2012 Kenzo Kış Koleksiyonu

Reklamlar

2012 Kenzo Kış Koleksiyonu – Kenzo Sonbahar Kış Koleksiyonu 2012 yılında bizlere bakalım neler hazırlamışlar. Bu sayfamızda 2012 için hazırlanmış özel tasarımları bulacaksınız. Buyrun;

Meksika kültür ve sanatından esinlenilerek tasarlanan yeni Kenzo koleksiyonu; kumaşlara hayat veren etnik desenli grafik baskıları ve derin toprak tonları ile moda severleri büyülüyor!

Kenzo 2011–2012 sonbahar & kış koleksiyonuna damgasını vuran en dikkat çekici tasarımlar arasında; yerlere kadar uzanan ipekli şifon ve yün elbiseler ve geniş kalıplı ceket ve kabanlar bulunuyor.

Özel bir dijital baskı yöntemiyle kumaşlara işlenen Meksika kültür ve sanatını yansıtan etnik grafik desenler, kıyafetlere can vererek göz alıcı ve özgün bir boyuta sahip olmalarını sağlıyor.

Sonbahar ve kış mevsimleriyle son derece uyumlu olan derin toprak ve doğa tonları da, koleksiyonu beğenilir kılan bir diğer etmen. Tasarımlarda en sık kullanılan renkler arasında zeytin yeşili, limon yeşili, şarap rengi, kaktüs yeşili, kahverengi, siyah ve bej bulunuyor.

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş