Press "Enter" to skip to content

Maldivler Balayı Otelleri

Reklamlar
Reklamlar

Maldivler Balayı Otelleri – Balayınızı maldivlerde geçirmek istiyorsunuz ve Maldivlerde düzgün otel arıyorsanız işte size bu otellerden bazıları ve bence en güzelleri.

Tam bin 200 adadan oluşan Maldiv Adaları, dünyanın en güzel yerlerinden kabul edilir. Rüya gibi adalar, dünyanın hiçbir yeriyle kıyaslanamayacak dalış noktaları ve az bulunur doğal güzellikler… Yeni açılan rüya gibi oteller ise Maldiv Adaları’nın cazibesine cazibe kattı…. Maldiv Adaları, yılda 500 bin turist ağırlayarak, ülkenin milli gelirinin yüzde 40’ını karşılıyor. Lüks oteller birbirini izleyince, kısa bir süre öncesine kadar sadece adaların yerlileri tarafından kullanılan Local Islands“ de yabancılara açıldı.

Constance Halaveli Resort

Reklamlar

ARİ mercan adasındaki (atol) Constance Halaveli Resort, ahşap ayaklıklar üzerine kurulu 86 lüks çadır biçiminde villadan meydana geliyor. Her bir villa 100 metrekare ve kendine ait bir havuza sahip. Villadan çıkar çıkmaz da ayağınız Okyanus’a değiyor…Villaların her yerinden, hatta yatağınızdan doğrudan turkuaz rengi Okyanus’u görüyorsunuz. Rüya kelimesinin yeterli olmadığı bir manzara… Villaanın bir gecesi 3900 Dolar. Ama “bizden başka kimseler olmasın” diyorsanız adayı tamamen de kiralayabiliyorsunuz….

Alila Villas Hadahaa Gaafu Alifu- atolündeki lila Villas Hadahaa Resort’te de vilylaların 14’ü ayaklıklar üzerinde. Diğer 36 villa ise sahilin en güzel yerinde. Sahil villlalarının yarısında özel havuz mevcut. Design Hotel grubuna ait bu tesisin en göz alıcı bölümleri ise havuzbaşındaki kokteyl barlar, restoranlar ve Spa merkezi. Bu tesiste de yattığınız yerden denizi görebiliyorsunuz. Gecelik fuiyatları ise 580 Dolardan başlıyor.

The Beach House

Haa Alifu Atolünün üzerindeki Manafaru Adasındaki The Beach House, üç kişilik küçük(!) villadan 700 metrekarelik “saray villa”ya kadar uzanan seçeneklere sahip. Her villanın kendi havuzu var. Okyanus’un hışırtısıyla uyumak isteyenler ise doğrudan su villalarını kiralayıp, Okyanus’un ortasına kurulu yataklarda uyuyor. Su villalarına adadan ayaklıklar üzerinde yürüyerek ulaşıyorsunuz. Bu villalarının gecelik fiyatı 980 Dolar, küçük villalar ise 700 dolardan kiralanıyor.

Alidhoo Resort

Cinnamon Adası’nın beyaz kumsallı tarafından Alidhoo resort’ün sahil villaları, diğer tarafında ise ayaklıklı su villaları kurulu… Bu ada da Haa alifu atolünün üzerinde… Cinnamon Adası, burada kalsanız da kalmasanız Maldivler’e gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken romantik bir cenet!

Diva Resort

Ari atolü(mercan adası) Maldivlerin 105 ada ile ikinci en büyük atol halkası… Bu adalardan biri olan Dhidhofinolhu’da Diva Resort bütün ihtişamıyla duruyor… Toplam 193 villadan oluşan tesis bittekçe açılmak üzere iki aşamada tamamlanarak hizmete sunuldu.

Kuda Funafaru Resort

Son derece lüks 30 villa ve bungalovdan oluşan 5 yıldızlı Kuda Funafaru Resort Maldivlerin kuzeyinde… Tüm villaların kendi havuzları olmakla birlikte, hepsinin önünde bembeyaz kumsal uzanıyor ve villadan çıkar çıkmaz denize girilebiliyor.

Herathera Island Resort

Güneydeki Addu Atolünün üzerindeki Herathera Adasında bu tesis kurulana dek yerleşim yoktu. 293 villanın bir kısmı ayaklıklar üzerinde doğrudan Hint Okyanusu üzerine kurulmuş. Bir kısmı da tam sahilde. Sahil villalarında 160 dolara bir gece kalabiliyorsunuz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.