Press "Enter" to skip to content

Show Radyo için TMSF nin istediği Rakam Çıkmadı

Reklamlar
Reklamlar

Show Radyo için TMSF nin istediği Rakam Çıkmadı – Show Radyo’nun satışı için yapılan ihalede TMSF’nin istediği rakamı veren hiç bir firma bulunamadı. En fazla teklifi veren firma için TMSF bakalım ne karar verecek.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından bugün satışa çıkarılan Show Radyo’ya en yüksek teklifi 8 milyon 512 bin dolar oldu.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından bugün satışa çıkarılan Show Radyo’ya en yüksek teklifi 8 milyon 512 bin dolar bedelle Vizyon Görsel Radyo Televizyon firması verdi. Muhammen bedelin altında kalan teklif Fon Kurulu’nun onayına sunulacak.

Reklamlar

TMSF’den yapılan açıklamaya göre, TMSF, 11 milyon dolar muhammen bedeli olan Show Radyo’yu bugün satışa çıkardı. 3 firmanın yer aldığı açık artırmada, katılımcılar; Mobil Radyo Televizyon ve Medya Hizmetleri A.Ş, Arto Radyo Yayıncılık San. Tic. A.Ş. ile Vizyon Görsel Radyo Televizyon Yayıncılık Yapımcılık San. Tic. A.Ş. firmalarından oluştu.

Mobil Radyo Televizyon’un kapalı zarf teklifi 8 milyon 12 bin dolar, Vizyon Görsel Radyo’nun 8 milyon dolar, Arto Radyo’nun ise 7 milyon 10 bin dolar olarak sıralandı. Kapalı zarfla verilen en yüksek teklif olan 8 milyon 12 bin dolar üzerinden başlayan açık artırmada, 5 kez pey sürülen ihale, Vizyon Görsel Radyo Televizyon firmasının verdiği 8 milyon 512 bin dolar bedelle son buldu.

Muhammen bedelin altında kalan teklif, Fon Kurulu onayına sunulacak. Fon Kurulu’nun ihaleye pazarlık ile devam etme kararı alması halinde pazarlık, 22 Nisan 2011 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.