Press "Enter" to skip to content

Bu Tarz Benimde Kim Elendi 25 Ekim Kim Elendi

Reklamlar
Reklamlar

Bu tarz benim yarışmasının 25 ekim’de yayınlanan eleme gecesinde kimin elendiği konusunda diren sizlere net bir cevap vereyim arkadaşlar. Elenen yarışmacı Ayşegül Doğan oldu. Özlem Özden’de olabilirdi ama son anda Ayşegül elenerek yarışmaya veda etti.

Bir haftadır Bu Tarz Benimde kim elenir Bu Tarz Benim 25 ekim kim elendi sorularınızın olacağını bilmesek de en azından tahminlerin olduğunu söylüyordunuz ve bazılarının yaptığı tahminler tutarak Ayşegül Doğan elendi. Şimdi sizlere dün gece neler yaşandı kısaca özetleyelim.

Reklamlar

bu-tarz-benim-benimde-kim-elendi-25-ekimShow TV’nin en sevilen ve takip edilen programlarından Bu Tarz Benim’de Cumartesi akşamı eleme heyecanı yaşandı. Bu Tarz Benim’in ‘Yerli ikonlar’ konseptli eleme gecesinin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Cenk Eren oldu.

Ekranların en tarz yarışması Bu Tarz Benim’den bu hafta elenen isim Ayşenur Balcı oldu. Bu hafta en az puanı alan Özlem Özden ile birlikte elemeye kalan Ayşenur Balcı, jürinin ismini söylemesi sonucunda programa veda etti.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı Bu Tarz Benim’in jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve konuk jüri olarak da Cenk Eren vardı.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.