Press "Enter" to skip to content

Yalçın Çakır Cemil İpekçi Bana Asıldı Dedi

Reklamlar
Reklamlar

Yalçın Çakır Cemil İpekçi Bana Asıldı Dedi – Bu magazin bombasının gerçek olup olmadığı hakkında tabii herkes yorumlarda bulanacktır. Buyrun detaylar;

Burada Laf Çok programına konuk olan Cemil İpekçi canlı yayında kendisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Reklamlar

Programın ilerleyen dakikalarında Yalçın Çakır’ın yaptığı açıklama ise herkesi şaşırttı.

Mesut Yar’ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan Cemil İpekçi canlı yayında kendisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Metres daha kıymetli, kadın olsaydım metres olurdum Geçtiğimiz günlerde “Kadın olsaydım, metres olurdum.” diyen İpekçi, bu kez de “Çapkın değilim, cilveliyim” diyerek şu açıklayı yaptı;

“Hayır capkın değilim, cilveliyim. Yani şöyle bir şey söyleyeyim. Kadın olsaydım, tek evlilik yapardım ama cilveden vazgeçemezdim. Kasaba bile gittiğimde et alırken, elimde olmadan bakıyorum cilveleniyorum. Ben kadın olsaydım, metres olurdum. Çünkü son kararım o. Senelerce bir erkeğin eşi olmak çok hoş geldi bana ama aldığım tecrübelerden sonra metres olmak daha hoşmuş. Çünkü metres olduğunuzda daha kıymetli oluyorsunuz. Kadını olduğunuzda malı gibi görüyor sizi.”

“CEMİL İPEKÇİ BANA ASILDI”

Programın ilerleyen dakikalarında Yalçın Çakır’ın yaptığı açıklama ise herkesi şaşırttı.

Cemil İpekçi ile olan bir anısından bahseden Çakır, “Ciddi söylüyorum. Çok güzel bir akşamda bana asıldı.” dedi. Cemil İpekçi ise, beğendiği erkek ölçülerinde bi sınırlama olmadığını söyleyerek, beraber olduğu insanların fiziki görünümünün birbirinden çok farklı olduğunun altını çizdi.

Milliyet

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.