Press "Enter" to skip to content

Justin Bieber Parfümü Nasıl Kokuyor

Reklamlar
Reklamlar

Justin Bieber Parfümü Nasıl Kokuyor – Justin Bieberin Parfümü Nasıl Kokuyor almak isteyenler sanırım kokusu hakkında haberdar olmak isteyeceklerdir. Kısa bir araştırma yaptık sizler için.

Justin Bieber’ın çıkardığı kadın parfümü 3 miyon dolar getirdi, eğer bu hızla satılmaya devam ederse 2011’in en çok satan kokusu olacak.

Justin Bieber’ın parfümü ‘Someday’ New York’taki “Macy’s” de satışa başladı ve burada satışa başladığı 23 Haziran tarihinden beri 3 milyon dolarlık satış yaptı. Endüstri analizcisi NPD Group Inc’den Karen Gent, Forst dergisine “Eğer parfüm bu momentumunu korursa, 2011’in en çok satan parfümü olacak. Lopez’in parfümü Glow ve Spears’ın parfümü Curious’tan beri böyle bir şey görmedik” dedi.

Reklamlar

Macy’s Inc’in genel müdürü Terry Lundgren de “Justin Bieber’ın Someday parfümü, müşterilerimizin arasında yaygınlaşarak satışı büyüyor. Bu başarının Bieber’ın müşterilerimiz üzerinde olan etkisiyle bu kadar büyüdüğünü düşünüyoruz ve ürünün en fazla satan ünlü parfümü olarak rekor kırmasını bekliyoruz” diyerek beklentisini dile getirdi.

Popülerliğiyle şaşırtan koku Someday’in, Britney Spears ve Jennifer Lopez’in parfümleriyle kıyaslandığında o kadar da güzel kokmadığı söyleniyor.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.