Press "Enter" to skip to content

Uzun Msn Nickleri

Reklamlar
Reklamlar

En Güzel Uzun Msn Nickleri Sayfası – Bu sayfamızda Yeni Değişik Uzun Msn Nickleri ve kısa Uzun Msn Nickleri hazırladık. Sizde de burada olmayan farklı Uzun Msn Msne nikleri varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderin yayınlayalım. Buyrun Uzun Msn Nickleri;

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Reklamlar

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bitmesin isterdim umutlarımız.Bitmesin isterdim duygularımız.Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız.Her şey bitti artık bil bundan sonra

383.Gittin şehir seni ağlayarak uğurladı şimdi yağmur durdu ya içimdeki özlem ?

384.Doğdum yaşamak için yaşarım sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BİTANEM!!!

385.Bir zamanlar sen hayal kurardın ben gerçekçiydim yıllar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

386.Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi…

387.Okyanusta giderken bir deniz kızı çıktı karşıma bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtığında içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

389.Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan değil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR…

390.Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil ; özlediğimi bil heran çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

391.Bir insana verilebilecek en güzel armağan yürektir ve bir insanı sevebilmek dostum inan yürek işidir.

392.Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yokluğun hergece kalbimden vursada sana aşığım ya oda yeter bana…

393.Sarı giyer güneş olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

394.Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise..

395.Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yaşam Kuru Bir Çölde Cayır Cayır Yanmaya Benzer.Aşksız Bir Direnişte Umutsuzca Direnmeye Benzer..

396.Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım en tatlı gerçek rüyamsın…

397.Rüzgarın keman çaldığı yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin…

398.Nasılki Gökyüzü Yıldızsız Deniz Dalgasız Toprak Susuz Olamıyorsa Bende Sensiz Olamıyorum BİTANEM !!

399.Topraklardan kalem; ağaçlardan kağıt yaptım üzerlerine milyonlarca kez SENİ SEVİYORUM yazdım.Ama yanılmışım.Ben seni sevmedim sana taptım biricik AŞKIM.

400.Seni düşündüm ağladım.Darmadağın aynaya baktım.Karşımda duran bir yabancıydı.Gözlerini koyuluğunda sen vardın. Nefretle aynayı kırdım! Yere düşen cam parçacıklarında sen vardın.Bir kaç damla kan aktı elimden.Anladım artık sen vardın damarlarımda da sen vardın.

401.Sen uykusuzluk nedir bilir misin?Gece ıslak yastığına başını koymak”yarın ne olacak diye”korkuyla uyumaya çalışmak.Sen geceleri yalnızlıktan ağlamak nedir bilir misin?

402.Dertlerimizi avutan akıl ve hikmettir. O engin denizlerin ötesindeki yerler değil.

403.Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen…

404.bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…

405.Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

406.Yokluğunu bu kadar derinden hissetmeseydim varlığının eşsiz güzelliğini anlayamazdım PAŞAM!

1.Sen sev seni seveni dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye’de kral olsa bile…….

2.Hayat benim anlamı sensin yıldız benim dilek sensin bulut benim yağmur sensin güneş benim ışığım sensin kor benim alev sensin ben sendeki benim sen bendeki sensin : ömür denilen meçhul bizimle tükensin…

3.Kendim için birşey istiyorsam namerdim Allah’ım Anneme güzel bi gelin nasip et!! Aminnnnn

4.Ne seni unutmak gibi bir çabam var nede aşkını körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var…

5.Serseriyim sokaklar evim serseriyim adam gibi severim bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz şimdi anlıyorsunya şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

6.Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez

7.Sensiz sabah olmuyor uyanıyorum ansızın sensiz gün doğmuyor yalnızım çok yalnızım

8.Senin Sevgin Altın olsaydı Onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım.

9.Ne sen bir başkasından böyle bir aşk göreceksin ne de bir başkası benden

10.Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

11.sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor.. gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor.. yaşamak ölmek değil özleyip de görememek zor..

12.Aşkbir eşkiyanın hayata itirazıdır. susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur… şimdi söyle bana ben eşkiya olmayayım da ne olayım.

13.sevgi güzellik istergüzellik emek istergüzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister.

