Öyle Bir Geçer Zamanki de Herkes Değişti Osman Aynı

Reklamlar
Reklamlar

Öyle Bir Geçer Zamanki de Herkes Değişti Osman Aynı – Öyle bir geçer zamanki dizisi yeni sezona süper bir bölümle başladı ama dizide herkes değişmiş bir tek değişmeyen Osman kalmıştı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ geçtiğimiz sezon ekrana kanlı veda etmişti. Yeni sezonun ilk bölümüne de kanlı başladı.

Ali Kaptan’ın Balıkçı’ya ateş edip, ardından kendisinin de vurulup Mete’nin kollarına kanlar içinde yığılışının ardından 2 yıl geçmiştir.

Reklamlar

Bu korkunç olay Akarsu Ailesi’nin tüm fertlerini derinden etkileyip, kalplerinde yeni yaralar açarken, hayatlarının akışını da tamamen değiştirmiştir.

OSMAN’IN AŞKI GÜLDEN
Osman artık okullu olmuştur. Okulda yeni arkadaşlar edinen Osman’ın kafasındaki okul hayatı ile gerçek, birbirine pek benzemese de, her gün sınıfa gitmesinin bambaşka bir nedeni vardır. Osman minik kalbini sınıf arkadaşı Gülden’e kaptırmıştır. Ancak bundan kimsenin haberi yoktur.

METE MÜZİK GRUBUYLA SAHNELERDE
Çıkarttıkları albüm ile büyük ilgi gören Mete yaralarını müzik ile sarmaktadır. Üstelik grupları yavaş yavaş müzik piyasasının arananları arasına yükselmektedir.

BERRİN HAKAN’LA EVLENDİ
Ahmet’i kurtarmak için kendini feda eden Berrin, verdiği karar nedeniyle zor günler yaşamaktadır. Altına girdiği sorumluluk taşıyabileceğinden kat kat fazladır. Hakan’la evlenmiş ve bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir.

AYLİN VURULDU
Aylin ise daha olgunlaşmıştır. Artık yeni hayatına ve sosyal çevresine alışmış, hızla lise talebesinden, kendinden emin bir kadına dönüşmüştür. Eşiyle arasında sorunlar yaşayan Aylin hala Soner’i beklemektedir. Soner ve Aylin’in arasındaki anlaşmayı öğrenen Murat, Soner’in Aylin’e vaad ettiği mal varlığı ve parayı merak etmektedir. Abisinin odasının kapısını kırarak anlaşmayı eline geçiren Murat,para ve mülkün kendisi öldükten sonra Aylin’e verileceğini öğrenir ve eline silahı alır. Aylin’in karşısına geçer kendisini vurmak isterken engel olmak isteyen Aylin vurulur.

CEMİLE ALİ KAPTAN’LA KARŞILAŞTI
Zamanın değiştiremediği te kişidir Cemile’dir. Ailesini kendi bildiği yöntem ve anlayışla hâlâ bir arada tutmanın mücadelesini vermektedir.

Aftan yararlanan Ali Kaptan, hapisten çıkar ve örümcek ağı tutmuş olan evine döner. İşe giderken yoldan geçen Cemile ile karşılaşır.

Öyle Bir Geçer Zamanki Son Bölüm izle

Dizi izle

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş