14 şubat sevgililer günü en güzel söz yarışması

Reklamlar
Reklamlar

2015 14 şubat sevgililer günü için sizlerinde yazacağınıza inandığımız en güzel sevgililer günü sözlerinizi mesajlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazarak yarışmaya sizde katılabilirsiniz. Bizler sizlere fikir vermesi açısından sevgililer günü ile ilgili bir kaç söz yazarak yarışmayı başlatalım istedik. Yarışmamız 14 şubat’a kadar geçerlidir..

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Reklamlar

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Bundan sonra sizde aşağıdaki yorum bölümünden kendi güzel sözünüzü mesajınızı yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz ve yazdığınız güzel cep mesajlarını herkes okuyabilir.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş