Press "Enter" to skip to content

Zeki Alasya: Namaz Kılınacaksa Hiç Açılmasın

Reklamlar
Reklamlar

Zeki Alasya: Namaz Kılınacaksa Hiç Açılmasın Dedi – Emek sinemasının tekrar açılması ile ilgili Namaz kıldıracaklarsa hiç açılmasın dedi. İşte PES dedirten sözler;

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen, sinemaseverlerin heyecanla beklediği 30. İstanbul Film Festivali’nin açılış töreni Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. 17 Nisan’a dek sürecek olan festivalin açılış töreni, sinema ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Geceye, kapatılan Emek Sineması için yapılan protesto ve Zeki Alasya’nın “Ne alaka?” dedirten sözleri damgasını vurdu.

Reklamlar

“NE ALAKA?” DEDİRTEN SÖZLER

Mehmet Ali Alabora’nın sunuculuğunu üstlendiği açılış töreni çarpıcı anlara sahne oldu. Törenin ilk dakikalarında salondan yükselen ‘Emek Sineması’ lehine tezahüratlar büyük alkış aldı.

Törende ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü alan Oyuncu Zeki Alasya da Emek Sineması’nın kapanmasıyla ilgili ilginç bir yorum yaptı. Alasya, ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Bizim çalıştığımız bir yer vardı, orayı kapattılar, sonra tekrar açtıklarında orada namaz kılınmaya başlandı. Emek Sineması’nı çok seviyoruz ve tekrar açılmasını istiyoruz ama açılınca orada da namaz kıldıracaklarsa açılmasın” dedi.

Zeki Alasya’nın sözleri salondakiler tarafından da şaşkınlıkla karşılanırken, ünlü oyuncunun bu çıkışı hangi bağlamda ve ne maksatla yaptığı anlaşılamadı.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.