14.bana gözlerin yeterdi yeşiliydi cennetim sen hep aynısın.. hep aynı.. gem tutmuyor yüreğim kaygısız deli ayak seslerin.. hani gelmezsin kahretsin.. bilmezler ne hainsin.. sen kurtar yarabbim.. yanıyorum ateşlerde sormazsın.. beni bilirim kırmazsın zincirlerini sen kurtar yarabbim yanıyorum..

15.ay gece uyumayanlar için doğar.. sen de bu gece uyuma.. o güzel gözlerini yumma.. ben bu gece ay olacağım ve yalnız senin için doğacağım.

16.Pencereden ne zaman baksam yağmurun yağışına
Yine gelir sensiz olduğum günler aklıma
Öyle çok sevdim ki gözlerime bir baksana
Bulutlar bile dayanamaz bu kadar ağlamaya
Ağlasa bile sel olur batar bu dünya
Senin gibi birine şimşekler çakar aşktan anlamayana…!

17.Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

18.Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

19.Gözler ıslanmadıkça gönüllerde gökkuşağı oluşmaz…

20.yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki isteyen değil hak eden alsın. CANIM

21.Bir sen varsın benim içimde artık bir ben yok benim içimde

22.sen içimde büyüyen heves zamana tutsak olan umutsun. sen bana hayat veren neges ve alabildiğine mutluluksun!

23.Ne seni unutacak kadar zaman geçecek Ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek Bırakıp gitsemde unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir unutmayı Asla…

24.Arkadaş dediğin matemetiksel olmalısevinci çarpmalıüzüntüyü bölmeligeçmişi çıkartmalı yarını toplamalıkalbinin derinliklerindeki ihtiyaçları hesaplamalı ve herzaman bütün parçalardan daha büyük olmalı…

25.Sakın büyüme bebek hayat senide harcar eger büyürsen dert cekersin hasretle yasarsın gecen gün dünden daha beter. Sakın büyüme bebek bu halinle daha güzelsin. Ask denen sey kapını calıverir farkında olmadan senide alıverir. Sakın büyüme bebek kalbin tas olsada o an gülmek istersin gülemezsin yasamadan ölmek istersin ölemezsin.Dost dediklerin düsman oluverir sevemezsin. Sakın büyüme bebek bu halinle daha güzelsin..!

26.Bana unut beni diyorsun
Mademki unutmak o kadar kolay
Sen onu unut ve tekrar bana dön !!!!

27.Kır çiçeklerini senin saçlarına takan bendim.
Sen olmayınca hüznünden yıkılıp mahvolan bendim.
Sen sevmeyince herşeye rest çeken ölümü bekleyen bendim
Dön geri geri dön kurtar beni çöl hayatından.

28. biz ince belela gzsütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızdaateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!!!

29.sen yürü ben gölgen olurumsen sor ben cevap olurumsen suç işle ben mahkum olurumsen iste yeterki aşkım ben herşey olurum..

30.her rüzgar savuracak bir toz bulur her hayel yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur ama bilesinki bulunmuyan tek şey senın gibi güzel ve tatlı insandır

31.Bana mutluluğu göster deseler seninle bir fotoğraf çektirir soranlara gösterirdim…

32.Hayalim düştü denizlere dalgalar vurur bilmediğim sahillere adını küçük bir limanda bulurum kendimi bir balıkcının ağına takılmış bakışlarım tüm renkler aynı mavi deniz mavi gökyüzü toprak mavi düş tarlası BENSE sadece bir kum tanesi sana yangın sana aç sana susuz sana sevdalı GEL!!!

33.Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz unutma canım sevmek daima birlikte olmak değildir.Sen yokken bile seninle olabilmektir.

34.Güzel olan yaralar vardır. Sen de benim artık;ancak
izi belli olanzaman zaman yanlış bir dokunuş ya da mevsimsiz yağmurlarla sızlayan ;ama hep güzel kalan yaramsın.

35.Bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim.Bu gün dahada büyük sana özlemim.Zaten günden güne artıyor herşeye değecek kadar mükemmel sevgilim…

36.Umuda bin kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm alsada çukuruna bizi ölüm hatırlaki fidanlar çukurda büyür GÜLÜM

37.Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbiniyapacak ustası yok..

38.Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.

39.Ben Mavi sen Gökyüzü.
ben deniz sen Dalgasi.
Ben beden sen can.
Söyle simdi
Dalgasiz Deniz Cansiz Beden
Sensiz bir ben olur mu hic?

40.Gecenin yarısı başlıyorsa çığlığım duyulsun diye degil duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek görmeden sevmeyide bilir…!!

