Tuğbam » Kadınca » Jennifer Lopez Britney Spears zayıflama diyeti

Jennifer Lopez Britney Spears zayıflama diyeti


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Jennifer Lopez ve Britney Spears’da aşağıda anlatacağımız şekilde diyet yaparak zayıflayan ünlülerimizden. Bu ünlülerde diyetlerini bu şekilde yaparak kısa zaman zayıflamışlar. Aslında burada anlatılan bir zayıflama yöntemi değil burada reklamı yapılan bir ilaç. Buyrun konuya geçelim;

İşinde çok iyisindir, masa başında harikalar yaratıyorsundur peki kilo verebiliyor musun oturduğun yerden? Düşün bakalım ne kadar hareket alanın var?

Evet su içmek için, yemek yemek için, arkadaşlarının yanına gitmek için ya da bir kahve yudumlamak için yerinden kalkıyor olabilirsin… Hepi topu hepsi bu!

Bu kadar dar hareket alanında kilo verememen aksine kilo alman da kaçınılmaz son tabi ki!

Her zaman biz kadınlara öncü olan ünlü isimler maşa başında zayıflama işini de çözmüş durumdalar. Jennifer Lopez, Britney Spears gibi yıldızların kullandığı ilaç, 25 dakikada jogging ya da 80 dakika yürüyüşe eş değer seviyede kalori yakıyor.
Acı kırmızı biberin mucizesinden yararlanan Redpepper ile sizlerin de tıpkı bu ünlü isimler gibi zayıflamız ve göz alıcı bir vücuda sahip olmanız sadece an meselesi.

Belki onlar gibi kemara önünde, spotların altında olmayacaksın ama unutma ki; nerde olursan ol insanların gözü önündesin… Vücudun bir vitrin, bu vitrini en güzel hali ile sunmak önce kendine sonra çevrendeki insanlara duyduğun saygı ile orantılıdır.

Tuğbam

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir