, su kayağını ve paraşütle atlamayı, yani kısacası ani tepkilere ihtiyaç duyan her şeyi sever. Golf onlar için biraz fazla yavaştır, ama tenis, onları hızlı arabalar gibi çıldırtır. Özellikle pilot lisansı olanları, bu burçta doğan ve Merkür tarafından yönetilen insanlarda görürsünüz, tehlikeyle eğlenmeyi severler.

Reklamlar

İki ya da üç şeyi bir arada yapmak İkizlere zor gelmez, tam tersi ne bu hayat prensipleridir. Kişilikleri ve yaşam tarzları onların tek ifadesidir, ama aynı zamanda cazibeli, liderlik yeteneğine sahip, neşeli, gayretlerini endişeli ve sorunlu olduklarında bile kaybetmeyen, iyimser insanlardır.

Hareketleriniz ve konuşmalarınız da çok dürüst olduğunuz söylenemese de her durumda açık ve tarafsızsınız. Fikrinizi değiştirmeye hazırsınız. Size göre içten pazarlıklı hareketler, fikirlerinizi gerçekleştirme alanınızı daraltan, anlaşılmaz hareketlerdir. Sonuçlar, sizin için her zaman can sıkıntısıyla bağlantılıdır.

Doğal olarak genelde ilgi odağısınızdır ve yanınızda kendini çok iyi hisseden, entelektüel insanlarla

dostluk kurarsınız. Fazla görüşmemeye çalıştığınız daha az ilginç ve dokunaklı insanlar, hemen alaylarınızın hedefi olabilirler. Her zaman güncel olaylardan haberdar olduğunuz için, her yerde konuşmaya katılabilir ve konuşulan konu hakkında bir otorite olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Burada işlek zekânız sayesinde, her şeyi hemen anlama, analiz etme ve ona mührünüzü basma konusunda çok başarılısınız.Fikrinizi bir anda değiştirip yeni bir duruma ayak uydurabilirsiniz. Burada burcunuzun sembolü olan çift karekter kendini gösterir; siz insan şeklinde bir bukalemun ve bayrağını rüzgâra bırakan bir insansınız. Bunun yanı sıra, birisine beklediğini ya da istediğini vermek hoşunuza gider. Eğer insanlar masalları gerçeklere yeğliyorlarsa, istediklerini verirsiniz ve bunu çok ikna edici bir tarzda yaparsınız. Gerçek yüzünüzü kimsenin keşfetmesine izin vermezsiniz.

Keskin zekânıza ve akıllı düşüncelerinize rağmen aslında iflah olmaz bir romantik, idealist ve hayalcisiniz dir. Fantazileriniz sizi en büyük spekülasyonlara bile inandırır. Bütün. iyimserliğinizle hayallerinizi gerçekleştirmek için maceralara dalarsınız ve gerçeklerin sizi bile şaşırtabileceğini görürsünüz. Yüksekten uçuşlarınızın genelde düşüşle sonuçlanmaması için, keskin zekâ ve yaratıcılığınızı gerçekçi plan ve faaliyetlere göre dengeleyip geliştirmeniz çok önemlidir. İkizler, tükenmek bilmeyen öğrenme hırslarını, çok yönlü yetenek ve ilgilerini, zamanını, devamlı yeni bir şey deneme tutkusuyla israf etmeye eğilimlidir. Aklının kölesi değil efendisi olmayı öğrenmelidir.

Sanatta olduğu kadar günlük pratik işlere de yeteneklidir. Eğitiminiz sırasında bile İkizler doğanız, meraklarınızı ve sabırsızlığınızı kesin ya da belli sınırlarda tutmanızı zorlaştırır. Birçok İkizler, kendilerini en değişik bilimlerde dener. Öğrenme açlığınız, size sürekli olarak, yeniliklerin ve değişimlerin özlemini çektirebilir. Büyük planlarınızı gerçekleştirmek için, ilginizi gerçek ve doğru şeylere yöneltin, çünkü sadece o zaman gerçekten istediğiniz şeye ulaşırsınız.