41.Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsandane aşkına bedduam nede sana kinim var.derya’ya akar gibi bin bir dertle dolsamda seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

42.Senden bir göz istiyorum yalnız beni görecek.. senden bir kalp istiyorumyalnız beni sevecek.. senden bir sevgi istiyorum ömür boyu sürecek..

43.bulutların maviliğini ellerine
yıldızların parlaklığını gözlerine
sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum
kabul eder misin ?

44.Gel bulut ol yağda biraz ıslandıral başımı dizlerine yaslandırdelirmişim sev de beni uslandır.Gülüm sen aklımı gözlerine takmışım…

45.Seni görmesemde resmine bakıyorum.seninle konuşmasam bile resminle konuşuyorum.ama ben resmini değil seni seviyorum…senden bile fazla

46.Ümidim yılların seline düştüsaçının en titrek teline düştü.kuru yaprak gibi eline düştüm.Sakın bırakma beni.

47.Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın…Gücüm yok ama yinede sevdamsın…

48.Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek devran kiriisyan pası tutmaz bu yürek birgün bu muhabbetten eser kalmazsa ancak o zaman yaşamaz bu yürek…

49.Aşk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve aşkım için ateşe atlamaksa dünya durana bu ruh ölene kadar aşkımsın…

50.Bir şeyler var aramızda senin bakışlarından belli benim yanan yüzümden dalıveriyoruz arada bir ikimizde aynı şeyleri düşünüyoruz belki de gülüşerek başlıyoruz söze bir şeyler var aramızda onu bulukça kaybediyoruz isteyerek fakat ne kadar saklasak da nafile senin gözlern ışıldıyor benim dilimin ucunda… Seni Seviyorum…

51.Seni düşünmediğim bir dakika olsa o bir dakikada da; o an neden seni düşünmediğimi düşünürdüm!

52.Bebeğim hep seveceğiz
Aşk yolunda gideceğiz
Gerekirse öleceğiz
Çünkü biz yeminliyiz

53.Herkes aşkını yazmış duvarlara kağıtlara
Ben seni sarsım sakladım yarınlara.
Beklerim günüm gelecekti nihayet
Sonu yok bunun bu Aşkı Kıyamet…

Sen ister al ister yere vur.
Sana; hasret gönül sana kul
Bak haykırışlarım hiç bitmiyor.
Sen olmasanda sensiz olmuyor…

54.Delikanlıyız bizbasımız dik olur
Delikanlıya hasret cekmesi güc olur
Söylerken sevda türkümüzü unutma;
Delikanlı adamın delikanlı sevgilisi olur

55.Her insana her nefes bir başka heves birtek ilk aşk bitmeyecek.. daha ilk günden hep sonunu sorduk cevap ne kimse bilmeyecek…

56.Son defa bebeğim yanına varayım son defa birtanem kollarıma alayım son defa sevdigim gözlerine dalayım son defa son defa. ayrılık sonum oldu yanlızlık ise ecelimmiş sevmenin bedeli kefeni giymekmiymiş sorgusuz sualsiz yasaksız yanlışsız benden habersiz gidiyorsun sen gidersen şunu bil bende giderim senle yanlızlıgım yorgunlugum sensizlikten son bi kez yanıma gelsen sondefa bebeğim son defa

57.Kolay olmayacak elbet üzüleceğim.mutlaka bir iz bırakacak.belkide çocuk gibi sana küseceğim.seneler sonra utanarak.dokunup birer birer sevdiğin eşyalara hatta belki ağlayacağım.acı çektiğim doğru ama sen bana bakma.ne olursa olsun seni UNUTACAĞIM..

58.Haykırsam duyulmaz feryadım ey biçare gönlüm yapayalnız kalmışım bütün bir ömür bir günümbir değilbin dertle geçti;tükenmeyen dertlerle sabrım tükendi…

59.Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün gelir herşey biter ama sen bendeki ilk bitmeyensin

60.Sesin kulağımda yankılanır nefesin ensemde.
Çok özlemişim seni farketmemişim meğerse.

