Press "Enter" to skip to content

Canan Dizisi Oyuncuları

Reklamlar
Reklamlar

Canan Dizisi Oyuncuları – Fox TV’de yayınlanan canan dizisinin oyuncularını öğrenmek ve tanımak için Buyrun;

Fox TV kanalında yeni başlayan ve kısa zamanda izleyici kitlesi yakalayan Canan dizisinde Gamze Özçeliğin performansı göz dolduruyor..

Manken Gamze Özçelik hayranlarını hayrete düşürüp uzun zamandır biz saçlarını sarı olarak gördüğümüz Özçelik “Canan” dizisi için saçlarını siyaha boyattı.

Dizinin Oyuncuları;

Gamze Özçelik ( Başrol )

Erdinç Gülener

Bunlardan başka birde Gamze Özçelik,Erdinç Gülener,Şemsi İnkaya,Mehmet Atay,Neriman Uğur, Deniz Bolışık,Bekir Çiçekdemir,Evren Bingöl,Gözde Türkpençe,Büşra Ayaydın gibi oyuncular dizide rol almaktadır.

Reklamlar

Dizinin Oyuncuları hakkında şu ana kadar sadece Gamze Özçelik ve dizideki yeni yüz arayışı tiyatro oyuncusu Erdinç Gülener ile sona erdi.

Dizinin konusu:

Bahadır İnce’nin yöneteceği “Canan” Peyami Safa’nın aynı adlı romanından esinlenilerek ekrana uyarlanıyor. FOX’ta ekrana gelecek olan dizide Özçelik küçük yaşta tecavüze uğrayan ve zengin bir aileye besleme olarak verildikten sonra intikam ateşiyle yanan Canan karakterini canlandıracak. Özçelik, geçtiğimiz yıllarda yaşadığı olayın ardından verdiği zorlu hukuk savaşıyla kadınlara örnek olmuştu.

Canan dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Ayrıca canan Son bölüm izle ve Canan dizisinin tüm bölümlerini Dizi izle sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.