İkizler kolay kolay bir öğüdü, haklı bir hükmü veya iyi teklifleri kabul edemez. Büyük bir beceriyle hareketini mazur gösterir ve böylece her tartışmayı söndürür. Bu yanar döner, enerji dolu İkizlerin iç ve duygusal yaşamı acaba nasıldır? Her yalnızlığı ve acıyı hisseder mi? Tabii ki. Hatta çoğu kişiden de fazla umutsuz ve üzgün olur. Bu ruh halini alkol ve ilaçlarla yenmeye çalışır. Depresyonları da onun her ruh hali gibi hızla geçip gider. Yine de güçlü bir kişiliğe sahiptir, cesaretinin kırıldığını ve zor yendiği üzüntüsünü kimseye hissettirmez. Çift yönlü kişiliği onu tekrar çok yönlü ilgi ve isteklerinin heyecanlı dünyasına yönlendirecektir. İçinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Doğru yolu ancak böyle bulabilirsiniz. Keskin zekânız altındaki “gizli” kalbinizi keşfetmek için güçlü bir etkiye ihtiyacınız vardır. Burada da yine, hissettiğinizin gerçek aşk mı, yoksa sadece dudak tanışıklığımı mı olduğunu hemen anlarsınız. Gerçek olmayan aşklara duyduğunuz tepki yüzünden duygusuz ve soğuk görünebilirsiniz. Şaşkınlıkların etkisinden hemen kurtulursunuz. Mantıklı bir durumun mantıklı ispatını hemen kabullenmediğiniz ve bu durum üzerinde uzun süre durmadığınız için sizi seven insanları hayal kırıklığına uğratırsınız. Şiddetli değişiklik isteğiniz, genelde başkalarına zor durumlar yaşatır
En önemli özellikleri : Girişim isteği, her şeye kolaylıkla uyum, zekâ En zayıf noktaları : Tutarsızlık, egoistlik, umursamazlık Toplumda tercih ettiği rol : Gazetecilik Yeteneksizliği : Hükümet görevlisi olmak Tercih ettiği araç : Taksi En sevdiği yemek : Mezeler En sevdiği içecek : Coca Cola En sevdiği spor : Tenis En sevdiği film : Marilyn Mon roe’nun “Bazıları Sıcak Sever” En sevdiği televizyon programı : Walt Disney filmleri Ayrılamayacağı eşya : Koltuk Metal : Civa Uğur taşı : Akik Tehlikeli organı : Ciğer Sevdiği müzik : Caz En severek bulunduğu yer : Gece kulübü…

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

15 Comments

 1. ilknur 08 Mayıs 2013

  Buda ikizler burcunun özellikleri

 2. BEZ :) 13 Nisan 2013

  ben ikizlerim aynı benlliklem özelliklerim burdan ablama selam adı esra

 3. beyza 16 Temmuz 2011

  şimdiye kadar gördüğüm en anlamlı sözcükler

 4. sema 29 Haziran 2011

  ben gurcutandan sema burasi cook guzel insalah bir gun gelip sizde gorursuz………..

 5. sevda 29 Haziran 2011

  ben ikizlerim ama cok mutsuzum neden ama boyleyim ?????????

 6. sevda 29 Haziran 2011

  benim erkek arkadasim balik burcu ben sunu bilmek isdiyorum suyla hava tuturmu

 7. sevda 29 Haziran 2011

  tipki benim ozeliklerim

 8. sevda 29 Haziran 2011

  ben ikizlerim ama benim azeliklerime yuymuyor bu yazilanlar

 9. gizemli kıs 09 Mayıs 2011

  aşkımın özellikleri

 10. leyla 09 Mayıs 2011

  aynı kankamın özellikler yhaa

 11. harun 27 Nisan 2011

  iki yüzlü ve yalancı insanlar sadece ikizler burcunda yok açelya herkesde olabiliyo ben ikizler burcuyum ama kesinlikle ne arkadan konuşrum nede yalan konuşurum her zaman söylediğimin arkasındayım kimseden korkum yok öyle insanlar korkak insanlar ben ikizler burcuyum ve memnunum ama diğer burçlardan değil..

 12. açelya 21 Nisan 2011

  şimdiye kadar gördgm ikizler burcnda olan insanlar hep ikiyzlü ve yalancı oluorlar… acaba öyle olmayanda var mı .. sahsen bn başak burcuyum

 13. Sevgi yıldız 27 Şubat 2011

  İkizler duygusal mantıklı ve sorumlu olmak gerekir.

 14. rebellious 20 Kasım 2010

  ben ikizlerim çok şikayetçiyim kendimden:)

 15. esra 14 Ekim 2010

  BEN İKİZLERİM VEÇOK MTLUUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.