Tuğbam » Sağlık » Yu Dali Kullananlar Yorumları

Yu Dali Kullananlar Yorumları


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yu Dali Kullananlar Yorumları – Arkadaşlar Yu Dali diye internet sitelerinde oldukça fazla reklamı olan saç çıkardığı söylenen bir sprey şu anda satılıyor. Yu Dali hakkında sanırım yeteri kadar bilgi yok ama bakalım kullananlar ne diyecekler bu konuda.

Öncelikle Bakalım Neymiş Bu Yu Dali
YUDALİ – YUDA İÇİNDEKİLER ve ETKİLERİ
İçeriğinde bulunan Panax Ginseng, Polygonum Multi-florum Extract ve Chinese Angelica bitki ekstrelerinin etkisiyle
– Saçları ve Saç derisini besler.
– Saç flokülerini besleyerek yeni sağlıklı saç teli oluşumunu hızlandırır.
– Saç tellerini güçlendirir, onarılmasınada yardımcıdır.

YUDA PILATORY & YUDALİ’NİN KULLANIMI
YUDA PILATORY – YUDALİ Spreyi saç dökülmesini durdurmak amacıyla en az 2 ay kullanılmalıdır. Kullanıma başlanan ilk 15 gün ile 1 ay arasındaki süre içerisinde saç derisindeki kök hücreler yenilenmeye başlar, Bir kutu yuda pilatory – YUDALİ 3 ayrı tüpten oluşur ve sadece saç derisine uygulanır. 1 tüpün kullanımı ortalama 1 aydır. YUDA PILATORY – YUDALİ günde 2 kere ve 12 saat arayla uygulanır. yuda pilatory – YUDALİ spreyin saç derisine ve saç köklerine daha iyi nüfuz etmesi açısından saçınızın temiz olması çok önemlidir. Eğer banyo yapacağınız saatlerle HGF saç çıkarıcı kullanımınız çakışıyorsa banyodan sonra YUDA PILATORY – YUDALİ sprey uygulamanızı tavsiye ederiz. Önemli bir diğer husus saçınızın kuru olmasıdır. Saç deriniz ve saçlarınız kuru olmalı ki yeni YUDA PILATORY – YUDALİ’nin saç derinizin hangi kısmına bulaştığını kontrol edebilmelisiniz. Temiz ve kuru saça özellikle dökülmenin olduğu bölgeler başta olmak üzere en az 4 en fazla 7 defa püskürterek kullanın ardından parmaklarınız yardımıyla hafif masaj yaparak saç köklerinizin yeni yuda YUDA PILATORY – YUDALİ’yi nüfuz etmesini sağlayın.

Her gün 2 defa yuda pilatory – yudali kullanımını 1 ay boyunca tamamladıktan sonra saç döngüsü artık yeni saçlarla değişmiş olur ve dökülme tamamen durur.

2. Tüpü kullanmaya başladığınızda artık ayva tüyleri şeklinde minik ve zayıf bir biçimde saçsız bölgelerde yeni saç oluşumlarını görmeye başlarsınız. Bu süre içinde yapmanız gereken beslenme şeklinize de dikkat etmektir, çünkü saç kökleri kanla, kan ise yediklerinizle beslenir.

2. Tüp henüz bitmeden saç miktarındaki artışı gözlerinizle görebilirsiniz.Saçın yapısı gereği uzaması zaman alır, saç çıkarıcı YUDA PILATORY – YUDALİ saç uzatma süresini hızlandırır.

3. tüp YUDA PILATORY – YUDALİ spreyi kullanmaya başladığınızda, yeni çıkan ayva tüyü şeklindeki saç tellerinin nasıl canlanıp kalınlaştığını ve saç derisini örtmeye başladığını görebilirsiniz. 3. Tüpün bitişiyle beraber istediğiniz saçlara kavuşmuş olabilirsiniz, yalnız saç dökülmesinin kaç yıldır devam ettiğine ya da kişinin yaşına ve genetik yapısına bağlı olarak bu durum herkeste geçerli denilemez. Eğer elde ettiğiniz artan saç miktarı ve kapanan kellik sizin saç tipiniz için yeterli değilse, yuda pilatory – yudali kullanımına devam etmenizin herhangi bir sakıncası yoktur. Dilediğiniz sonuca ulaştıktan, yeni saçlarınızdan memnun olduktan sonra ise her gün değil 3 günde 1 kez daha sonra haftada 1 kez daha sonra da ayda 1 kez uygulama yaparak saçınızın canlı ve parlak olmasını, dökülme sorununa karşı önlem olmasını sağlayabilirsiniz.

UYARILAR:
– Göze temastan kaçınız.
– Ürünün gözünüze temas etmesi halinde bol su ile gözlerinizi yıkayınız.
– Ciddi bir rahatsızlık olduğu taktirde doktorunuza başvurunuz.
– Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız.
– Hassas ciltlerdeki kullanımınada özel itina gösteriniz.
– Serin ve Kapalı konumda muhafaza ediniz.

Yudali Kullanıpta etkilerini burada paylaşmak isteyen arkadaşlar buyursunlar ve herkeste ona göre başının çaresine baksın arkadaşlar.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Yu Dali Kullananlar Yorumları” için bir yanıt

  1. fatih

    ben bir aydır kulanıyorum ve çok memnunumm gerçekten tüylenme oldu ilk önce kullandııgm yerde deri soyulması oldu 20 gün boyunca ve küçük küçük ince ine tüyler çıkmaya başladıı ben onlara bebeklerim diyorum şimdilikk çok memnun kaldım .. kullanmak isteyenlerede tavsiye edebilirimm: gönül rahatlıgıı ile başlasınlar sabır etsinler ilk bir ayı 20 nci gününü beklesinlerr..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir