Tuğbam » Kadınca » Oje Sürme Teknikleri Video izle

Oje Sürme Teknikleri Video izle


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Oje Sürme Teknikleri Video izle – Evde Oje sürmenin tekniklerini öğrenerek ojelerinizi rahatlıkla ve kolayca sürebilirsiniz.

Oje sürerken kaybedilen zaman çok önemlidir ama bu teknikler ile zaman kaybetmeden ojelerinizi hızlı bir şekilde süreceksiniz sevgili hanımlar.

– Tırnağınıza uygulayacağınız ojeyi önce tırnağınızın tam ortasına sürün. Sonrasında sağ ve sol kenarlara uygulayın.

– Oje yapma işlemi sürerken tırnak kenarlarınıza taşırdığınız ojeleri temizlemek için kulak temizleme çubuğu ve törpünüzden yararlanın. Az miktarda asetona batırdığınız kulak temizleme çubuğunun ucu ile kenarlara taşan ojeleri temizleyiniz.

– Kullanacağınız oje koyu renk ise tırnağınıza uygulamadan önce mutlaka bir kat parlatıcı uygulayınız. Böylelikle koyu renk ojenin mat görünmesini engelleyebilirsiniz.

** Tırnağınıza sürmek üzere oje fırçası ile aldığınız oje miktarının az olmasına özen göstermelisiniz. Fazla miktarda alınan oje tırnak üzerinde kalın bir katman oluşturacak ve bu da ojenin geç kuruması anlamına gelecektir. Az miktarda alacak olursanız böyle bir sorunla karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

** Tırnağınıza uygulamak üzere oje fırçası ile az miktarda aldığınız ojeyi önce tırnağınızın orta bölgesine sürün, sonrasında tırnağınızın sağ ve sol bölgesine uygulayın. Bu taşmaları engelleyecektir.

** Oje yaparken tırnağınızın kenarına taşan fazla ojeler olabilir. Bunları temizlemek için törpünüzden ve bununla birlikte kulak temizleme çöpünden faydalanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde taşan ojeleri temizleyerek daha hoş bir görüntü çıkarabilirsiniz…

** Eğer tırnağınıza sürmeyi düşündüğünüz oje rengi koyu bir renk tonu ise mutlaka uygulama öncesinde tırnağınıza parlatıcı sürmelisiniz. Bu oje renginin mat olmasını engelleyecek ve ojeyi daha canlı gösterecektir…

** Oje renklerini ise gideceğiniz yere ve kullanacağınız elbiselere uygun seçmenizi önermekteyiz…

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Oje Sürme Teknikleri Video izle” için bir yanıt

  1. dadikl

    kadının memeleri diışarı fırladı fırlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir