Press "Enter" to skip to content

Sevda Nickleri

Reklamlar
Reklamlar

En Güzel Sevda Nickleri Sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok güzel Değişik ve Yeni Sevda Nickleri hazırlamaya çalıştık.. Sizde de burada olmayan farklı Kısa Sevda Nickleri varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderin yayınlayalım.. Buyrun Sevda Nickleri ;

> Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar..

Reklamlar

> Bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say..

> Yazık çok yazık sensizim, Yine kör düğüm oldum yine kahretsin !

> Tek seni hep seni mahşere seveceğim, Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim!

> Yıkık dökük bir sevda, Senden kalan hatıra.. Hayalimden çıkmıyor, Yaşadığım fırtına..

> Ellerimden düşmüyor, Senden kalan son resim… Aklımdan hiç çıkmıyor, Telefondaki o sesin..

> Yar duysana sesimi,yar tutsana ellerimi, Beni bırakıpta gitme , dönsene geri..

$imDi ben o küçücük yüreime sıığDırDığım ßüsßüyük sevqimLe kaLdım

KεşKε hεp ç0cuqk kaLsaЧĐımda sütümü içip ЧatsaЧĐım… xD

iNsan 1 deFa aşıK oLur qeriDe kaLanLar sadece tutKudur

ѕєν αмα уüяєктєη σℓѕυη gєℓ αмα євє∂ι σℓѕυη gιттιуιη уєяє вєηι∂є göтüя gιттιуιмιz уєя кαяα тσρяαк σѕℓυη

Béni SévmiYorsun DiYé SanmaKi KaLbim Yétimdir. oLuRumDé Yalvarmam Askım ASéLéTimDir.

öуℓє вιя αşк уαşα∂ıм кι ¢єηηєтι ∂є göя∂üм ¢єнєηηємι ∂є…

ßen ßu yoLa Tek geLdim ; KaranLık Kadar ßeLirSiz, GöLge Kadar Sessizim

ßeni qöRdüqünde ancak boynunu büküp arkana bakamdan qideRsin…kısacası canım 2’LeRsin… (;

ßıRak maçı kazanmayı,qoL atmayı…Sen hayatı kazanmışsın beni sewmekLe…(;

Sen Hayata Gülmeyi Beceremezsen Hayat Sana Güler Hemde Arkandan….

sen sdece anhtar buLursun..kiLit buLursun. onu takıcak yer buLursun ben anahtar oLurum..kiLit oLurum..onu sokucak yer buLurm ,)

Sen daha beni eLeştirecek kadar büyümedin çocuk…! (;

Dünyαdα ilk bαkıştα doğruluğunα çok güvendiğim seylere,ikinci kez dikkαtle bαkmαnın gereğini αnlαyαcαk kαdαr αkıllαndım . .

suSTa gözÜmde ki ŞereFin düŞmesin !!!!!

KimSé anLamAz ßéNdeKi yéRini ! CoK ßa$Ka sévioRum LaN seNi. [!]

yaLnıZLık benim seVDam

♥Yazık Diyememki geçen günLere… mutLuydum seninLe♥

Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?

Bazen sana gayesiz, rastlantısal bakardım… Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.
Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman…
Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!(
Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yalnızca senin için Aşkım.
Ben ne sevdalar gördüm söylenip söylenip bittiler; ben ne sevdalar gördüm hiç bilinmediler ama sürdüler…
Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum.
Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinde doğup, güzel yanaklarında süzülmek ve en sonunda sımsıcak dudaklarında kurumak için…
Ben sevdanın sokağında oturuyorum. Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.
Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir ıyl değil on ıyl değil bin ıyl mesut olurum.
Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve özgürlük. Aşkım için hayatımı feda ederim ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim.
Benim bütün dualarım seninle. Sen bir ömür boyu mesut olasın diye..Yalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye…
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
Bir bakışın manası hiç bir sözde yok..! Bir bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bir bakış bir bakışı aslından emin eder. Unutma bir tanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.
Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!
Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyaıym Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
Aşk sözleri – Ask sözleri
Biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacak SENSE YAKTIÐIM Ş İİRLER GİBİSİN Hİç AKLIMDAN çIKMAYACAK
Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler…
Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.
Aşk sözleri – Ask sözleri
Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!
Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
Bir deniz düşün “susuz”, bir gece düşün “uykusuz”, bir insan düşün “sevgisiz”, bir bahar düşün “çiçeksiz”, bir de beni düşün “sensiz”…
Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlaıyp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
Bir göz yaşı akıttım uğrunda yine..Yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşları..Sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!
Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip, Bir daha oradan çıkmamak için.. Seni Seviyorum..
Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana…
Bir gün güzel gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktın..Sen isteyerek yandın!!
Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye… Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk izdiraptir diye.
Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasından.Anılar kalacak. Anılar eritecek içimizi.Belki de kavuşacağız İMKANSIZIM sonsuza kadar
Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın..
Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim..
Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.
Bir insanı sevmek onunla yaşlanmaıy kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.