61.Senin yanında olmak!
Sevsende sevmesende ben anca bunu yapabiliyorum…

62.Nerede bahçeler nerde sahiller hani buluşmalar nerde yeminler ben şimdi bu yerlerde sensiz kalmışım bulutlar habercim yağmur gözyaşım

63.Aşk denile kelimeyi şarkılarda duyardım sen çıkınca karşıma kendimde seni buldum… Güneş belki doğacak belkide doğmayacak biliyorum bu son sabah seni benden koparacak…

64.Gideceğim buralardan artık elvada son kez sarılayım boynuna seviyorum seni ama dönmem bir daha yüreğim sızlıyor elveda…

65.bahtı karalımyüreği yaralım
gözyaşım oldungörmek için durmadan ağlarım
göremezsin gözyaşlarım içinde nasıl yanarım
karanlıkta kalmışım gündüzümü ararım.

66.Nefessiz gecelerın karanlığında
Yalnızım soğuk odamda seni düşünürken
Dalmışım boğulmadan rüya denizine
Seni görüyorum yaseminler arasında
Küt saçlarınla mavi güneş desenlielbisen
Dalgılanıyormeltem rüyalarında
Derinden çatladı kalbimin fay hattı
Ağır hasar aldı sevgiyuvacıklarım
Soluksuz öpüşmeden uyandığımdan
İki tonlukbir yüktaşıyorum sanki
Ağır geliyor bu anılar
Atamıyorum omuzlarımdan
Uyumak uyumak istiyorum durmadan
Seni yaşamak istiyorum durmadan

67.yokuşta akmayan ter
inişte gözyaşına döner!

68.Aldanma hayatın cilvelerine herşey bahane görünüşüm serseri ama gönlüm şahane sil at aklından yazıp çizdiğin eseri herkeslerden üstündür şu gördüğün serseri

69.Hatırlamak Görmek kadar güzel iseUnutulmak Ölüm kadar acıdır…..

70.Hayatta 3 şeyi sevdim seni kalbimi ve ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye kalbimi sevdim seni sevdi diye ümit etmeyi sevdim birgün bana gelirsin diye

71.Dünyan mutlu hayallerin tatlı olsun.ellerine güneş gönlüne bahar dolsun mutluluklar ömrünce herşey gönlünce olsun.

72.Hasret yağıyor bugun sokaklara resmin var sanki göz kapaklarımda ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımda… (aşkımı muratımı)

73.Bildiklerin yüzleştir hayatla ve sınamaktan korkma doğru ve yanlışı ozaman ayıra bilirsin ve ozaman anlıya bilirsin…

74.Seni görmek bayram tadıydı benim için.Bayramda görememek seni ölüm tadıydı benim için….

75.Hayatta üç yanlışım oldu: si doğmam ikincisi yaşamam üçüncüsü sürüp giden hayatım bir tek doğrum oldu seni sevmem ama ne yazıkki üç yanlış bir doğruyu götürüyor

76.yeterki mektup yaz canımı dile
yetmezse uğrunda çektiğim çile
nazar değer diye resmine bile
BESMELE çekmeden bakamıyorum.

77.İnsanlar kırmızı güle koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini farketmezlermiş.

78.Sensizlik sessizlik demek sessizlik ölüm demek yaşarken ölmek demek seni sensiz yaşamak demek.Demekki yaşamak için sevmek sevmek için sen gerek seni seviyorum

79.Bir kağıt birde kalem verim sana ne yazmak istiyorsan kendin yaz sana silgimi boşver mektup değil bu kader!!!

80.Bazı şeyler anlatılmaz yaşanır sadece sevenin sevdiğini bilmesi kadar sevilende anlar sevildiğini.

81.Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksada gül yıldızlara kanıp güneşi asla bırakmaz

82.güzel olanı beğen
iyi olanı sev
doğru olanla yürü
kıymetli olanın da yanında kal

83.Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz hayatımızı anlatır sevgim yüreğim kadar mert olur. SENİ UNUTTUM kelimesi sadece mezar taşında olur..

84.Denizleri seviyosan dalgalarınıda seveceksin sevilmek istiyosan önce sevmeyi bileceksin korkarak yaşıyosan yanlızca hayatı seyredersin

85.Gözlerimden düşen yaş denizi ıslatıyor. sevda kilim hasret nakış gönül derdi dokuyor. çatlayası deli yürek sen diye atıyor güzel gözlüm burası sen kokuyor..

86.Kader isterse eğer gelmem diyemezsin ecel isterse eğer ölmem diyemezsin o kadar çok sevildin ki tanrılar misali artık aşkı tatmadım bilmem diyemezsin

87.Unutma; Her beyaz gülün siyah bir gölgesi vardır.

