Aşk Sözleri

Reklamlar

Güneş alev alev yanıp parlasa bile unutmayacağım seni kül olana kadar. Beni kırıp incitsen bile dost bileceğim seni sonuna kadar

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır, www.tugbam.com sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır….

Sana Yüklediğim Anlamları Senmişsin Gibi Düşünme.. ALDANIRSIN… Sen O Anlamlarla Sadece Bende Varsın.. BEN SEVİYORSAN SEN BAHANESİN ! ! !

Birine Verilecek Değer,uğruna Feda Edilebileceklerle ÖlçüLebiliyorsa Aç Gözlerini Etrafına Bak.gördüĞüN HerşEyi Feda Edebilirim.ama Sakın Aynaya Bakma…

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum, senden önce yoktum seninle var olmuşum, sende bütün ümitler sende bütün hayaller, beni sende arama ben zaten sen ölmüşüm..

GÖZLERİNE BAKTIĞIM AN DÜNYANIN YARISI YOK OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER AN, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞTIRIYOR… HER ŞEYİMSİN.

Bütün resimler sana benziyor hayret bütün aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda www.tugbam.com biraz sonra bir kağıt ve aksam içtiğim içki olacaksın..

SEVGİM SINIRSIZ AMA ANLAYABİLENE, DOSTLUĞUM SONSUZ AMA PAYLAŞABİLENE, SEN HARİKASIN AMA BENİM OLDUĞUN SÜRECE…

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şimdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra

Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasından.Anılar kalacak. Anılar eritecek içimizi.Belki de kavuşacağız İMKANSIZIM sonsuza kadar

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, www.tugbam.com derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİĞİM

Büyük aşklar engeller karşısında yok olup gitmeyen, bir o kadar büyüyerek bir çığ halini aşan aşklardır. Benim aşkımda bunlardan biri, yüreğim ve sen bir bütünsün bunu unutma…..

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

Ne haz var senden ayrı, Ne bir tat senden öte. Bir yüzünü görmek bile, değer binbir zahmete. Vereceğin her acı gönülden kabulümdür.! Sendeki cehennemi değişmem bin cennete…

Bi bakışın manası hiç bir sözde yok..! Bi bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bi bakış bi bakışı aslından emin eder. Unutma bitanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.

İki kıyı gibiyiz.. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız.. Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum. İki kıyıyız hep, biraz uzak ama sonsuza dek birarada.

Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.ölmezliği düşünmek bence boşuna emektir.sevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir…

çokmudur insan sevgiliye bir ömür verse yaşarken başında bulunman mukaderse sevgilim bekliyorum mezarımda gözlerinden bir damla yaş düşerse….. güzelliğini sevmedim kalbini sevdim sen anlamasan da

Sen istediğin kadar sakla, Gündüze sar biriktirdiğin geceleri Ben beni sevmediğini Güneşten öğrendim! Ve sen Benim seni sevdiğimi Biri seni sevince anlayacaksın!

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!

Ölmeyi ALLAHA, Yaşamayı SANA, Ağlamayı KADERE, Gülmeyi SANA, Sevmeyi KALBİME, Sevilmeyi SANA BORÇLUYUM….

Yastığımla uykumu başbaşa bıraktı, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burda yalnız sen varsın. BİTANEM…

Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar…

Senin için ağladım,senin için ateşe atıldım ,acıları paylaştım;şunu bil ki dünya duruna canım çıkana dek buna devam edeceğim.SENİ SEVİYORUM.

yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir yudum serinliği biriyle paylaşmak istediğinde arkana dön ben arkandaki rüzgarlarda olacağım… bitanesi gökmenime SENİ SEVİYORUM AŞKIM

Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM…

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar…..

J. J. Rousseau:
“Aşk mutluluğunu evlendirdikten sonra da sürdürebilseydik, dünya cennet olurdu. Duygulu gönüller sevginin her türlüsü için duygulu değil mi?”

Shakespeare:
“Değişiklikle karşılaşınca değişen aşk, aşk değildir… Aşk gözle değil ruhla görülür.”

Madame De Scudery:
“İnsan sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar.”

Schiller:
“Ey aşk, güzel ve kısasın… Aşk insanı birliğe, bencillik yalnızlığa götürür.”

Seneca:
“Yalnız akıllı bir insan sevmesini bilir. Sevip de yitirmek, sevmemiş olmaktan daha iyidir.”

Reklamlar

Stendal:
“Aşk, coşku ve tutku olduktan sonra insan hiç sarsılmaz, bunlar olmayınca yaşam neye yarar”

Cenap Şehabettin:
“Kadın olsun, kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır.”

Mark Twain:
“Hiç kimse uzun süre evli kalmadıkça gerçek aşkın ne olduğunu anlayamaz.”

