İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Victoria Beckham 5 El Diyeti

Reklamlar

Victoria Beckham 5 El Diyeti – Victoria Beckham 5 el diyeti ile zayıflamak mümkünmü hanımlar sizce. Bakın bu yazımızda victoria beckham’ın diyetinin özelliklerini ve nasıl yaptığını anlatacağız.

Tugbam.com kullanıcıları bilirler diyet bölümümüzde bunun gibi bir sürü diyet listesi var deneyenler oldumu bilmiyorum ama bu diyet diğerlerinden oldukça farklı.

37 yaşındaki Victoria Beckham geçenlerde eşi David ile birlikte dördüncü çocuklarını kucaklamıştı. Tüm hayatı boyunca oldukça zayıf ve formda olmasıyla tanınan sanatçı doğum sırasında aldığı kilolardan hızla kurtulabilmek için özel bir diyete başladı.

5 el diyeti adı verilen bu metoda göre günde sadece 5 kez avuç içini dolduracak kadar besin tüketiliyor. Menü ise ağırlıklı olarak deniz ürünleri (somon, karides, ton) ve çırpılmış yumurtadan oluşuyor. Bu öğünlere ise litrelerce su içilerek destek olunması gerekiyor.

Reklamlar
Reklamlar

8 ve 15 Eylül arasında gerçekleşecek New York Fashion Week’e katılarak doğum sonrası ilk kez halk önüne çıkacak olan sanatçı tüm hazırlığını bu tarihe göre yapmış ve eylül ayının ilk haftası tamamen eski haline dönmüş olmayı hedefliyor.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Mission News Theme by Compete Themes.