Press "Enter" to skip to content

Noel Kutlama Mesajları Merry Christmas Mesajları

Reklamlar
Reklamlar

Bu Sayfamızın İçeriğinde Noel Kutlama Mesajları 2019, Noel Bayramı Kutlama Mesajı İngilizce, Merry Christmas Mesajları 2019, Merry Christmas Sözleri, Merry Christmas Kutlama Mesajları Yer Alacaktır.

İlk zamanlarda sadece Hristiyan kesim tarafından kutlanmaya başlayan Noel bayramı daha sonra neredeyse tüm dünya tarafından kutlanmaya başladı. Bunun yanında bizlerde tabiki kutlamaya başladık. Tv ekranlarında şov amaçlı ne kadar kutlamıyorum diyen çıksada hepsi bir şekilde eğleniyorlar bu günde.

Reklamlar
Noel Kutlama Mesajları Merry Christmas Mesajları
Noel Kutlama Mesajları Merry Christmas Mesajları

In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!
YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!

2018 with our pain, our joy will stay behind 2019 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!
2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!

Pure white snow, what happened has happened get errors of the past covers Offers a new future and a new beginning to us New year to all of humanity and peace to our country, with the hope the new year bring happiness your congratulations Get everything by your heart!
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım Her şey gönlünüzce olsun!

Get a year by 2019, such that all the negativity of forget us Wishing you a year of requests will happen
2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle

Entering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping Nice to years!
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla Nice Yıllara!

Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

In 2019 to meet the ever imagine desperate and you shouldn stay with my wishes Good and healthy new year!
2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle İyi ve sağlıklı seneler!

May your health be good, your life peaceful and your days filled with lots of joy. Happy New Year!
Sağlığın iyi, hayatın huzurlu ve günlerin neşeyle dolu olsun. Mutlu yıllar!

Let’s celebrate this blissful, cheerful, colorful New year with a smile. Wish you Happy new year.
Bu mutlu, neşeli, renkli yeni yılı bir gülücükle kutlayalım. Mutlu yıllar.

A new year is a chance to make new beginnings and letting go of old regrets. Happy New Year.
Yeni yıl yeni başlangıçlar yapmak ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar.

The brand new year has arrived. May your life remain bright all through the year.
Yepyeni bir yıl geldi. Tüm sene boyunca hayatın muhteşem olsun.

Better years, all together, hand in hand HAPPY NEW YEAR!
Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele MUTLU YILLAR!

Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years
Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar.

Hope the New Year brings you greater opportunities and abundant success. Happy New Year!
Umarım yeni yıl sana müthiş fırsatlar ve bol başarı getirir. Mutlu Yıllar!

Bank branches in the love of happiness, 2019 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR

There are still a new year in our door By 2019 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!
Yine yeni bir yıl var kapımızda 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.