Voltaire:
“Aşk bir tablodur, onu doğa çizmiş ve hayal süslemiştir. Tanrı kadınları
erkekleri evcilleştirmek için yarattı.”

Oscar Wilde:
“Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar da erkeklerin son aşkı olmak ister.”

Seni tanıdığımda hayatım anlam kazandı.Sen varsan her şey tamam, sen yoksan her şey yalan..

Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin…

istemem sevmeni artık unutulsun bu fasıl…Küllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benide….Çok zamandan berridir özlediğim buydu asıl…göremezsin ben uzaklarda iken gölgemide…elveda aşkım

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücüdunun derinliklerine girip, Bir daha oradan çıkmamak için.. Seni Seviyorum..

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında

Seni gözlerimin derinliklerinde saklıyorum seninsizliği hayallerini kurarak geçiriyorum sevgilim..

Gönlümdeki aşkın tarif edilemez gücü kalbim yaşama sebebidir bana verdiğin AŞK gücü sevgilim..

Aşk sensiz yaşanacak bir duygu olsa idi şuan toprağın altında olurdum sevgilim..

Seni ölümüne seviyorum çünki sana ölüm kadar gerçek bir aşk ile tutkunum bebeğim tek gerçeğimsin SEN benim!!

Sen tarifi imkansız, imkansız olduğu kadarda yaşanmaya değer tek tarifsin bebeğim..

Benim aşkım sana karşı sonsuz bir hikayedir, hikaye seninle başlar seninle son bulur birtanem…

Bu yürek sever seni delice, sensin kalbimin içindeki gizli hazine, gecem gündüzüm sensin benim her nefeste, haykırıyorum adını sensiz geçen her günümde, Seviyorum Seni…

Bir ben var içimde sana aşık olan, bir sen varsın kalbimde adına kimse ulaşamayan…

Sen benim gizli tutkumsun, sen benim içimde yaşattığım dünyamsın ve sen benim nefes aldıkça ayrılmayacağım tek hayatsın sevgilim..

Adını kalbime yazdım, kalbim seninle can buldu, Adını nefesimde andım nefes alış verişlerim seninle hızlandı ve anladımki benim için hayat sensin sevdiğim..

Monoton bir aşkın kelimelerini değil hiç yaşanmamış sözleri feda ediyorum sana, sözlerin anlamı yazılarımda değil gözlerimde saklı sevgilim..

Uzak olsun ayrılıklar bize, mutluluğun resmi olsun güldüğümüz her saniye, sen hediye ettin bu hayatı bana senin için yaşamaktır borcum bu hayatta..

Sen benim dertlerimin tatlı neşesisin, sen benim bitmeyen hayallerimsin ve sen benim son nefesimde dahi adını söyleyeceğim tek kaderimsin..

Ne aşklar gördüm sonu gözyaşı ile biten, ne aşklar tanıdım gerçeklerin gölgesinden kaöığ yalanların yağmurlarında ıslanan! ve bir seni tanıdım hayata bağlanmak için gülüşünü bekleyen..

Sana her sözüm yemindir, senin için aldığım her nefes alın yazımdır, ve senin için yazdığım her şiir benim için hayatın anlamıdır şiir gözlüm..

Hayatın bütün güzelliklerini görmek istiyorsan aynaya bak çünki ben hayatın bütün güzelliklerini o aynaya bakan insanda buldum…

Seni tanıdığım gün dertlerimi unuttum seni gördüğüm ilk gün ben hayata döndün..

Bütün hücrelerim adını sayıklarken, dilimde aşk nağmeleri fısıldanır, gözlerim hayalinle dans ederken, ben yarının ümidiyle yaşıyorum seni, çünki yarınlarıma adını yazdım sevgilim..

Bu Hayatta tek bildiğim doğru sensin, çünki sen hayatın taa kendisisin…

Senin yanında anlamını yitirir tüm cümlelerim, senin yanında dilim lal olur konuşamamam sevgilim, sen benim can özüm sevgilimsin herşeyim..

Zaman ne kadar hızlı akarsa aksın sana olan aşkım zaman aktıkça daha çok kuvvetleniyor prensesim..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Benim için bir hayat var oda sensin, hayatımı sana adadım güzelim sensiz ben yaşanmamış yarım kalmış bir böceğim

Aşk Sözleri İle İlgili Diğer Sayfalarımız:
Kısa Aşk Sözleri
Anlamlı Aşk Sözleri
Aşk Sözleri Uzun
En Güzel Aşk Sözleri
Aşk Sözleri 2017
Güzel Aşk Sözleri Resimli
Özlü Aşk Sözleri
Resimli Aşk Sözleri
Aşk Sözleri Resimli

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş