Press "Enter" to skip to content

Sohbet chat siteleri resmen yarışıyorlar

Reklamlar
Reklamlar

Türkiye’de Sohbet siteleri birbirleri ile yarışıyorlar. Önlere geçmek için çeşitli cambazlıklar yaparak birbirlerinin kuyusuna kazmaktalar. Aslına bakarsanız sohbet sitesi kategorisinde hiç bulunmayan ama sohbet platformu bulunan bazı sitelerin daha çok kullanıcıları var. Bizim de kendi çapımızda sohbet chat kanallarımızda sohbet eden kullanıcılarımız mevcut.

Google kalite yönergelerinde değişiklik yapmazsa her tarafı toplist ve blog kasan sohbet siteleri dolduracak. Toplistlere şöyle bakıyorumda birinci sıradakiler hep sohbet siteleri. Google kalite kuralları ile ne kadar doğru bu uygulama bilemiyorum ama yanlış bir şey bence yaptıkları.

Reklamlar

Burada hatalı olan Google aslında. Dış bağlantılara bu kadar önem veren bir algoritma geliştirmese idi belkide durum böyle olmayacaktı.

Bizim diğer sitemiz olan Nazlimcafe user bakımından oldukça iyi ve Chat aramasında Google’de de ön sıralarda. Rakiplerine oranla daha keyifli bir sohbet chat ortamı sunuyorlar ama bakalım ilerde ne olacak hep beraber göreceğiz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.