Press "Enter" to skip to content

Kezban Hatemi İvana Sert’in Avukatı Oldu

Reklamlar
Reklamlar

Kezban Hatemi İvana Sert’in Avukatı Oldu – Ünlülerin avukatlığını yapan Kezban Hatemi bu seferde İvana sertin avukatlığını yapacak.

Geçen yıl Sibel Can’ın, son dönemde de Gülben Ergen’in avukatlığını yapan Kezban Hatemi şimdi de Ivana Sert ile anlaştı.

Eşi Yurdal Sert’in, kendisini en yakın arkadaşı Hatem Yavuz ile aldattığını iddia ettiği Ivana Sert, hukuk savaşına hazırlanıyor.

Reklamlar

“Eşimi aldatmadım, aldatmayı aklımdan bile geçirmedim” diyen Sert, boşanma davası için bu alandaki uzman avukatlardan biri olan Kezban Hatemi ile anlaştı.

Milliyet’in haberine göre, geçen yıl Sibel Can’ın boşanma davasına bakan ve davayı Can lehine sonuçlandıran Hatemi, son dönemde de Gülben Ergen’in avukatlığını yapıyor. Avukat Kezban Hatemi’yi yakın dostlarının tavsiyesiyle bulan Ivana Sert, Metrocity’de eşiyle yaşadığı evlerinde kalmaya devam ediyor.

Sert için eşi Yurdal Sert, mahkeme dilekçesinde evden uzaklaştırma talebinde bulunmuştu. Ancak Yurdal Sert’in boşanma davasını açtıktan sonra evinin anahtarını değiştirdiği ve yeni anahtarı da şoförüyle Ivana Sert’e gönderdiği öğrenildi.

En Son Haber

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.