88.Sevmek sevdiğin insandan faydalanmak değildir. Onun mutluluk ve saaadeti için bir şeyler yapmaktır.

89.Geceyi sana yazdım güneşi sana alev alev yanıyor içimdeki sevda yetmiyor söndürmeye denizler ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

90.Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım

91.Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı.

92.İnce sızım kalp hırsızım beni benden aldın imkansızım ağlasam inlesem ne fayda nasıl olsa ben hep haksızım

93.Ne güzeldi günlerimiz
Ayrılmazdı ellerimiz
Aşkla çarpan kalplerimiz
Ayrı düştü gülüm gülüm

94.Dün gece yıldızlara hep seni anlattım dinledikçe bir kez daha parladılar. Ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar

95.Zannetmeki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata son sözüm ”SENİ SEVİYORUM”olacak

96.Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularımın adıdır hasret sen yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile unutturamayacağı tutkumsun!..aşkım

97.Can dostuma…Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur!..

98.Ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

99.Affetmek Allah’a ağlamak çoçuklara mahsustur.Allah olmadığım affetmeyecek çoçuk olmadığım için ağlamayacağım.

100.Ölsen bile benden kurtulamassın. Kefen olur bedenine sararım yağmur olur üzerine yağarım çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamassın.

101.En büyük dostluklar büyük okyanuslardaki dev dalgaların altındadır. Bir gün ıssız bir adanın bir parçasına çarpıpta milyonlarca parçaya ayrılmış olsa dahi birleşmeye mahkumdur.

102.Ben toprak sen fırtınalı bir yağmur göğsümde büyüyen ağacı seninle suluyorum ama dikkat et yağmurum rüzgarın dallarımı kırmasın

103.Bir sevgi var içimde lekesiz tertemiz..Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız..Birde sen varsın içimde unutulması imkansız.

104.Hayatın pembeliklerinden uzak diyarları görüyorum mutsuzluklar içinde mutluyum çünkü beni hayata bağlayan kişiyi yani seni düşünüyorum

105.Seni ilk gördüğüm gün gözlerimden gönlüme aktığın o an dün gibi hatırımda.Yüreğim daima coşkulu ve kanatlıysa bilki sana olan tutkumdan ve sevdamdandır.

106.Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım…

107.hasretinden ölsem kapını çalan olmazdım
bir damla yaş olsam
gözünden dolar akmazdım
adın sevgi olsa
kalbimden söker atardım

108.Aşığım sana doyamıyorum Ne de güzelsin bakamıyorum seni sevmeye kıyamıyorum bu ne büyük aşk Allah’ım anlamıyorum…

109.bir gün yalnız kalırsan
o günlere dalarsan
bir mutluluk ararsan
BENİ DÜŞÜN MUTLU OL.

110.seni sevme çabam adını sahildeki kumlara yazma uğraşımdı dalgaların her seferinde sildiği benimse YILMADAN denediğim.

111.ucurumun kenarından duserken bile tutunacak tek dalım olsan sırf senİ kırmam¤¤¤ icin olumu secerdim !!GULUM !!

112.Sen cölde acmis bir cicek olsaydin seni kaybetmemek icin ölene dek aglardim…

113.sev seni seveni dağlarda çoban olsa bile
sevme seni sevmeyeni mısırda sultan olsa bile

114.Her sabah yaşadığımdan önce seni sevdiğimin farkına varıyorum Sensiz bir güne gözlerimi açacaksam hiç uyanmak istemiyorum …

115.Uçurumdan düşerken tutunabileceğim bir dal parçası olsanöleceğimden değilseni kırabileceğimden korkarım…..

116.birgün ölürsem sana kavuşmadan.bir mezar yaptır ama hiç ağlamadan.tabutumun rengini isterim kara.örnek olsun benim gibi sevipte ayrılanlara.

117.söyle kuşlara bana sitem etmesinler
gökyüzünü ben vurmadım ki…

118.beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır

119.Kocaman bir okyanusta bir su damlası olmak yada uçsuz bucaksız sahilde kum tanesi olmak ama engüzeli milyonlarca insan içinde senin sevgilin olmak) sçs !!!

120.Göz yaşlarım sel olup denize aksaydı eğerdalgalar sahile seni seviyorum diye imza atardı……

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.