Tuğbam » Kadınca » Erkekler Hakkındaki Acımasız Gerçekler

Erkekler Hakkındaki Acımasız Gerçekler


Bu yazı

tarafından

günü yazılmış olup,

tarihinde güncellendi.

Erkekler Hakkındaki Acımasız Gerçekler – Erkekler hakkında bazı gerçekler varki bunlara acımasız gerçekler de diyebilirsiniz. Buyrun;

Aslında bunlar, hemen hemen tüm kadınların az çok bildiği şeyler. Ama erkekleri hala tanımakta güçlük çekenler adına, işte tüm dünya erkeklerinde görülen ortak özellikler (ya da acı gerçekler mi demeliydik?)

1. Sadakatsizlik erkeklerin doğasında var

Erkekler fırsatını buldukları zaman mutlaka aldatırlar. Peki sadakatsizlik tüm erkekler için geçerli midir? Tabii tüm yaşamı boyunca sadık erkekler de vardır: Bazıları tembellikten bazıları da bilinçsiz bir seçimden ötürü. Ve onlar her zaman azınlıktalar.

2. Erkekler güçle, parayla tavlarlar…

Eskiden ellerinde güç ve para gibi kozlar bulunduran erkeklerin karşısında boyun eğen çok sayıda kadın bulunurdu. Günümüzde bu anlayış değişmeye yüz tutsa da hala birçok kadın bu özelliklere tav oluyor.

3. Bir erkek kendinden 20- 30 yaş genç bir partner seçebilir

Birkaç tel saçı eksilmiş olsa da, yıllardır mutlu bir evliliği sürdürüyor olsa da ve en önemlisi 60 küsur yaşında olsa da her erkek çevresinde dolaşan genç ve güzel bir kadını farkeder. Bazı genç ve güzel kızlarda bu olgunluğun ve tecrübenin kendilerine hayat boyu yardımcı olacağını bilirler!

4. Erkekleri kandırmak kolaydır

Biraz güzel, alımlı olduğunuz zaman erkekleri kandırmak kolaydır. Zira onlar her zaman az konuşan, kendisine hizmet eden güzel kadın peşinde koşmuyor mu?

5. Erkekler seçici değildir

Erkekler her ne kadar güzel kadın arasalar da bazen inanılmaz bakımsız kadınlarla da birlikte olabiliyorlar. Onların içindeki bu tezat, kolay kandırılabileceklerinin bir kanıtı.

6. Erkekler yaşlılığı çok daha kolay kabullenir

Erkeklerin bir türlü büyümediğinden, sorumluluk almaktan kaçındığından yakınırız. Aslında bazı erkekler gerçekten de zamana karşı duruyor gibiler. Yakışıklı, dinç ve kırışıksız. Ya da birkaç anlamlı kırışık sahibi. Ayrıca kırlaşmış saçlı erkeklerin daha çekici olduğu konusunda pek çok kadın hemfikir.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarafından

günü yazılmış olup,

tarihinde güncellendi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir