Anneler Günü Hediyeleri

Reklamlar
Reklamlar

Anneler Günü Hediyelelri – Anneler günü yine yaklaştı arkadaşlar ve bu anlamlı günde annemizi sevindirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Anneler gününde annemize sizce ne hediye almamız gerekmektedir. Öyle bir hediye alalımki diğer bilinen hediyelerden farklı olsun ve Annemiz gerçektende mutlu olsun.

Aslında ne hediye alırsak alalım yada elini öpsek bile Annelerimizi mutlu edebiliriz. Dünyanın en güzel canlıları herhalde annelerdir. Boşuna dememiş Peygamber Efendimiz (s.a.v) ”Cennet Anaların Ayakları Altındadır” diye. Bende sizler gibi hala düşünüyorum acaba ne hediye alsam diye ama bir türlü bulamadım. Hem bana hemde diğer arkadaşlara hediye konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden hediye ile ilgili fikirlerini paylaşsınlar.

Reklamlar

Ben bilindik bazı hediyeleri sizlerle paylaşmak istedim ama sizlerden daha enteresan değişik ve ucuz hediye fikirleri bekliyorum buyrun;

Melek Kolye

Kristalize taşlı melek kolye
925 ayar saf gümüş.
Gümüş zincir ve özel hediyelik kutusu ve fiyatı yaklaşık 50 TL

Actifry

Lezzetten taviz vermeden, beslenme açısından en sağlıklı çözüm yolunu sunan Actifry sağlıklı kızartmaları kendi damak tadınıza uygun, evinizde yapmanıza imkan verir.

Patates kızartmasının yanı sıra et, tavuk, balık, sebze ve tatlı gibi yiyecekleri de hazırlama olanağı sunar.

Kokusuz pişirme sağlar. Kullanımı ve temizlemesi kolaydır. Parçaları kolayca ayrılarak bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Yiyeceklerin arasında dolaşan sıcak hava teknolojisi ve karıştırma aparatı sayesinde tüm patatesler eşit miktarda kızarır.

Ayakkabı

Kol Çantası

Gümüş Yüzük

Gümüş Küpe

Gümüş Yüzük

Kalp Biçiminde Tablo

Seramik Tabak

Benim aklıma gelenler bunlar arkadaşlar sizlerin aklınıza hangileri geliyor lütfen paylaşalım zaman gittikçe azalıyor çünkü..

Alt Başlıklar
Anneler günü
Anneler günü şiirleri
Anneler günü mesajları

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş