İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sohbet

Tugbam.com sitemizde sohbet, mobil sohbet odaları, bedava chat ile binlerce kişi ile tanışma imkanına sahip olabilir ücretsiz chat yapabilirsiniz. Kanallar içerisinde herkesin uymak zorunda olduğu kurallarımıza özen göstermenizi rica ederiz.

Bedava Sohbet Girişi

NOT: Aşağıdan kanalınızı seçip en altdaki boş kutuya takma isminizi yazin ve GIR’e basın:
#Sohbet » Her yaşa uygun muhabbetler!
#Chat » Seviyeli sohbet etmek için doğru adres!
#Oyun » Yarışın genel kültürünüz artsın!
#Tugbam » En sevilen kanal vazgeçilmeyen tek adres!
Nickin:

Şifren:


(Takma isim bölümünde Türkçe karakter kullanabilirsiniz)

Sohbet

Bundan yıllar önce ilk bu tür yerlere girdiğimi hatırlıyorum da gerçekten unutulmaz anlardı ve şu anda olsa bile hiç pişmanlık duymuyorum. İlk muhabbet ortamına girdiğim günlerde bir bayan ile tanışmış aradan geçen 13 sene süresince hala aynı kişiyle ilk o andaki gibi sohbet ettiğimizi belirtmek isterim.

Sanal dünya farklı bir ortam ve hiç tanımadığın kişilerle bir anda arkadaş oluyor ilerleyen zamanlarda ise bir dostluk oluşuyor hatta aşk bile doğuyor diyebilirim. Tabiki o zamanlar java ile sohbet siteleri çalışıyor ve dokunmatik cep telefonları olmadığı zamanlar herkes normal masa üstü yada diz üstü bilgisayarlardan sohbet kanalları içerisine bağlanıyordu.

Mobil Sohbet Odaları

Dokunmatik android telefonlar olsun diğerleri olsun herkes yapmak istediğini rahatça diz üstü yada masa üstü bilgisayarlar olmadan yapabiliyorlar. Bu bizlere anlatılamaz şekilde bir kolaylık sağladı ve zamanı iyi kullanmayı da sağladı diyebilirim.

Zaman değişti ve belli bir yerde çakılı kalmak zorunda kalmıyoruz elimizdeki telefonlar ile bile bulunduğumuz ortamlardan sohbet yapabiliyoruz. Henüz bütün siteler mobil chat yapmak isteyenler için hizmetlerini geliştirmemişler ama bir çok chat sitesi bu konuda hazırlar ve kullanıcılarına iyi hizmet veriyorlar. Şu andan itibaren bizimde sitemizde mobil kameralı sohbet dahil her türlü yeniliği yapacağımızdan ve yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Chat

İnternet üzerinde dolaşırken bir şey dikkatimi çekti onuda hemen belirtmek istiyorum sizlere. Sohbet odaları 18 bedava kameralı ve ücretsiz olsun diyenlerde var ama biz kurallar gereği buna uyamıyoruz arkadaşlar.

Kanallara girecek düzeyli ve herkesin memnun olacağı şekilde sohbetinizi yapacak ardından da sitemizden ayrılacaksınız. Herkese atılmamak için kurallar dahilinde iyi muhabbetler diler, sohbetinizi yaptıktan sonra güzelce ayrılmanızı rica ederim.


Günü Bedava Sohbet Odaları’na Giriş Yapmış Bulunmaktasınız. Keyifli ve Kurallara Uyarak bir Sohbet Ortamı Geçirmeniz Dileği ile.
SohbetMynet SohbetSohbet

Mission News Theme by Compete Themes.