İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Reklamlar

Düğün Öncesi Cilt Bakımı Nasıl Yapılır – Düğün öncesinde yapılması gereken cilt bakımı diğerlerinden farklıdır arkadaşlar. O yüzden düğün öncesi cilt bakımı kadınlar için önemlidir ve uygulanmalıdır.

Uygulamayanlara da lafımız yok damat beyler tarafından beğenilmezlerde biz karışmayız artık 🙂

Yüzünüzün güzelliğiyle prensesleri andıran bir gelin olmak istiyorsanız; gelin makyajı ve saçına olduğu gibi cilt bakımınıza da özen göstermeniz gerekiyor.

Düğün öncesinde cilt bakımını isterseniz güzellik merkezlerinde isterseniz evinizde yapabilirsiniz. Tugbam.com; cilt bakımını evinde gerçekleştirmek isteyen gelin adayları için pratik ve etkili maske tarifleri hazırladı!

Reklamlar
Reklamlar

Kil Maskesi

Cildinizde pürüzsüz görünüm için kil maskesi uygulaması yapabilirsiniz. 1 yemek kaşığı kili; 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı ılık su ile karıştırın. Göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgenize sürüp 15 dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

Kil Maskesi

Cildiniz kuru ise kil maskesine 1 yemek kaşığı bal; yağlı ise 1 tatlı kaşığı limon suyu eklemeniz gerekir.

Bal Maskesi

Cildinizi yumuşatıp kadifemsi görünüm kazandıracak bal maskesi için; 1 adet muzu çatalla ezip püre haline getirip 1 yemek kaşığı balla karıştırın. Göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgenize sürüp 15 dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

Yeşil Çay Maskesi

Sivilcelerinizi iyileştirip cildinizi canlandıracak yeşil çay maskesi için; 3 yemek kaşığı bal ve 1 poşet yeşil çayının içini iyice karıştırın. Göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgenize sürüp 15 dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Mission News Theme by Compete Themes.