Hadise 8 Koruma ile Geziyor Acaba Neden

Reklamlar
Reklamlar

Hadise 8 Koruma ile Geziyor Acaba Neden – Posta gazetesindeki bu haberi okudugumda haberin hemen altındaki vergisini Türkiye de ödemeyen yazısı dikkat çekmişti.

Normalde en fazla 3 korumayla sahneye çıkan seksi popçu önceki gün Taşköprü Sarımsak Festivali’nde verdiği konseri için 8 koruma tuttu.

HER ŞEY BİR TWEET’LE BAŞLADI

Reklamlar

Birkaç hafta önce Twitter’da yazdığı, “Türkiye’de para kazanıp vergisini PKK destekçisi Belçika’ya veriyor” twit’iyle başlayan eleştiriler Hadise’nin gözünü korkuttu. Yaz boyu konserlerine 3 korumayla giden güzel popçu, önceki gün 25. Taşköprü Sarımsak Festivali’nde koruma sayısını artırdı. Konser boyunca Hadise’yi olabilecek saldırılara karşı tam 8 koruma birden korudu.

SEYİCİLER PROTESTO ETTİLER

Beyaz, seksi bir kıyafetle sahneye çıkan Hadise, “Vergimi Türkiye’de ödüyorum” dese de protestolardan kurtulamadı. Bazı seyircil er, “Vatan haini, yemezler” diye bağırıp güzel popçuyu alkışlarla protesto etti. HaberTürk’ün haberine göre; sahnede 2 saat kalması beklenen Hadise protestol ar artınca, konserini 1 saatte tamamlayıp korumaları eşliğinde sahneden indi.

MALİYECİLER KONTROLE GELDİ

Hadise, Sarımsak Festivali’ndeki konseri için 60 bin lira aldı. Konser sırasında vergi memurları gelip konser alanında faturaları kontrol etti.

Posta

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş