Tuğbam » Kadınca » Sevgililer günü makyajı

Sevgililer günü makyajı


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

14 Şubat Sevgililer günü makyajı Sevgililer günü makyajı nasıl yapılır

14 Şubat Sevgililer gününde güzel görünmek için sevgililer gününe özel makyaj yapabilirsiniz hanımlar. Peki sevgililer gününe özel makyaj nasıl yapılır. Hep beraber inceleyelim:

14 Şubat Sevgililer Gününde güzel görünmek her kadın için önemlidir.14 Şubat gecesi muhteşem ve etkileyici görünmek isteyenler için özel makyaj ipuçlarıyla kusursuz görünmenin sırları..Pürüzsüz bir cilt elde etmek için makyajınızın ilk aşaması olarak tüm cildinize Fondöten uygulayın. Fondoten yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları anında kapatırken içeriğindeki serumlar sayesinde ciltteki renk bozuklukları ve lekelenme gibi yaşlanmanın belirgin işaretlerine karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Ardından, göz kapağını yumuşak tonlarda seçtiğiniz far ile renklendiriniz.Kirpik diplerine siyah eyeliner sürdükten sonra maskarayı kirpiklerinize bolca uygulayın. Kaşlarınızdaki boşlukları kaş kalemiyle doldurduktan sonra kaş fırçasıyla da tarayarak sabitleyin.

Doğal ama etkileyici görünüme sahip olmak için yanaklarımızın rengine yakın tonlarda seçeceğiniz allığı uygulayın..pembenin tonları, hafif şeftali yanığı ve devetüyü tonları en uygun tercihler arasındadır.
Sevgililer Gününde aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı, dudaklarınızla buluşacak ve bu vazgeçilmez rengin çekim gücüne kimse karşı koyamayacak. Dudak kalemi, dudaklarınızın kaybettiği nemi geri kazandırırken, canlı renkleriyle de dudaklarınızın muhteşem görünmenizi sağlıyor.

Son olarak da parlatıcınızı dudağınızın orta kısmına sürerek kırmızı ruja ekstra bir çekicilik kazandırabilirsiniz.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir