Tuğbam » Kadınca » Bitkilerle Kalıcı Şekilde Kilo Verin

Bitkilerle Kalıcı Şekilde Kilo Verin


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bitkilerle Kalıcı Şekilde Kilo Verin – Fazla kilolarınızı vermek mi istiyorsunuz? Hem de geri almamak üzere… O halde, zayıflama yöntemleri arasında başvurulan güvenli, tek kaynak olan bitkisel seçeneklerden faydalanmalısınız.

Bir kadın için her zaman gündemde olan zayıflama aslında bazı günlerde daha da acil hale geliyor. Doğum günü, nişan, düğün, yeni biriyle tanışma.. Hepsinde de bir kadın için en büyük telaş, ‘Acaba nasıl görüneceğim’ kaygısı. Doğada bu acil zayıflamalar için de seçenekler mevcut. Şimdi bir de kışa yaklaşıyoruz. Herkesin telaşı kiloya önlem almak.. Önlem olarak çözüm doğadan geldi: Sağlık ve yaşam için de tehlike arzeden şişmanlığa son vermek için bazı bitkilerle 1 ayda 7 ayrı etki sonucu 7 kilo vermek mümkün!

Bu sözünü ettiğimiz özel bitkiler, ince tanecikler halinde öğütülerek işlem yapılıyor. Kalça ve karında zor eriyen yerler ve portakal görünümü için de, selüliti gideren yağına başvuruluyor. Enerji veren çayı ise bir diğer doğal seçenek. Doğa, seçilmiş bazı özel bitkilerinden elde edilen bu yöntemlerini zayıflama sırasında, bedene zarar vermeden sunuyor.

Bir başka açıdan, her türlü hapın kullanım sonrasında meydana gelen ürkütücü vakalar da, insanları bu seçeneklere yöneltti. Bir düzine kronik hastalıklar ve rahatsızlıklarda, “tamamlayıcı tıp” olarak olanak sunulan bitkiler, kiloda da gerçek bir zayıflama sağlıyor. En önemlisi, sonrasında da verilen kilolar geri dönmüyor. Öyle bir sistem çalışıyor ki, zayıflama sonrasında, bitkiler yeni yağların oluşmasını engelleyen güvenlik görevlisi gibi işlem yapıyor! Her şeyde geçmişe dönüldüğü gibi ve doğaya da dönüş hakim her yerde. Çünkü tabiattaki bitkiler, insanlığın eski çağlarında her sağlık sorunu için kullanılıyordu. O dönemlerde bazı kürler hastalıklarda geleneksel olarak günlük yaşamın içindeydi. Yani insan vücudu bitkisel olan çözümlere duyarlı aslında! Hastalıkların hızlı evrimi nedeniyle, bugün tedavi yöntemlerinde bile “tamamlayıcı tıp” çerçevesinde geçmişe doğru yönelim olduğu bir gerçek!

Alınıp verilen kilolar tam bir kriz durumu!
Kadının hayatında adeta deprem etkisi yapan kilo probleminde geçmişin yöntemlerine yani doğaya geri dönülmesinin nedeni deneyimlere dayanıyor. Çünkü katı diyetleri deneyenler, bunun artık bir işe yaramadığının farkına vardılar. Kaç kilo verildiyse, diyet programı bırakılınca, verilenler hemen geri alınıyor maalesef! Şimdi, tabiatın verdikleriyle yağlara savaş açanlar, bu yüzden çözüm adresi olarak doğayı seçiyorlar. Zamanla yerleşerek tüm vücudun normal şeklini bozması ve sağlığı kötü etkilemesi gibi, ruhsal olarak da insanlarda depresyon ve aşırı stres yaratıyor.

İnatçı yağlara savaş açıyor…
Bunlara kesin olarak son vermek adına, doğal kaynaklara yönelik çalışmalar Avrupa ve Amerika’da birçok klinikte uygulanıyor. Hatta orada devlet tarafından bu natürel yollar destekleniyor.
Bu aralar sıcakların gitmesiyle birlikte, insanlar hareket azlığı yaşıyor. Bu havalarda aşırı yağlanmadan dolayı sorun yaşayanların artık farklı kilo verme seçenekleri de bulunduğunu gözden kaçırmamaları lazım.

Şişmanlığın sağlık ve yaşam için de tehlike olduğunu biliyoruz. Hele çocuklar, şimdi hepsi inanılmaz kilolular… Şimdiden önlem alınmazsa gençliklerinde yakalarına yapışan obezlikten kurtulamayacaklar. Açıkça çocuk veya büyük herkes için ‘güvenli kilo kaybetme’ öncelikli hale geldi.

Kalıcı olarak incelme ve 7 bitkisel etki
Kadın veya erkek, yaşlı veya genç herkes için bu yol etkili. Ergenlerin kilo sorunu için de başvurulan bir kaynak. Doğanın zayıflatma programı inatçı yağlara savaş açıyor. Herbalium olarak bu konuda araştırmalar yapıyoruz. (www.bitkiselzayiflama.net) Bitki tohumları, yaprak, kök ve tozları, karın ve kalça incelten yağ ve kilo verdiren şifalı çayları çok sayıda kadın ve erkek denedi; çözüme ulaştılar.

Peki nasıl etki ediyor?
Bu yöntemdeki bitkisel zayıflama 7 farklı etkiye sahip:
1) İştahı kapatıyor
2) Yağları kalıcı yakıyor
3) Metabolizmayı hızlandırıyor
4) Zayıflayan bölgeyi sıkılaştırıyor
5) Bedene zindelik veriyor
6) Selülitleri gideriyor
7) Cildi güzelleştiriyor.

Ayda 7 kiloya kadar zayıflama söz konusu. Bazı kurallara dikkat edildiğinde 3 ayda 21 kilo veriliyor. Ayrıca 0 216 349 44 22 nolu telefondan ücretsiz danışmanlık hizmeti de almak mümkün.

Doğadan kopmamanız dileği ile,

Ekolay

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir