İbrahim Tatlıses Yılbaşında Sahne Alacak

Reklamlar
Reklamlar

İbrahim Tatlıses Yılbaşında Sahne Alacak – Silahlı saldırı sonucu hastanede bulunan ibrahim Tatlıses hayranlarına yılbaşı gecesi sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Silahlı saldırıda sonucu başından yaralanan ve 3.5 aydır tedavisi devam eden İbrahim Tatlıses, yılbaşında sahne alarak sevenlerine sürpriz yapacak.

EN BÜYÜK ÖZLEMİ SAHNELER
Takvim’in haberine göre; Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaklaşık iki aydır tedavi altında olan İbrahim Tatlıses, yoğun fizik tedaviye olumlu cevap vermişti. Tekrar eski haline dönebilmek için bütün tıbbi müdaheleleri yaptıran Tatlıses’in en büyük özlemi ise sahneler.

Reklamlar

EKİBİNE MESAJ YOLLADI
Hastanede şarkı söyleme egzersizleri de yapan ünlü türkücü, yılbaşı gecesinde sahne almak için kendisini yoğun bir bakıma soktu. Ekibine, “Yılbaşında sahneye çıkacağız, hazır olun” mesajı verdiği söylenen Tatlıses, ameliyat için önümüzdeki ay Almanya’ya gidecek. Karın boşluğunda tutulan kafatası kemikleri, tekrar yerine yerleştirilecek olan türkücü yurda döner dönmez yılbaşı için sahne çalışmalarına başlayacak.

ONU ZİYARET ETMEDİM
Eski sevgilisi İbrahim Tatlıses’i hastanede gördüğü iddia edilen Asena, “Bir daha ziyaret edecek misiniz?” sorusuna, “Ben hiç ziyaret etmedim ki bir daha edeyim. Bu konuyu bana sormayın” şeklinde konuştu

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş